Avantajlar

Axor yükünüzü alır!

Mercedes-Benz, ürettiği her kamyonda sürücülerin yükünü hafifletmeyi ve daha hızlı, daha güvenli bir karayolu taşımacılığını hedefler. İklim şartlarını, yolları, değişen işleri ve ihtiyaçları araştıran Mercedes-Benz, teknolojisiyle, güvenliğiyle, konforuyla sizin için hep daha iyisini düşünür. Bu anlayış doğrultusunda Axor kamyon ve çekicilerde sürücülerin ihtiyacı olan tüm konfor, güvenlik, ergonomi ve pratik özellikler vardır.

İşinize gelir!

Axor kamyon ve çekiciler her türlü üst yapıya uygundur. Açık, kapalı veya frigorifik kasalar yanında özel amaçlı üst yapılar Axor Nakliye kamyonlarına rahatlıkla uygulanabilir. Axor Çekici, farklı motor, kabin, aks ve şanzıman seçenekleriyle işinize tam uyum sağlar. Axor İnşaat araçları, şantiyelerdeki farklı işlere uyumlu yapılarıyla tüm kullanım amaçlarına uygun çözümler sunar.

Kolay bakım!

Axor ile yetkili servise daha az gider, daha az para ve zaman harcarsınız. Çünkü, Axor'da her ayrıntı sizin için düşünülmüştür. 2 yıl kilometre sınırsız garanti ve Axor'larda standart olarak sunulan “Telligent Bakım Sistemi” ile aracınız ne zaman servise gitmesi gerektiğini kendisi söyler, gereğinden erken periyodik bakımların önüne geçerek zaman ve paradan tasarruf sağlar.

Güvenli sürüş!

Axor'un şeffaf camlı halojen farları yolu mükemmel aydınlatır, farlar önden kolayca açılarak ampulleri değiştirilebilir, böylece sürüş güvenliği kesintiye uğramaz, zaman kaybının önüne geçilir. Rüzgar kanalları, kapıların ve kapı kollarının temiz kalmasını sağlar. Ön sütundaki spoilerler, yağışlı havalarda cam ve aynaları temiz tutarak sürücüsüne daha iyi bir görüş sağlar. Axor İnşaat araçlarının özel dış kabin tasarımları sayesinde, şantiyelerdeki yoğun toz ve çamur gibi yol görüşünü azaltan şartlar ve sürücüyü zorlayan sorunlar minimuma iner. En kötü hava ve yol şartlarında dahi Axor'un sürüş güvenliği azalmaz.

Hak ettiğiniz konfor!

Uzun süre araç kullanmak, sürekli iyi bir yol görüşü ve sürüş hakimiyeti sağlamaya çalışmak, kötü hava ve yol koşullarıyla mücadele etmek, aracın dilinden çok iyi anlamak ve sorunları tek başına çözmek gibi zorluklar sürücünün gücünü tüketir.
Axor araçlar, sürücülerinin karşılaştığı zorlukları, teknolojiye, ergonomiye ve tasarıma dayanan konfor özellikleri ile aşar, Axor'lar kendi verimlerine ek olarak sürücülerin performansını da artırır.