Şimdi 2.El'de bir ilk. Yine Mercedes'ten.

Şimdi 2.El'de bir ilk. Yine Mercedes'ten.

Size en uygun Mercedes'i hızlı ve kolayca bulun

Mercedes-Benz güvencesi ile 2.El deneyimli Mercedesler'e ve daha bir çok model otomobile EL2 sayesinde uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Bayilerimize ait Kullanılmış Otomobil havuzumuzu tarayabilir ve size özel ayrıntılı arama yapabilirsiniz. Aradığınız otomobilin modelini, fiyat üst limitini, model yılını ve bulunmasını istediğiniz bölgeyi veya bunlardan sadece size uygun olanlarını seçerek aramanızı yapın, seçiminizi bulun.

Size uygun bir otomobil bulduğunuzu düşünüyorsanız, bayimize ulaşarak beğendiğiniz araca ait onaylı servis geçmişi ve özel finansman seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


• 2.El Otomobil Aramaya Başla

• İletişim formu İlk 2.El Onarım Güvencesi Hizmeti

Güvenliğinizi güvence altına almak için daima yeniliklere imza atan Mercedes, 2.El Mercedes'inizde de size ayrıcalıklar sunuyor.


Mercedes-Benz EL2 kapsamındaki 1 yıl onarım güvencesi hizmeti kilometre sınırı olmaksızın Mercedes-Benz Türk bayilerinde.

 • 24 Saat ücretsiz yol yardımı
 • Özel finansman ve sigorta koşulları 
 • Ayrıntılı teknik kontrol 
 • Her marka ve yaşta otomobille takas imkanı
   

Mercedes-Benz 2.El Onarım Güvencesi Şartları

 • Mercedes-Benz otomobilleri 2.El Onarım Güvencesi geçerlilik süresi noter satış tarihi ile başlar ve bu tarihten itibaren 1 yıl sonra sona erer. 
 • 2.El onarım güvencesi kapsamında, aracın motoru, dişli kutusu (otomatik şanzıman ve tork dönüştürücüsü dahil), tahrikli aksların güç aktarım parçaları, şaft, elektronik donanımı (kumanda kutuları ve tesisat) orijinal audio/video sisteminde meydana gelen arızalar bu sertifika kapsamında belirlenmiş şartlar dahilinde ücretsiz olarak onarılır. 
 • Mercedes-Benz 2.El Onarım Güvencesi'nin koşullarının geçerli olabilmesi için, aracın 2.El olarak satın alındığı tarihten itibaren, tanıtma, kullanma ve bakım kılavuzlarında belirtilen periyodik bakımlarının üretici tarafından belirlenmiş periyotlarda ve kaporta dahil tüm onarım işlemlerinin Mercedes-Benz yetkili servislerinde yapılması gereklidir. 
 • Mercedes-Benz 2.El Onarım Güvencesi hizmetleri Türkiye sınırları içindeki tüm Mercedes-Benz yetkili servisleri tarafından verilir. 
 • 2.El Onarım Güvencesi geçerlilik süresi içinde aracın satılması halinde tüm haklar yeni mülk sahibine verilir.

2.El Onarım Güvencesi, sadece aracın güç aktarım elemanları (motor, dişli kutusu, tork döndürücü, aks tahrik sistemleri, şaft), elektronik donanım, orijinal audio/video sistemleri için geçerlidir.

Mercedes-Benz, onarım güvencesi hizmetini herhangi bir sigorta şirketi üzerinden değil, direkt vermektedir. 1 yıl onarım güvencesi hizmeti 6 yaşını geçmemiş ve 120.000 km altındaki Mercedes-Benz marka (EL2 sertifikalı) modeller için geçerlidir