Şimdi 2.El'de bir ilk. Yine Mercedes'ten.

İlk 2.El Onarım Güvencesi Hizmeti

Güvenliğinizi güvence altına almak için daima yeniliklere imza atan Mercedes, 2.El Mercedes'inizde de size ayrıcalıklar sunuyor.

Mercedes-Benz 2.El Onarım Güvencesi Şartları

  • Mercedes-Benz otomobilleri 2.El Onarım Güvencesi geçerlilik süresi noter satış tarihi ile başlar ve bu tarihten itibaren 1 yıl sonra sona erer.
  • 2.El onarım güvencesi kapsamında, aracın motoru, dişli kutusu (otomatik şanzıman ve tork dönüştürücüsü dahil), tahrikli aksların güç aktarım parçaları, şaft, elektronik donanımı (kumanda kutuları ve tesisat) orijinal audio/video sisteminde meydana gelen arızalar bu sertifika kapsamında belirlenmiş şartlar dahilinde ücretsiz olarak onarılır.
  • Mercedes-Benz 2.El Onarım Güvencesi'nin koşullarının geçerli olabilmesi için, aracın 2.El olarak satın alındığı tarihten itibaren, tanıtma, kullanma ve bakım kılavuzlarında belirtilen periyodik bakımlarının üretici tarafından belirlenmiş periyotlarda ve kaporta dahil tüm onarım işlemlerinin Mercedes-Benz yetkili servislerinde yapılması gereklidir.
  • Mercedes-Benz 2.El Onarım Güvencesi hizmetleri Türkiye sınırları içindeki tüm Mercedes-Benz yetkili servisleri tarafından verilir.
  • 2.El Onarım Güvencesi geçerlilik süresi içinde aracın satılması halinde tüm haklar yeni mülk sahibine verilir.

Mercedes-Benz, onarım güvencesi hizmetini herhangi bir sigorta şirketi üzerinden değil, direkt vermektedir. 1 yıl onarım güvencesi hizmeti 6 yaşını geçmemiş ve 120.000 km altındaki Mercedes-Benz marka (EL2 sertifikalı) modeller için geçerlidir

2. el Mercedes otomobiller

2.El Mercedes-Benz otomobil arayın...

2.El Onarım Güvencesi ile