Actros: Konforda zirvede

En küçük detaya kadar üstün kalite özellikleri.

Yeniden geliştirilmiş Actros, hareket özgürlüğü, ortam ferahlığı ve konfor gibi terimleri sürücünün günlük faaliyetlerini göz ardı etmeksizin tamamen yeniden tanımlamaktadır.

Modern bir çalışma alanı, ilgi çekici bir yaşam alanı ve keyifli uykular için özel bir alan - yeni Actros'un yeniden tasarlanmış kabinleri bu standardı her açıdan karşılar.

Çalışma, yaşam ve uyuma konforuna yeni bir boyut kazandırır.

Yeni çalışma alanı yaratılırken, pratik çözümler sunan gelişmiş ergonomi özelliklerine odaklanıldı. Hem ergonomik hem de işlevsel açıdan mükemmel uyumlu bir dizi bileşen sayesinde sürücünün yolda kendisini rahat hissetmesini sağlayan bir ortam yaratıldı. Yeni kokpit, yeni koltuklar ve yeni çok işlevli direksiyon simidi bu geliştirmelerden sadece bazıları. Tüm işlevler uzun mesafeli nakliye faaliyetlerindeki iş akışlarını optimize etmek için tasarlanmıştır ve sezgisel olarak işletilebilir.

Sıcak renk konseptli ve kendinizi evinizde hissettirecek iç mekan tasarımı, ince tasarım unsurları, yüksek kaliteli, mükemmel işlenmiş ve temizlemesi kolay materyaller yeni Actros'un içinde oldukça hoş bir ortam yaratılabilmesini sağlamıştır. Doğru düşünülmüş yaşam konsepti ile molalar sırasında maksimum rahatlama sağlar. Yeni geliştirilmiş yataklar derin uykular çekebilmenizi sağlar, sayısız pratik detay ve opsiyonel iç mekan tasarımları ise kendinizi iyi hissetmenizin yanı sıra kabin konforuna yepyeni bir boyut kazandırır.