Mercedes-AMG GT Roadster'ın kokpiti yarış otomobili atmosferi yaratır.

Uçak kokpiti gibi.

AMG DRIVE UNIT sayesinde tüm sürüş dinamiği fonksiyonları elinizin altında.

V8 düzeninde AMG DRIVE UNIT.

Kokpit ve AMG DRIVE UNIT.

Kokpit ve AMG DRIVE UNIT.

Hızlı varış: Alçak oturma pozisyonu sürücüyü mükemmel şekilde kokpite entegre eder ve onu araçla bir bütün haline getirir. V8 düzeninde stilize edilmiş kumanda elemanlarına sahip AMG DRIVE UNIT, sportif şanzıman ve tüm sürüş dinamiği fonksiyonları için merkezi kumanda ünitesidir. AMG E-SELECT vites seçme kolu, DYNAMIC SELECT kontrol düğmesi ve muhtelif tuşlar üzerinden sürüş programı, şanzıman ve ESP® de ayarlanabilir.

Mercedes-AMG GT Roadster'daki AMG Performance direksiyon simidi ve AMG kombine gösterge, her heyecanlı sürüşte mükemmel kontrol sağlar.

Mükemmel kontrol: AMG Performance direksiyon simidi.

Mercedes-AMG GT Roadster'daki AMG kombine gösterge, her heyecanlı sürüşte mükemmel kontrol sağlar.

AMG Performance direksiyon simidi ve kombine gösterge.

AMG Performance direksiyon simidi ve kombine gösterge.

Sportif sürüş manevralarında daha iyi kavranabilmesi açısından, 3 kollu tasarıma sahip alt tarafı düzleştirilmiş AMG Performance direksiyon simidi tamamen DINAMICA mikrofiber ile kaplanmıştır. Saat 12 işareti, "AMG" yazılı gümüş krom direksiyon simidi çerçevesi ve gümüş renkli vites değiştirme mandalları sportif tasarımı tamamlar.

AMG kombine gösterge, heyecan veren AMG tasarımına sahiptir ve sportif sürücüler için değerli bilgiler sunar. M modunda beyaz, sarı ve kırmızı LED'lere sahip vites büyültme göstergesi ile de yarış sporu havası katar.

Dinamik sürüşte mükemmel tutuş sağlayan spor koltuklar.

Entegre koltuk başlıklarına sahip AMG spor koltuklar, Mercedes-AMG GT Roadster ile yapılan her dinamik sürüşte en iyi yan desteği sunar.

Mükemmel yan destekli AMG spor koltuklar.

Dinamik sürüşte mükemmel tutuş sağlayan spor koltuklar.

AMG spor koltuklar, daha güçlü hatlara sahip yanaklarla en iyi yan desteği sunar. Entegre koltuk başlıkları, enine oluk tasarımı ve koltuk sırt dayanağındaki AMG plaketleri seçkin sportifliğe vurgu yapar.