Benzersiz bir ürün konsepti.

Burada herkese yer var: Yeni Vito Mixto ve Kombi

Aynı anda hem yolcu hem de yük taşımak istiyorsanız, Vito Mixto ve Kombi bunun için ekonomik, çok yönlü ve güvenilir bir uzmandır.

Standart olarak sunulan ve yüksek kaliteli iç ve tavan kaplaması [1], iç mekan aydınlatması, tutamakları, dört adet gerdirme halkası ve ray sistemine sahip TPO kaplamalı tabanı [1], yolcu bölümünde katlanabilir ve sökülebilir 3‘lü koltuk sırası ile yeni Vito Mixto ve Kombi’nin yolcu bölümünün değerini artırır.

Işığın yansımasını engelleyen renkli yan camlar ve ayak bölgesindeki hava çıkışı,ikinci sıradaki yolcuların da konforlu bir şekilde yolculuk edebilmeleri için rahat bir ortam sağlar.

Ayrıca standart donanım kapsamında SD hafıza kartı yuvasına ve USB bağlantısına sahip radyo telematik sistemleri, krom uygulamalı ve deri kaplamalı multifonksiyonel direksiyon simidi ve vites topuzu, hız sabitleyici ve elektromekanik servo direksiyon ile yeni Vito Mixto & Kombi’yi en üst seviyede sürüş konforu, ideal işlevsellik ve en iyi kaliteyi bir arada sağlamaktadır.

  • Standart şasi araçlar için arka koltuklardan itibaren 1,86 m², uzun şasi araçlar için 2,26 m² ve ekstra uzun şasi araçlar için 2,63 m²’lik azami yükleme alanı
  • Standart şasi araçlar için arka koltuklardan itibaren 1.416 mm, uzun şasi araçlar için 1.664 mm ve ekstra uzun şasi araçlar için 1.894 mm’lik azami yükleme uzunluğu

[1] Yüksek kaliteli iç ve tavan kaplaması ve dört adet gerdirme halkası ve ray sistemine sahip TPO

kaplamalı taban Mixto Base ve Kombi Base araçlarında sunulmamaktadır.

Vito

Mixto ve Kombi

Ürün Özellikleri

Teknik Özellikler

Satış öncesi