En önemli değerleri daha somut bir şekilde size kazandırır.

İlk görüşten binlerce kilometreye kadar.

Yeni Atego her açıdan en öndedir. Çünkü önceki modelin öne çıkan özelliklerine daha da geliştirilmiş halleriyle sahiptir.

Yüksek kalite, benzersiz güvenilirlik ve dayanıklılık bunlardan sadece birkaçıdır. Pek çok yeni özellik ve teknik tedbir, yeni Atego'nuza hem gündelik faaliyetlerinizde hem de bilançonuzda mükemmel etkiler yaratacak bir verimlilik ve pratiklik kazandırır. Daha da geliştirilmiş gövde montaj kapasitesi ve daha fazla çevresel uyumluluk, yeni Atego'nun değerini vurgulayan ve onu hafif kargo dağıtım faaliyetleri için ideal kılan iki özelliktir.

Bu özel değer ve kalite, yeni, en gelişmiş teknolojili, yakıt tasarruflu sıralı 4 veya 6 silindirli motorlarda da kendini gösterir. Atego bu motorlar sayesinde 2016 yılında yürürlüğe giren Euro VI emisyon standardına son derece ekonomik bir şekilde uyum sağlayabilmektedir. Standart Mercedes PowerShift 3 otomatik şanzıman, zahmetsiz sürüş ve opsiyonel olarak sunulan çekici alüminyum jantlar ise yeni Atego'yu diğerlerinden farklı kılan bazı özelliklerdir. Yeni iç mekan tasarım konsepti aracın yüksek değerine de vurgu yapar. Bunu, yeniden tasarlanmış ergonomik sürücü çalışma alanına sahip üç farklı kabin varyantında görebilirsiniz. Opsiyonel deri direksiyon simidi ve yine opsiyonel olan konforlu süspansiyonlu koltuk, iç mekanın görselliğine katkıda bulunur. Yeni Atego, hafif kargo dağıtımı faaliyetlerindeki tüm ihtiyaçları karşılayan bir kamyon sunar. Ayrıca, şirketinizin bu sektörde daha da kârlı olmasında kritik bir rol oynar. Zirveye tırmanın!