WebParts

Orjinal yedek parçalar WebParts ile artık elinizin altında!

webparts.mercedes-benz.com.tr adresi üzerinden ön kaydınızı gerçekleştirerek Mercedes-Benz orijinal yedek parça numaralarına, teknik çizimlerine ve fiyatlarına erişin. Online siparişinizi vererek hızlı tedarik sisteminden faydalanın, işinize iş gücünüze güç katın.

Mercedes-Benz WebParts uygulaması Mercedes-Benz yetkili servislerinin OtC ve filo müşterileri ile iletişimini sağlayan web tabanlı on-line bir sipariş modülüdür.

Mercedes-Benz WebParts uygulaması ile bağlı bulunduğunuz Mercedes-Benz yetkili servisinden orijinal yedek parça sipariş sürecini daha hızlı ve daha kolay gerçekleştirebilir, hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz.

Erişim için sadece bir internet bağlantısının yeterli olduğu WebParts ile 7/24 kesintisiz bir şekilde en güncel elektronik parça kataloğundan (EPC & BPC) yedek parça tespiti yapabilir, yedek parçaların fiyat ve stok bilgilerini görebilirsiniz.

Bunun yanında çalıştığınız Mercedes-Benz yetkili servisinin size özel sunacağı kampanya duyurularını da takip ederek orijinal yedek parçalarını en avantajlı fiyatlar ile müşterilerinize sunabilirsiniz.