Yakıt Tasarrufunda Zirve

Arocs'un geliştirme ve üretim sürecinde, daha fazla verimlilik elde etmek amacıyla pek çok teknik tedbir uygulanmıştır. Daha az tüketim ve daha düşük maliyetler için. İlk günden itibaren. Tüm hizmet ömrü boyunca.

Arocs ile inşaat faaliyetleri artık her zamankinden daha verimli. Çünkü o, tüketim söz konusu olduğunda hiçbir şeyi şansa bırakmıyor. Bunda en önemli rollerden birini ise Arocs'ta standart sunulan Mercedes PowerShift 3 otomatik şanzıman oynuyor. Ancak Arocs'un yüksek verimliliği bundan önce başlıyor: Çok daha az yakıt tüketmenin yanı sıra çok daha uzun ömürlü olan yüksek torklu Euro VI motorlarla. Tüketimi optimize edilmiş yardımcı üniteler, gelişmiş aerodinamik özellikler ve lastiklerin düşük yuvarlanma direnci ise düşük yakıt tüketimine katkıda bulunan "klasik" unsurlar arasında.

Standart sunulan FleetBoard® EcoSupport sürüş yardımı ve opsiyonel sunulan FleetBoard® sürüş analizi de yakıt tasarrufuna ek katkı sağlar.

Toplam giderlerin olabildiğince azaltılması amacıyla Arocs'u yüke bağlı uzun bakım aralıkları ve onarım-bakım dostu bir tasarımla geliştirdik. Pek çok bileşenin uzatılmış hizmet ömrü ve aracın gövde montajı kolaylığı, Arocs'un ekonomik yönünü daha da güçlendirir.

İnşaat sektörü nakliye faaliyetlerindeki her tür çalışma koşulunda, Arocs'un ne kadar verimli ve başarılı olduğunu bizzat göreceksiniz. Her gün! Tüm inşaat sektörü nakliye faaliyeti uygulamalarında.