Mercedes-Benz orijinal parçalar.

Mercedes-Benz orijinal parçalar.

Optimum performans için en yüksek kalite.

Resimde, duran bir fren diski görünüyor.

Optimum performans için en yüksek kalite.

Aracınız için yapıldı: kontrol edilmiş kalite, güvenlik ve güvenilirlikte orijinal parçalar. Sadece parçaların uzun ömürlülüğü bile mükemmel bir fiyat-performans oranı sağlar. Bu durum özellikle Mercedes için geçerlidir. Mercedes-Benz orijinal parçaları, tanımlı üretici talimatları ve kapsamlı kontroller sayesinde tekniğin bilinen en yeni seviyesindedir. İsterseniz profesyonel montajı da beraberinde sunuyoruz.

Ekonomik ve çevreci alternatif: Mercedes-Benz orijinal revizyonlu parçaları. Mercedes-Benz ayrıca 340.000 adet mükemmel durumda güvenilir ikinci el parçayı sürekli olarak hazırda bulundurmaktadır. Mercedes-Benz WebParts online sipariş sistemi ile orijinal parçaları ve orijinal revizyonlu parçaları rahatça Mercedes-Benz bayinizden yerinde sipariş edebilirsiniz.

Sahte yedek parçalar bir güvenlik riskidir.

Resimde, bir alüminyum jantın yandan yakından görünümü gösterilmektedir.
Maalesef istenen video şu anda sunulamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Tekrar oynat

Sahte yedek parçalar bir güvenlik riskidir.

Üzerinde Mercedes-Benz yazan her şey maalesef Mercedes-Benz değildir. Sahte ürün üreticileri otomobil yedek parçalarının sahtesini üretmek konusunda giderek daha da uzmanlaşıyor. Bu kapsamda fren balataları, ön cam, yürüyen aksam parçaları veya filtreler gibi güvenliğe ilişkin parçaların da sahtesi daha fazla üretilmeye başlandı. Artık sahte ürünler birçok durumda yanıltıcı derecede gerçek görünüyor ve uzmanlar tarafından bile ilk bakışta zor ayırt edilebiliyor.

Sahte ürünler sadece ekonomik zarar değil aynı zamanda güvenlik riski de oluşturuyor. Farklı sahte ürünleri düzenli aralıklarla Mercedes-Benz orijinal parçalarla kıyaslıyoruz. Sonuçlar çok korkutucu: Örneğin sahte bir fren balatası fren mesafesini 15 metreye kadar uzatabiliyor ve sahte ürünün görevini yapmaması en kötü durumda ağır kazalara yol açabiliyor.

Sahte ürünlerden ve buna bağlı güvenlik risklerinden korunmak yetkili Mercedes-Benz bayiniz veya servis partneriniz ile mümkündür. Burada, orijinal parçadan uzmanlar tarafından yapılan montaja kadar Mercedes-Benz kalitesi edindiğinizden emin olabilirsiniz.