Mercedes-AMG E-Serisi Sedan.

Benzinli motorlar

Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+

0–100 km/saat hızlanma

3,4 sn

Nominal güç1 (kW [BG] d/dk.’da)

450 [612]/5.750-6.500Nominal güç ve nominal tork ile ilgili 595/2009 (AT) talimatının geçerli olan metnine göre veriler.

Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ karma yakıt tüketimi: 11,5-11,4 l/100 km, karma CO2 emisyonları: 200-197 g/km;
Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ karma yakıt tüketimi: 14,5-14,5 l/100 km, karma CO2 emisyonları: 245-245 g/km;

Aracın öne çıkan özellikleri


Kuralları siz belirleyin.

On yıllardır iddiamız bir adım ileriye gidip en iyisini istemek oldu. Mercedes-AMG E 53 4MATIC+, E 63 ve E 63 S 4MATIC+ modelleri ile bu iddiamızı bir kez daha kanıtlayabildik. Bunu yaparken sadece kendi kurallarımıza uyduk. Geçerliliğini iş dünyasında ve farklı rekabet formlarında kanıtlamış olan kurallar.

Aracın öne çıkan özellikleri


Kuralları siz belirleyin.

On yıllardır iddiamız bir adım ileriye gidip en iyisini istemek oldu. Mercedes-AMG E 53 4MATIC+, E 63 ve E 63 S 4MATIC+ modelleri ile bu iddiamızı bir kez daha kanıtlayabildik. Bunu yaparken sadece kendi kurallarımıza uyduk. Geçerliliğini iş dünyasında ve farklı rekabet formlarında kanıtlamış olan kurallar.

Resimde, Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ gösterilmektedir.

Dış mekan

Resimde, Mercedes-AMG E 53 4MATIC+'ın iç mekanı gösterilmektedir.

İç mekan

Resimde, Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+'ın tahrik aksamı gösterilmektedir.

Performans

Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ karma yakıt tüketimi: 11,5-11,4 l/100 km, karma CO2 emisyonları: 200-197 g/km;
Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ karma yakıt tüketimi: 14,5-14,5 l/100 km, karma CO2 emisyonları: 245-245 g/km;

Dış mekan tasarımı


İlk izlenim için ikinci bir şans yoktur.

Dış mekan tasarımı


İlk izlenim için ikinci bir şans yoktur.

 • Mercedes-AMG E 53 4MATIC+

  Elmas görünümlü radyatör ızgarası ve geniş hava girişlerine sahip çarpıcı ön kısım, Mercedes-AMG E 53 4MATIC+'ı ilk bakışta AMG ailesinin bir üyesi olarak tanımlar. Dış soğutma havası girişlerinde yer alan iki adet yan kanatçık görsel varoluşu destekler. 5 kollu, parlak siyah boyalı ve parlak tornalanmış 19 inç AMG hafif alaşım jantlar yandan görünümü domine eder.

  Resimde, Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ arkadan gösterilmektedir.

  Mercedes-AMG dış mekan

  Resimde, Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ ön çaprazdan gösterilmektedir.

  Dinamik tasarım elemanları Mercedes-AMG dış mekanın seçkinliğini vurgular. Bunlara spesifik AMG ön ve arka aprona sahip çarpıcı AMG gövde tasarımı ve karma lastikli 19 inç AMG hafif alaşım jantlar dahildir.

  AMG hafif alaşım jantlar

  Resimde, Mercedes-AMG E 53 4MATIC+'ın ön kısmı yandan gösterilmektedir.

  Ön aksta 8 J x 20 ET43 üzerinde 245/35 R20, arka aksta 9 J x 20 ET49 üzerinde 275/30 R 20 lastikleri olan 5 çift kollu tasarıma sahip parlak siyah 20 inç AMG hafif alaşım jantlar.

  AMG gece paketi

  Resimde, gece paketine sahip Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ gösterilmektedir.

  Gece paketinin siyah vurguları dış mekanı daha sportif ve dışa vurumcu hale getirir. Ön ve arka aprondaki süslemeler ve çift çıkışlı egzoz tertibatı siyah renkte tasarlanmıştır. B direğinden itibaren başlayan karartılmış, ısı yalıtımlı camlar, aracın görünümünü bir kez daha güçlü bir şekilde vurgular.

 • Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+

  Bir Mercedes-AMG modelinin dış mekanından beklenti, çarpıcı bir tasarımı Driving Performance (sürüş performansı) ile birleştirmektir. Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ bu beklentiyi oldukça yüksek bir seviyede karşılıyor. Mercedes-AMG GT'den bilinen motor kaputundaki güç kubbeleri ve genişletilmiş çamurluklar, E 63 S modelinde bulunan gücü vurgular. Özellikle derin olan ızgarasız hava girişleri sadece etkileyici olmakla kalmaz, aynı zamanda doğrudan hava akışı sağlayarak asıl hedefi izler: maksimum Driving Performance (sürüş performansı).

  Resimde, Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ arka çaprazdan gösterilmektedir.

  Dış mekan tasarımı

  Resimde, Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ ön çaprazdan gösterilmektedir.

  Dinamik tasarım elemanları Mercedes-AMG dış mekanın seçkinliğini vurgular. Tamamen bağımsız ok şeklindeki AMG ön kısmına güç kubbeli içe doğru uzanan AMG motor kaputu, Jet-Wing tasarımlı AMG ön apron ve gümüş krom çift çıtalı, siyah dikey payandalı ve "AMG" yazılı AMG radyatör ızgarası dahildir. AMG radyatör ızgarası ve AMG ön apron ızgarasız hava girişleri ile üçüncü boyutun önünü açıyor ve arkasındaki kompleks soğutma teknolojisinin görünmesini sağlıyor.

  Çarpıcı arka kısım

  Resimde, Mercedes-Benz E 63 S 4MATIC+'ın çarpıcı arka kısmı gösterilmektedir.

  S modeline özgü tasarıma sahip 2 krom çift egzoz çıkışlı AMG spor egzoz tertibatına sahip keskin hatlı arka kısım ve ayrıca parlak siyah difüzör süslemesine, 3 kanatçığa ve gümüş krom süsleme çıtasına sahip AMG arka apron resmi taçlandırarak kapanışı yapar.

  Kişiselleştirme paketleri

  Resimde, Mercedes-AMG E 63 4MATIC+'ın dış aynasının yakından görünümü gösterilmektedir.

  İsteğe bağlı olarak siyah renkli çarpıcı tasarım elemanlarına sahip AMG dış mekan gece paketi aracın sportif ve etkileyici karakterini vurgular. Dahil olanlar: AMG ön apronda parlak siyah ön ayırıcı, AMG yan marşpiye kaplamalarında parlak siyah süslemeler, ön çamurluklarda "V8 BITURBO 4MATIC+" yazılı parlak siyah süslemeler, parlak siyah dış ayna gövdesi, parlak siyah kapı üst kenarı süsleme çıtası ve cam çerçevesi, B direğinden itibaren ısı yalıtımlı karartılmış cam ve ayrıca siyah kromajlı 2 çift egzoz çıkışına sahip AMG spor egzoz tertibatı.

  Tekerlekler

  Resimde, Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+'ın sol ön tekerleği gösterilmektedir.

  Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ standart olarak 265/35 ZR 19 (ön) veya 295/30 ZR 19 (arka) lastikli 10 kollu tasarıma sahip parlak titan grisi 9,5 J x 19 (önde) ve 10 J x 19 (arkada) hafif alaşım jantlar üzerinde hareket eder. Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ ise standart olarak 265/35 ZR 20 (ön) ve 295/30 ZR 20 (arka) lastikli 5 çift kollu tasarıma sahip mat titan grisi 9,5 J x 20 (ön) ve 10 J x 20 (arka) hafif alaşım jantlar üzerinde performansını sergiler.

İç mekan tasarımı


Dışa vurumcu iç mekan.

İç mekan tasarımı


Dışa vurumcu iç mekan.

 • Mercedes-AMG E 53 4MATIC+

  Tavizsiz siyah renkte düzenlenmiş iç mekanda kırmızı süsleme dikişleri ve emniyet kemerleri bir dinamizm artışı sağlıyor. Alt kısmı düzleştirilmiş çok fonksiyonlu spor direksiyon simidi coşkulu sürücülerin eline yakışıyor.
  AMG kombine göstergede ilgili tüm bilgilerin gösterimi, dinamik kullanım doğrultusunda optimize edilmiştir. RACETIMER ve "Damalı Bayrak" tasarımlı 280-km/saat kadranlı hız göstergesi, sportif genlere atıfta bulunuyor.

  Resimde, Mercedes-AMG E 53 4MATIC+'in iç mekanı gösterilmektedir.

  Mercedes-AMG iç mekan

  Resimde, Mercedes-AMG E 53 4MATIC+'in iç mekanı gösterilmektedir.

  Sportif-yüksek kalite iç mekan, kırmızı kontrast süsleme dikişli ARTICO suni deri / DINAMICA mikro fiber ile döşenmiş spesifik oturma grafiğine sahip AMG spor koltukları, çok fonksiyonlu spor direksiyon simidi ve fırçalanmış paslanmaz çelik AMG spor pedallar gibi donanımları kapsar.

  Nappa deri AMG Performance direksiyonu

  Resimde, Mercedes-AMG E 53 4MATIC+'ın AMG Performance direksiyon simidi gösterilmektedir.

  Muhteşem araç denetimi için siyah Nappa deri AMG Performance direksiyon simidi alttan düzleştirilmiş ve kavrama alanları perfore edilmiştir. Sportif tasarım, gümüş renkli alüminyum vites değiştirme mandalları ve saat 12 işareti ile tamamlamaktadır.

  "AMG" yazılı, aydınlatılmış AMG kapı eşik panelleri

  Resimde, Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ modelinin AMG kapı eşik panelleri gösterilmektedir.

  Polisajlı paslanmaz çelik AMG kapı eşik panelleri, beyaz aydınlatmalı "AMG" yazısı ile seçkin ve dışa vurumcu bir özellik olarak öne çıkar. Aynı zamanda biniş alanını hasarlara karşı korur.

 • Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ ve Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+

  Her şey göz önünde, her şey el altında, her şey kontrol altında. Sınırlarda son derece dikkatli olmak gerekir. Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ ve Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ modelinin iç mekanı, tüm bileşenler son derece dinamik bir deneyim sağlayacak şekilde tasarlanmıştır: Geniş ekranlı ön göğüs, AMG Performance direksiyon simidi ve optimize edilmiş yan destekli AMG spor koltukları sportif ve seçkin bir izlenim sunar. Driving Performance'ı (sürüş performansı) daha yoğun deneyimlemek için gereken her şey.

  Resimde, Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+'ın iç mekanı gösterilmektedir.

  İç mekan tasarımı

  Resimde, Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ ve Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+'ın iç mekanı gösterilmektedir.

  Sportif ve yüksek kaliteli iç mekan standart olarak optimize edilmiş yan destekli ve koltuk sırt dayanaklarında AMG plaketli spor koltuklar, 3 kollu tasarıma sahip alt tarafı düzleştirilmiş bir AMG Performance direksiyon simidi ve ayrıca RACETIMER ve AMG Start-up göstergesi dahil olmak üzere AMG ana menüsüne sahip bir AMG kombine gösterge gibi donanımları kapsamaktadır. Bu, ilham verici bir AMG tasarımı ve sportif sürücüler için değerli bilgilerle büyüler. RACETIMER, tur sürelerinin tutulmasını sağlar. Zarif alüminyum süslemeler ve kauçuk giydirmeli polisajlı paslanmaz çelik AMG spor pedallar bireysel vurgular katar.

  AMG Performance koltukları

  Resimde, Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ ve Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+'ın AMG Performance koltukları gösterilmektedir.

  Opsiyon olarak sunulan AMG Performance koltukları, oturma alanı ve sırt dayanağının yanak tasarımı sayesinde çok daha iyi bir yan tutuş sunar ve görünümü sayesinde iç mekana sportif ve özgür bir karakter verir.

  AMG Performance direksiyon simidi

  Resimde, Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ ve Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+'ın AMG Performance direksiyon simidi gösterilmektedir.

  Nappa deri/DINAMICA mikrofiber AMG Performance direksiyon simidi muhteşem araç denetimi için alttan düzleştirilmiştir ve kavrama alanına DINAMICA mikrofiber kumaş döşenmiştir. Sportif tasarım, gümüş renkli alüminyum vites değiştirme mandalları ve saat 12 işareti ile tamamlamaktadır.
  AMG direksiyon simidi tuşları ile direksiyon simidiniz aşırı sportif bir tasarıma sahip olur. Bu tuşlar belirli sürüş dinamiği fonksiyonlarına hızlı ve doğru bir şekilde kumanda etmenizi sağlar. Odaklanmış, yoğun ve performans yönelimli bir sürüş hissi ve ön göğüste otantik bir yarış otomobili atmosferi için.

AMG donanımları


Kişisel Mercedes-AMG E-Serinizi tasarlayın.

AMG donanımları


Kişisel Mercedes-AMG E-Serinizi tasarlayın.

  AMG gece paketi

  Resimde, AMG gece paketine sahip Mercedes-AMG E-Serisi Sedan gösterilmektedir.

  AMG gece paketi, parlak siyah renkte tasarlanmış seçkin dış mekan elemanlarına sahiptir. Böylelikle istenen boya rengine göre ya sert kontrastlar ya da akışkan geçişler ortaya çıkar. İster heyecan verici vurgular, ister hakim mütevazilik: Her iki durumda da bireysel ve dinamik tasarım anlayışınızı yansıtırsınız.

  Dış mekan karbon paketi I ve II

  Resimde, dış mekan karbon paketine sahip Mercedes-AMG E-Serisi Sedan gösterilmektedir.

  Yüksek kaliteli materyal yüksek performanslı araç ile buluşuyor: Dış mekana yönelik karbon elemanlar, Mercedes AMG'nizin karakterini vurgular ve aracınızın daha sportif bir görünüme sahip olmasını sağlar. Materyalin avantajları ve etkileri AMG felsefesine mükemmel bir şekilde uyar.
  AMG dış mekan karbon paketi II aracınızın ileri teknolojili sportif görünümünü tamamlar. İlave karbon elemanlar hemen göze çarpar ve her açıdan son derece modern ve son derece dinamik bir izlenim bırakır.

  AMG Performance koltukları

  Resimde, AMG Performance koltuklarına sahip Mercedes-AMG E-Serisi Sedan gösterilmektedir.

  Sürücü ve ön yolcu için AMG Performance koltukları AMG felsefesine son noktayı koyuyor: Koltuk pozisyonunda maksimum sportiflik ve böylelikle kullanımda maksimum üstünlük. İdeal yan destek özellikle de dinamik sürüş manevralarında hissedilir.

  AMG TRACK PACE

  Resimde, Mercedes-AMG E-Serisi Sedan'ın medya ekranında AMG TRACK PACE gösterilmektedir.

  AMG TRACK PACE, AMG aracınızı sanal yarış mühendisine döndürür. Sürüş yeteneğinizi tur, sektör ve hızlanma süreleri ve ayrıca seçilmiş canlı telemetri verileri yardımıyla trafiğe kapatılmış yollarda somut bir şekilde analiz edebilir ve iyileştirebilirsiniz.

  AMG yüksek performanslı seramik kompozit fren tertibatı

  Resimde, Mercedes-AMG E-Serisi Sedan'ın AMG yüksek performanslı seramik kompozit fren tertibatı gösterilmektedir.

  Art arda tam frenlemeden sonra bile oldukça zorlu durumlarda güvenilirlik: AMG yüksek performanslı seramik kompozit fren tertibatı istisnai durumlarda bile güvenebileceğiniz yavaşlama değerleri sunar. Ayrıca geleneksel fren tertibatından daha hafiftir: Daha fazla sürüş dinamiği ve çeviklik için daha az miktarda yaylanmayan kütle.

  Resimde, Mercedes-AMG E 53 4MATIC+'ın dış mekanı gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG E 53 4MATIC+'ın iç mekanı gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG E 63 4MATIC+'ın dış mekanı gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG E 63 4MATIC+'ın iç mekanı gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+'ın dış mekanı gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+'ın iç mekanı gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG E 53 4MATIC+'ın dış mekanı gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG E 53 4MATIC+'ın iç mekanı gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG E 63 4MATIC+'ın dış mekanı gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG E 63 4MATIC+'ın iç mekanı gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+'ın dış mekanı gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+'ın iç mekanı gösterilmektedir.
  • Dış mekan
  • İç mekan

  Seçim mevcut değil.

  Seçilen tasarım konsepti sadece Mercedes-AMG E-Serisi Sedan'ın dış mekanı veya iç mekanı için donanımlar içerir.

  • Mercedes-AMG E 53 4MATIC+
  • Mercedes-AMG E 63 4MATIC+
  • Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+

  Seçim mevcut değil.

  Seçilen tasarım konsepti sadece Mercedes-AMG E-Serisi Sedan'ın dış mekanı veya iç mekanı için donanımlar içerir.

  • Mercedes-AMG E 53 4MATIC+
  • Mercedes-AMG E 63 4MATIC+
  • Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+

  Tıklayın ve çekin

  İki tasarım versiyonu seçin ve bunları karşılaştırmak için ayarlayıcıyı kaydırın.

  Tasarım versiyonunun değiştirilmesi
  Tasarım versiyonunun seçilmesi

  Birbiriyle karşılaştırmak için iki tasarım versiyonu seçin.

  • Mercedes-AMG E 53 4MATIC+
  • Mercedes-AMG E 63 4MATIC+
  • Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+
  • Mercedes-AMG E 53 4MATIC+
  • Mercedes-AMG E 63 4MATIC+
  • Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+

  Performans


  Enerjisini yoğunlaştırır.

  Performans


  Enerjisini yoğunlaştırır.

  • Mercedes-AMG E 53 4MATIC+

   Resimde, Mercedes-AMG E-Serisi Sedan gösterilmektedir.

   Egzoz turboşarjlı 3,0 litre R6

   Resimde, Mercedes-AMG E-Serisi Sedan'ın egzoz turboşarjlı 3,0 litre R6 motoru gösterilmektedir.

   Egzoz turboşarjlı 3,0 litre R6 motor, kısa vites değiştirme süreleri ve ayrıca AIR BODY CONTROL havalı süspansiyon temelinde çalışan yeni uyarlanmış AMG RIDE CONTROL+ sportif yürüyen aksam, göz dolduran teknik özelliklerden sadece bir kaçıdır.
   AMG DYNAMIC SELECT yürüyen aksam, özellikle duygusal bir sürüş deneyimi için konforlu sürüşten çok sportif sürüşe kadar geniş bir aralıkta ayarlanabilir.

   AMG Performance 4MATIC+

   Resimde, Mercedes-AMG E-Serisi Sedan'ın tüm tekerleklerden tahrik sistemi AMG Performance 4MATIC+ gösterilmektedir.

   Mercedes AMG'den tamamen değişken tork dağılımına sahip performans odaklı tüm tekerleklerden tahrik sistemi, tüm tekerleklerden tahrik sisteminin avantajları ile arka tekerleklerden tahrik sisteminin avantajlarını birleştirir. Bu, olası en büyük traksiyon, sürüş emniyeti ve ayrıca en büyük sürüş keyfi anlamına gelir.

