Sürüş performansıyla GLC.

Tipik AMG DNA'sı sayesinde özgün dinamik sürüş: Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC.

Sürüş performansıyla GLC.

Tipik AMG DNA'sı sayesinde özgün dinamik sürüş: Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC.

 • Felsefe

  AMG sürüş deneyimi: Ritme uymak. Kısa yavaşlamalar. Tam hızlanma.

  AMG Performance Coşkunun en saf hali.

  AMG Performance Coşkunun en saf hali.

  Mercedes-AMG, sadece performans araçları üreticisi değildir, AMG verilmiş bir sözdür. Her defasında bir adım daha ileri gidileceğinin sözü. Beklentilerini yüksek tutmak ve her şeyini vermektir. Bu şekilde, sıra dışı insanlar için sıra dışı otomobiller üretiyoruz.

  Bunu yaparken yepyeni bir şey ortaya çıkarıyoruz. Karşı koyulmaz spor aracı karakterine sahip bir SUV. Mercedes-AMG GLC 43 ailesine hoş geldiniz.

 • Dış mekan

  Sportif, çarpıcı, bağımsız: Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC'in tasarımı.

  GLC 43 4MATIC Coupé, AMG dünyasına cazip bir giriş şansı sunuyor.

  Seçkin siyah ve gümüş krom tasarım detayları.

  Yükseltilmiş Performance ilk görüşte fark edilir.

  Siluetinden her bir AMG ayrıntısına kadar dinamik ve performanslı.

  Kas paketi.

  Kas paketi.

  Yüksek verim için hazır: Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC Coupé'nin inanılmaz performansını aracı çalıştırdığınız an fark edersiniz. AMG'ye özgü A-Wing apronu, sportif dominantlığın ifadesidir. Ön kısmın odak noktası: krom süslemelere ve krom pinlere sahip elmas görünümlü radyatör ızgarası. Yandan bakıldığında, 19 inç, 5 çift kollu tasarıma sahip hafif metal alaşımlı jantlar hemen göze çarpar. Bagaj üstü spoyler, difüzör ve hava çıkışları bir araya gelerek aracın arka kısmında estetik bir odak noktası oluştururlar. Şimdi bir de kromajlı egzoz çıkışlarından AMG Sportif Motor ve Egzoz Ses Düzeninin benzersiz sesi yükseldiğinde, bu aracın hiçbir karşılaştırmadan kaçınmadığını anlarsınız.

 • İç mekan

  Dinamik bir dokunuş: AMG spor direksiyon simidi.

  En zorlu sürüş tarzlarında bile spor koltuklarda güvenli oturma pozisyonu.

  AMG'ye özgü grafikler ve kırmızı emniyet kemerleriyle deri döşeme.

  En küçük detaya varana kadar yüksek kalite ve tasarım standartları

  Motor sporlarının fonksiyonelliği ve görselliği.

  Spor. gösterisi.

  Spor. gösterisi.

  İç mekan, sayısız özelleştirilmiş detayı ile istikrarlı dinamik tasarımı güçlendirir. Kırmızı kontrast elemanlarıyla sportif ve fonksiyonel siyah renk kombinasyonu karakteristik bir özelliktir. Alt tarafı düzleştirilmiş, kırmızı kontrast süsleme dikişlerine sahip siyah deri, çok fonksiyonlu spor direksiyon simidi aktif bir sürüş tarzı için idealdir.

 • Teknoloji

  Sprint yıldızı.

  Mümkün olan en iyi çekiş ve heyecan verici sürüş dinamiği: AMG Performance 4MATIC.

  AIR BODY CONTROL (havalı süspansiyon sistemi) temelinde, adaptif ayarlanabilir sönümlemeli AMG sportif yürüyen aksam.

  Sprint yıldızı.

  Çıkış takozlarından itibaren patlamaya hazır – yeni Mercedes-AMGGLC 43 4MATIC Coupé'daki V6 biturbo motor bunu garanti ediyor. Motor, 270 kW'lık (367 BG) güç ile 520 Nm tork oluşturur ve 0'dan 100 km/saat'e 4,9 saniyede hızlanır. AMG DYNAMIC SELECT sürüş karakter seçim fonksiyonu benzersiz bir sürüş hissi sağlar. Konforlu verimli moddan son derece sportif moda kadar beş sürüş programı kullanımınıza sunulur. Hedefe hangi ayar ile gireceğinizi tahmin etmek hiç de zor olmayacak.

Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC'in şehir içi/şehir dışı/karma yakıt tüketimi:11,5-10,9/7,5-7,0/8,9-8,4 l/100 km, karma CO2 emisyonları: 203-192 g/km.Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.