Hafif kargo dağıtım faaliyetleri için kişiye özel

Daha ergonomik olan ve daha fazla konfor sunan yeni tasarlanmış sürücü çalışma alanı, tüm hafif kargo dağıtım faaliyetlerine hazır olmanızı sağlar. Ayrıca, yüksek tork üreten standart Euro VI motorlar ve Atego'nun kusursuz sürüş deneyimi sizi gerçekten etkileyecek.

Yeni Atego, hafif kargo dağıtım faaliyetlerinizi daha da kolaylaştırmak üzere tasarlanmış pek çok yeni özelliğiyle tamamen yeni bir kamyon neslidir.

Kabin ve donanım.

Yeni tasarlanmış kabinler, göz alıcı ve farklı görünümlerinin yanı sıra iç işlevsellikleriyle de büyük işler başarırlar. Atego, söz konusu işin türüne daha uygun olmasını sağlamak amacıyla, yeni gösterge tablosu, yeni çok işlevli direksiyon simidi ve konforlu koltuklarla mükemmel bir sürüş konforu ve ergonomik kalitesi sağlayan üç farklı kokpit varyantıyla sunulmaktadır. Tüm kontroller ve depolama imkanları maksimum konfor sağlayacak biçimde konumlandırılmıştır ve aracın içinde kullanım kolaylığı sunarlar.

Motorlar ve şanzımanlar.

Atego'nun mükemmel bir çalışmaya yönelik pek çok yeni özelliği ise araç harekete geçtiği anda kendini hissettirir. Bunlardan bazıları yeni direksiyon sistemi, yeni geliştirilmiş arka aks kılavuzu, opsiyonel Mercedes PowerShift 3 otomatikleştirilmiş vites değiştirme sistemi ve yenilenmiş, daha yüksek yakıt tasarruflu sıralı 4 ve 6 silindirli motorlardır.

Sürüş konforu, gövde montaj kapasitesi.

İnşaat malzemeleri sektöründeki faaliyetlerin farklı uygulama türleri anlamına geldiğini bilen yeni Atego, hemen her ihtiyacı karşılamak üzere tasarlanmış gövde montaj kapasitesi sunar. Fabrikada monte edilmiş ön kurulumlardan opsiyonel sunulan ekip bölmesine kadar, neredeyse sayısız bir özelleştirilmiş çözüm seçeneği mevcuttur. Bu sayede, yeni Atego'nuz ile inşaat malzemeleri sektöründeki günlük faaliyetlerinize her zamankinden daha iyi hazır olursunuz. Üstelik Atego, bunun her zaman başarılabilmesini sağlayacak biçimde tasarlanmıştır.