İşinizi Zirveye Çıkaracak Güç

İnşaat alanında önemli olan sadece muazzam bir güce sahip olmak değil, ihtiyaç duyulduğunda bu gücü en etkin biçimde kullanıma sunabilmektir. Arocs iki açıdan da tüm inşaat alanı uygulamalarında zirvededir.

Yeni Arocs her sürüş koşulunun üstesinden gelebilir. Çünkü onu sağlam ve yüksek tork üreten Euro VI motorlarla, daha da geliştirilmiş Mercedes PowerShift 3 otomatik şanzımanın yanı sıra benzersiz bir süspansiyon ve şasi tasarımıyla donattık.

Tahrik sisteminin tüm bileşenleri Mercedes-Benz tarafından özel olarak üretilmiş ve inşaat alanlarında karşılaşılabilecek en zorlu koşullara göre tasarlanmıştır. Tahrik bileşenlerinin akıllı kontrolü, motorun yüksek torku ve geliştirilmiş şanzıman ile her zamankinden daha fazla güce sahip olabilmenizi sağlar.

Mümkün olan en iyi çekişin ve mükemmel bir manevra kabiliyetinin elde edilebilmesi amacıyla tahrik sistemi, şasi, süspansiyon ve gövde uyum içinde çalışır. Böylece tüm Arocs araçlar yolda, şantiyede veya zorlu arazilerde karşılaşılabilecekleri her tür görevin üstesinden gelebilir.

Kısacası her bileşenin mükemmel bir uyum içerisinde olması sayesinde Arocs gücünüze güç katar.