GLE Coupé.

Mercedes-Benz SUV Ailesi.

İçeriğin oluşturulmasından sonra üründe değişiklikler meydana gelmiş olabilir.

Araç tasarımı


Araç tasarımı.

Mercedes-Benz GLE Coupé: Tüm hatlarıyla büyüleyici varoluş.

Araç tasarımı


Araç tasarımı.

Mercedes-Benz GLE Coupé: Tüm hatlarıyla büyüleyici varoluş.

Tasarım dili: Şehirde adından en sık söz ettiren o.

GLE Coupé'nin arka kısmı muhteşem tasarımıyla etkileyicidir. Yatay hatlar özellikle geniş lambalarda belirginleşir.

Yenilikçi: Plaka ışıklandırması, krom görünümünde alt korumaya sahip dayanıklı arka tampona entegre edilmiştir. Tampona entegre edilmiş görünür egzoz çıkışı süslemeleri, ayrıca sportif ve çarpıcı bir görünüm sağlar.

Gücün ifadesi. Ve parıltının.

Mercedes-Benz Coupé'ye tekli çıtalarla süslenmiş, dik ve üç boyutlu sportif radyatör ızgarası GLE Coupé için karakteristiktir. LED Intelligent Light System (akıllı ışık sistemi) ile mükemmel şekilde çevrelenmiştir.

Standart LED Intelligent Light System (akıllı ışık sistemi), teknik olarak zarifçe tasarlanmıştır: İkonik bir "kaş" ile donatılmış ışıklandırma, gece ve gündüz çarpıcı bir ışık grafiği sunar. Üstelik etkileyici: Dinamik güç kubbesine sahip motor kaputu zaten altında sakladığı enerjinin göstergesidir.

Bu oranlar dikkat çekiyor.

Alçak üst yapı, düz akan tavan; GLE Coupé'nin karakteristik siluetini bunlar oluşturur. SUV araçlara özgü diğer nitelikler ise GLE Coupé'nin özel ifade gücünü kazandırır.

Uzun aks mesafesi, kısa çıkıntılar, davlumbazlardaki SUV'a özgü kaplamalar ve yan marşpiye kaplaması da aracın yandan çekiciliğini artırır. Mercedes-Benz'e özgü yatay hatlar, araca durgun halde bile heyecan dolu bir dinamizm katar.

İki dünyanın en iyisi.

GLE Coupé'nin iç mekanı, bir Coupé'nin sportifliğiyle bir SUV'un geniş mekan hissini birleştirir. Lüks dokunuşlar Mercedes-Benz'e tipik seçkinliğini kazandırır.

Buna ayrıca standart spor koltuklar ve ARTICO suni deri ile kaplanmış gösterge tablosu da dahildir. Öne çıkan diğer özellikler: opsiyonel olarak temin edilebilen iç mekan havası iyonizasyonu, ekstra geniş açılma açısına sahip kapılar, araca rahatça binmeyi sağlayan ve yüksek konfor sunan yüksek koltuk pozisyonu.

Mercedes-AMG


Mercedes-AMG.

Kuralların çevresinde seyredenler için - GLE Coupé'nin Mercedes-AMG modelleri, seçkin, ifade gücü yüksek ve hepsinden öte kendinden emindir.

Mercedes-AMG


Mercedes-AMG.

Kuralların çevresinde seyredenler için - GLE Coupé'nin Mercedes-AMG modelleri, seçkin, ifade gücü yüksek ve hepsinden öte kendinden emindir.

Cihazınız bu fonksiyonu desteklemiyor.

Cihazınız bu fonksiyonu desteklemiyor.

Manzara modunu etkinleştirmek için cihazı çevirmeyi deneyin. Veya daha yüksek çözünürlüklü bir cihaz kullanın.

Drive a statement.

