Mercedes me

Değerli Müşterimiz,

T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından alınan karar doğrultusunda, araçlarda uluslararası SİM kart aracılığıyla sunulan katma değerli hizmetler sonlandırılacağı için markamız tarafından sunulan Mercedes me connect hizmetleri gerekli teknik altyapı tamamlanana kadar 15.01.2019 tarihi itibariyle sonlandırılacaktır. 

Yürürlükteki mevzuat değişikliği nedeniyle oluşan bu zorunlu ve bağlayıcı uygulama için göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Bu hizmetin sonlandırılması ve diğer tüm sorularınız için bize Mercedes-Benz İletişim Hattı (444 62 44) aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Dear Customer,

Mercedes me connect services will be deactivated as of 15.01.2019 until the necessary infrastructure will be ready, due to the decision taken by the Information and Communication Technologies Authority regarding the usage of a SIM card for the communication systems that enable rendering value-added services in the vehicles.

We thank you for your understanding with respect to this obligatory and mandatory action we needed to take due to the change in the legislation in force. You can reach us through Mercedes-Benz Call Center (444 62 44), if you have any queries including deactivation of the services.

Sincerely yours,

Mercedes-Benz Türk A.Ş.