Yeni Atego

Dağıtımda yeni bir referans.

Yeni Atego, yeni motorları ve pek çok yeni teknik özellik ve donanımıyla kargo dağıtımı faaliyetlerine artı değer ve verimlilik katar.

Artı değer: Yeni Atego, önceki modelin üstün özelliklerine yüksek kalite, benzersiz güvenilirlik ve dayanıklılık gibi bazı hayati özellikler daha ekleyerek artı değer yaratır.

Bağlılık: Görevine her zaman mükemmel bir şekilde bağlı olan yeni Atego, günümüzün kargo dağıtımı ihtiyaçlarına son derece uygun pek çok yeni donanıma sahiptir. Daha da gelişmiş ergonomi ve konfor, yüksek tork üreten Euro VI motorlar, Mercedes PowerShift 3 ve diğer pek çok faydalı özellik mükemmel bir sürüş deneyimi yaşatır.

Verimlilik: %5'e kadar daha az yakıt sarfiyatı*, daha az bakım giderleri ve FleetBoard ® EcoSupport, yeni Atego'nun sunduğu yüksek verimliliğin sadece bazı unsurlarıdır.

Yeni dış tasarım.

Atego'nun yeni tasarlanmış göz alıcı dış kısmı farklı bir stile vurgu yapar: Tampondan standart gündüz sürüş farlarına, ince aerodinamik hatlardan tavana kadar her şey yeni, kusursuz ve Mercedez-Benz'e özgüdür


* Şehir içi trafikte yakıt tasarrufları biraz daha düşüktür