Neden daha azıyla yetinesiniz ki? Hafife alınmak AMG Performance araçlarının repertuvarına ait değildir: Mercedes-AMG GLE 43 4MATIC Coupé ve Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC Coupé.
Kapat
Diğerleri beklemede. Biri pusuda.
Ön kanatlardaki "V8 BITURBO" yazıları kesinlikle mütevazi birer hatırlatmadır: Mercedes-AMG 63 S Coupé'un motor gücüne meydan okumak cesaret ister. Karakteristik A-Wing'e sahip ön apronun arkasında AMG 5,5 litre V8 biturbo motorun kalbi atmaktadır. 430 kW (585 HP) Karma yakıt tüketimi: 11,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 278 g/km , AMG RIDE CONTROL sportif yürüyen aksamla birlikte özgür bırakılmayı ve fizik kurallarının sınırlarını keşfetmeyi bekliyor. Şehir yolları için yapılmıştır, ama rallide gibi hissettirir. Bu sistem, havalı süspansiyon, özel süspansiyon ünitesi, otomatik seviye ayarı ve kademesiz, değişken sönümleme algılayıcısı ADS Plus'a sahip öncü AIRMATIC dinamik sürüş paketi ile tamamlanır. Bu kulağa makul gelebilir, ancak heyecan verici bir sürüş deneyimi yaşatır.
Sıradan olana kaşı kazanılmış zafer.
Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC Coupé ve Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC Coupé, sıradanlığa geçit vermezler; elbette haklı olarak. Çünkü özgüven kendini bilmekten gelir: Performans, tasarım, teknoloji. GLE Coupé her alanda sıradan olana karşı zafer kazanır ve çoğunluğun arasından rahatlıkla sıyrılır.

Yalnızca kendi kurallarına uyar.

Mercedes-AMG 63 S 4 MATIC Coupé sadece özgürleştirilmeyi bekliyor.
Kapat

Maksimum güçte son derece hakim manevralar için AMG Performance direksiyon simidi.

Mükemmel akustiğe sahip konser salonu: GLE Coupé'da Bang & Olufsen BeoSound AMG.

Fırtınanın gözünde.
Bir kere binen, iç mekanın büyüleyici atmosferinden uzaklaşmak istemez. Güç ve konfor birbirini mükemmel biçimde tamamlar ve performans tutkunu sürücüler için bir güç merkezi oluşturur. Sportif koltuklar perfore Nappa deri ile kaplanmıştır ve yükseltilmiş koltuk yanağı ile daha fazla yan destek sağlar. Yüksek kaliteli tasarım, en iyi malzemeler ve her detayda mükemmellik, yalnızca üç harfle karşılanan bir hissi yaşatır: AMG. AMG Performans direksiyon simidi, AMG kombine gösterge, sürüş programı için COMAND kontrol düğmesi ve dokunmatik panel bir şeyin hemen anlaşılmasını sağlıyor: Burada her şey keyif verir. Araçtan ininceye kadar.

Gücün ifadesi.

Yerinde dururken bile çarpıcı orantıları ve asla sıradanlaşmayacak estetiğiyle etkileyicidir.
Kapat

Her detayında adeta bir model atlet: Birincilik için yaratılmış.

Adrenalin seviyesini yükseltir.
İlk bakışta açıkça anlaşılır: Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC Coupé hiçbir kural tanımaz. İki dinamik güç kubbesi ve AMG gümüş krom çift çıtalı radyatör ızgarası, yerinde dururken bile araca görsel dinamizm ve varoluş kazandırır. Karakteristik A-Wing'in arkasında, Affalterbach'ta "One Man – One Engine“ AMG prensibine göre üretilmiş bir kalp yer almaktadır. Arka kısımda dikkat çekici bir spoyler ve krom AMG egzoz çıkışı süslemeleri ile orta kısma sahip optimize edilmiş arka apron güçlü tasarımı tamamlar.

Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC Coupé: karma yakıt tüketimi: 11,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 278 g/kmYakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.
Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC Coupé: karma yakıt tüketimi: 11,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 278 g/kmYakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.


Mercedes-AMG dünyası hakkında daha fazla bilgi edinin.

