E-Serisi Sedan.

Sürüş konforu ve sürüş güvenliğinin simgesi.

E-Serisi Sedan, yeni Mercedes-Benz tasarım felsefesinin etkileyici bir sonucudur. Modern stili ve sofistike sportifliği diğer üst sınıf sedanların hiç birinin başaramadığı bir tarzda içine sindirmiştir. Donanımlarında bulunan Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş) teknolojileri sürücüyü hissedilir biçimde rahatlatarak bir sedan için eşsiz, bir E-Serisi için ise tipik olan konfor ve güvenlik sağlarlar.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

E-Serisi Estate.

Yeni bir zeka anlayışı, ve onu kullanmak için gerekli alan.

E-Serisi Estate, üst sınıfın en büyük iç mekanını, en üstün fonksiyonellik ve seçkin bir konforla birlikte son derece zarif bir şekilde yansıtmaktadır. Bu esnada, her an için seri üretim bir aracın daha önce hiç olmadığı kadar dikkatlidir. Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş) teknolojileri, E-Serisi Estate'i iş seyahatine çıkanların, ailelerin ve diğer tüm trafik katılımcılarının isteyebileceği en iyi yol arkadaşı haline getirmektedir.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

E-Serisi All-Terrain.

Yol gösterici şekilde yenilikçi.

Arazide, toprak yollarda, karda ve kumda spontane gezintiler. E-Serisi All-Terrain, memnuniyetle ve çok kararlı bir biçimde yolun dışına da çıkar. Güçlü SUV özellikleri kentsel yaşam tarzının bir ifadesidir. Yenilikçi teknolojiler sayesinde E-Serisine has konfor özellikleri, arazide hareket kabiliyeti ile bütünleşmektedir. Artık üst sınıfta sunulan en geniş iç hacmin keyfini asfalt yolların dışında da yaşayabilirsiniz.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

E-Serisi Coupé.

Büyük formatlı modern konfor.

Yeni E-Serisi Coupé, seçkin Gran Turismo'ların geleneğinde dört tam donanımlı koltukta seyahat için her türlü konforu ve yeterince alanı sunmaktadır. Bununla birlikte başka hiç bir Coupé'de olamayacağı kadar dinamik ve güvenli biçimde yolculuk edersiniz. Mükemmel orantıları ve duyumsal netliği yeni E-Serisi Coupé'yi bir tasarım klasiği olarak taçlandırır. Eşsiz teknoloji paketi ise onu aklın başyapıtı haline getirir. Siz daha neyi bekliyorsunuz?

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

Yeni E-Serisi Cabriolet.

Yoğun haz için açık.

Açık göğün altında konfor ve lüks. Yeni E-Serisi Cabriolet, klasik kumaş tenteli üstü açık Cabriolet araç geleneğiyle tam bir uyum içindedir. Pürist, duygulara hitap eden tasarım ile en modern teknolojileri ve dört kişilik cömert bir uzun yol konforunu bir araya getirir. Sportif ve lüks bir sürüş deneyimine ve maksimum açık hava keyfine hazır olun.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı