Electric Intelligence by Mercedes-Benz.

Yollarda devrim başladı.

Electric Intelligence by Mercedes-Benz.

Yollarda devrim başladı.

"İnsan dünyayı değiştirmelidir.“ cümlesi dünyayı hiç değiştirmedi. Elektrikli mobilite devrimini hızlandırmak istiyoruz. Bu nedenle sadece araçlarla kalmıyoruz, sürüşü aşan somut ürünler, hizmetler ve yeniliklere dair tekliflerimizi genişletiyoruz. Nasıl ilerlediğimiz, enerjiyi nasıl kullandığımız, araçlarımızı duyumsal olarak nasıl ele aldığımız; bunların hepsi değişmektedir.

Devrimimizin ismi EQ'dur ve "Electric Intelligence by Mercedes-Benz"in kısaltmasıdır. Ve açılışı çoktan yapılmıştır. Mercedes-Benz'in kapsamlı elektrikli filosu ile. Yeni bir hareketin parçası olun. #switchtoEQ

Concept EQ.

Resimde, Concept EQ'nun başta bulunduğu Mercedes-Benz elektromobil filosu gösterilmektedir.

Concept EQ ve Mercedes-Benz elektromobil filosu.

Concept EQ.

Concept EQ, Mercedes-Benz'in elektromobilitedeki yeni ürün markasını müjdelemektedir: EQ.

Concept EQ, Mercedes-Benz'in elektromobilitedeki yeni ürün markasını müjdelemektedir: EQ.

Sportif bir SUV-Coupé olan Look çalışması 2016 tarihinde Paris otomobil salonunda dünya prömiyerini kutlamıştır. Yeni elektro-estetiğe sahip dinamik dış tasarımı güçlü elektrikli tahriğe odaklanmayı vurgulamaktadır. Ön ve arka akstaki iki elektrik motoru genişletme kademesine göre 300 kW'a kadar toplam güç üretmektedir. Concept EQ, Mercedes-Benz'in akıllı çalışma stratejisi ile kombinasyon içinde 500 km'ye kadar bir menzile ulaşmaktadır. Şarj süresinin belirgin bir şekilde azaltılması, Combined Charging System (CCS) ile hızlı şarjın devreye alınması ile mümkün olmuştur.

Geleceğe dönük iç mekan.

Concept EQ çalışması için karakteristik özellik, mavi renkle aydınlatılan ön cephesidir.

Elektromobilite devriminin müjdecisi: Concept EQ.

Concept EQ'nun iç mekanı dış mekanın yeni elektro-estetiğini sürdürmektedir.

İç mekan geleceğin kullanım konseptine bir bakış sunmaktadır.

Geleceğe dönük iç mekan.

İç mekan da yeni elektro-estetiği vurgulamaktadır. Kokpitte sürücüye yönelik olarak basit, dokunmatik kullanım esas alınmıştır ve dış mekanın görüntüsü iç mekana aktarılmıştır. Yenilikçi, dijital kullanım deneyimi ile Concept EQ, bugünün araçlarının bilinen kullanım mantığından ayrılmakta ve gelecekteki Mercedes-Benz User Interaction (kullanıcı etkileşimi) anlayışına bir bakış sunmaktadır.