   AMG RIDE CONTROL+

   Resimde, Mercedes-AMG E-Serisi Sedan'daki AMG RIDE CONTROL+ gösterilmektedir.

   Son derece sportif uyarlanan AMG RIDE CONTROL+ yürüyen aksamı birden fazla yürüyen aksamın avantajlarını birleştirir. Çok odalı havalı süspansiyon en konforlu ve en sportif ayar arasında devasa bir genişlik sunar ve güncel yük durumuna ayak uydurur. Her sürüş durumunda güçlü performansın keyfini çıkarırsınız; tam istediğiniz gibi.

  • Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ ve Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+

   Resimde, Mercedes-AMG E-Serisi Sedan'ın tahrik aksamı gösterilmektedir.

   AMG 4,0 litre V8 biturbo motor

   Resimde, Mercedes-AMG E-Serisi Sedan'ın AMG 4,0 litre V8 biturbo motoru gösterilmektedir.

   Mercedes-AMG'den 4,0 litre V8 motor, çok hassas dozajlanabilen güç çıkışı ile birlikte patlayıcı güç dağılımı ile büyüler. Twin-Scroll turboşarjlar daha iyi bir tepki tutumu için silindir kafalarının arasına yerleştirilmiştir ("sıcak iç V"). Silindir kapatma fonksiyonu düşük güç talebinde tüketimi azaltır.

   AMG SPEEDSHIFT MCT 9G

   Resimde, Mercedes-AMG E-Serisi Sedan'daki AMG SPEEDSHIFT MCT 9G gösterilmektedir.

   AMG SPEEDSHIFT MCT 9G, özellikle dinamik bir sürüş tarzında size ideal bir şekilde destek olur ve her sürüşte gerçek motor sporları havası oluşturur. Sürüş moduna bağlı olarak sportif ve hızlı vites değişimleri ve neredeyse hissedilmeyen konforlu vites değiştirme işlemleri: 9 vites sayesinde motor çoğu zaman ideal devir sayısı aralığında bulunur.

   AMG RIDE CONTROL+

   Resimde, Mercedes-AMG E-Serisi Sedan'ın AMG RIDE CONTROL+ yürüyen aksamı gösterilmektedir.

   Son derece sportif uyarlanan AMG RIDE CONTROL+ yürüyen aksamı birden fazla yürüyen aksamın avantajlarını birleştirir. Çok odalı havalı süspansiyon en konforlu ve en sportif ayar arasında devasa bir genişlik sunar ve güncel yük durumuna ayak uydurur. Her sürüş durumunda güçlü performansın keyfini çıkarırsınız; tam istediğiniz gibi.

  Motor karşılaştırması


  AMG tahrikinin kalbi motorudur.

  Motor karşılaştırması


  AMG tahrikinin kalbi motorudur.

  Resimde, Mercedes-AMG E-Serisi Sedan'ın AMG 4,0 litre V8 biturbo motoru gösterilmektedir.

  Motor seçiniz

  • Manuel
  • Otomatik şanzıman

  Dizel

  Benzinli

  Alternatif

  Dizel

  Benzinli

  Alternatif

  Karşılaştırılacak motoru seçiniz

  • Manuel
  • Otomatik şanzıman

  Dizel

  Benzinli

  Alternatif

  Dizel

  Benzinli

  Alternatif

  Mercedes-AMG E-Serisi Sedan'ın motorlarını karşılaştırın.
  Kapat

  Motorları karşılaştırın.

  Teknik değerleri yan yana görerek karşılaştırma yapmak için iki farklı motor seçin.

  Motor seçiniz
  Karşılaştırılacak motoru seçiniz
  Karşılaştır

  Motor seçeneğini seçiniz

  Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ karma yakıt tüketimi: 11,5-11,4 l/100 km, karma CO2 emisyonları: 200-197 g/km;
  Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ karma yakıt tüketimi: 14,5-14,5 l/100 km, karma CO2 emisyonları: 245-245 g/km;

  *Tur operatörü AMG Experiences GmbH'nin sayfasına yönlendirileceksiniz.