Kara-demiryolu uygulamaları

Karayolunda veya demiryolunda

Demiryollarındaki makasların yönünü değiştirin, rayların üzerinden geçin ve demiryolu hattında sizi bekleyen bir sonraki görevinize gidin. Bunu sadece bir araç yapabilir: Mercedes-Benz Unimog demiryolu aracı.

Yüksek çekme gücü: Unimog demiryolu aracı sayesinde, göreve her zaman hazır bir makasçıya sahip olacaksınız. 1000 ton çekme kapasitesine uyarlanabilir. Benzersiz bir işletim kolaylığı ve konforlu sürüşler sunar.Konvansiyonel bir manevra lokomotifi satın almanın maliyetine kıyasla %60'a varan tasarruf elde etmenin yanı sıra, yakıt ve diğer servis ürünlerinden de önemli tasarruflar sağlayacaksınız. Ayrıca, bakım, servis ve ara/ana kontrollerin maliyetlerini de düşüreceksiniz. Unimog'un ray/arazi kapasiteleri hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlar. Unimog'u bir sonraki iş için yola çıkarın ve bir kaldırma ve pivot sistemi kullanarak dakikalar içinde rayların üzerindeki görevine konuşlandırın. İhtiyacınız olan tek şey yaklaşık 5 metre uzunlukta entegre bir ray kesidi

Unimog demiryolu aracı, aynı zamanda profesyonel bir donanım taşıyıcı olarak demiryolu altyapı faaliyetlerindeki farklı görevlerde de kullanılabilir. Fazla büyümüş ağaçların kesilmesinden ray temizlik ve bakımına, asılı hatların bakımından raylardaki karların giderilmesine kadar her görevde. Unimog'u, tesisiniz için bir kış bakım aracı olarak görevlendirmek gibi, rayların dışındaki işler için de kullanabilirsiniz.