Dış mekan ve iç mekan için EXCLUSIVE Tasarım Konsepti.

En üst seviye geliştirme.

Resimde, gece paketinin siyah vurguları ile şık bir şekilde zenginleştirilen, EXCLUSIVE Tasarım Konsepti asil tasarım elemanlarına sahip Mercedes-Benz GLC dış mekanı gösterilmektedir.
Tekrar oynat

EXCLUSIVE Tasarım Konsepti dış mekan – gece paketi ile şık bir şekilde zenginleştirilmiştir.

Dış mekan ve iç mekan için EXCLUSIVE Tasarım Konsepti.

En üst seviye geliştirme.

EXCLUSIVE Tasarım Konsepti ile GLC'nin stili ve sınıfı her detayda görülebilir: Bol miktarda krom, ARTICO suni deri/Grenoble malzemeden yapılmış konforlu koltuklar ve zarif bir şekilde tasarlanmış ahşap süslemeler, bu donanım çizgisine çok özel bir modern lüks duygusu verir.

Doğal asalet: Deri ve ahşap.

Mercedes-Benz GLC'nin EXCLUSIVE Tasarım Konsepti iç mekanı, ARTICO suni deri/Grenoble malzemeden yapılmış tasarım elemanları ve özel, doku verilmiş ahşap süslemeler ile sofistike bir statü gösterir.

EXCLUSIVE Tasarım Konsepti İç mekan: Yüksek ambiyansta macera tutkusu.

Doğal asalet: Deri ve ahşap.

Ayrıca iç mekanda da, EXCLUSIVE Tasarım Konsepti macera tutkusunu klasik ince zevk ile birleştiriyor. Böylece, siyah veya espresso kahvesi deri çok fonksiyonlu direksiyon simidi ile her türlü arazide daha da rahat bir şekilde manevra yapılabilir. Örneğin ıhlamur ağacından ahşap çizgisel yapıya sahip iddialı süslemeler gibi orijinal malzemeler doğal ve lüks bir hafiflik ambiyansı sağlar.