Büyüleyici sürüş özellikleri, üst düzey seçkinlik, paylaşılan değerler, her detayda tutku; Mercedes AMG'yi özel bir deneyim haline getiren, katıksız motor gücünden çok daha fazlasıdır. Sürüş performansını tüm detaylarıyla keşfedin.


Mercedes-AMG dünyası hakkında daha fazla bilgi edinin.

Büyüleyici sürüş özellikleri, üst düzey seçkinlik, paylaşılan değerler, her detayda tutku; Mercedes AMG'yi özel bir deneyim haline getiren, katıksız motor gücünden çok daha fazlasıdır. Sürüş performansını tüm detaylarıyla keşfedin.

AMG Performance araçları


AMG Performance araçları.

Mercedes-AMG ile size her zaman bir adım daha ileri gideceğimize, teknik anlamda mümkün olan her şeyi taklit edilemez biçimde mümkün kılacağımıza söz veriyoruz. Bu şekilde, sıra dışı insanlar için sıra dışı otomobiller üretiyoruz.

AMG Performance araçları


AMG Performance araçları.

Mercedes-AMG ile size her zaman bir adım daha ileri gideceğimize, teknik anlamda mümkün olan her şeyi taklit edilemez biçimde mümkün kılacağımıza söz veriyoruz. Bu şekilde, sıra dışı insanlar için sıra dışı otomobiller üretiyoruz.

 • GLE 43 4MATIC Coupé

  Doygun

  3,0 Litre V6 biturbo motor tarafından

  287 kW güç sağlanır.

  Heybetli

  Hızlı ivmelenme için

  520 Nm tork.

  Mercedes-AMG GLE 43 4MATIC Coupé, şehre yepyeni bir dinamizm getirir.

  Mercedes-AMG dünyasına etkileyici bir başlangıç.

  En ince detayına kadar iyice çalışılmış: Mercedes-AMG GLE 43 4MATIC Coupé. 43 serisi, AMG ailesinin değerli bir üyesi olduğunu daha ilk bakışta hissettirir. Dış tasarıma AMG Styling'in güçlü dizaynı hakimdir.

  Dış mekanda öne çıkan özellikler.

  • Özel ön ve arka aprona sahip AMG Styling

  • Siyah parlak radyatör peteği çerçevesi

  İç mekanda öne çıkan özellikler.

  • Siyah Nappa deriden, 3 kollu tasarıma sahip, alt tarafı düzleştirilmiş çok fonksiyonlu spor deri direksiyon simidi

  • ARTICO suni deri/kumaş koltuk döşemesi

  Mercedes-AMG GLE 43 4MATIC Coupé: karma yakıt tüketimi: 9,4-8,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 219-209 g/kmYakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.

 • GLE 63 4MATIC Coupé

  Etkileyici

  700 Nm

  Tork, tahrik aksamına uygulanır.

  Olağanüstü

  5,5 litrelik V8 biturbo motor tarafından

  410 kW güç sağlanır.

  Her zaman tutkulu bir görünüm: Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC Coupé.

  Performans tutkusu.

  Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC dört tekerlekten çekiş Coupé'da, AMG felsefesi etkileyici bir tutarlılıkla yaşam bulur. AIRMATIC dinamik sürüş paketi ve ACTIVE CURVE SYSTEM (Aktif viraj sistemi)'ne sahip AMG RIDE CONTROL sportif yürüyen aksam ile sportiflikten ödün verilmez. Ve iç mekanda da her bir eleman, tutarlı bir şekilde Mercedes-AMG modellerinin performansını destekler. Çünkü hiçbir şey dikkatinizi dağıtmamalı, ama her şey sizi büyülemelidir.

  Dış mekanda öne çıkan özellikler.

  • Yüksek performanslı AMG fren tertibatı, "AMG" yazısına sahip gümüş renkli fren kaliperleri

  • Krom kaplı iki çift egzoz çıkışına sahip AMG spor egzoz sistemi

  İç mekanda öne çıkan özellikler.

  • RACETIMER (yarış kronometresi) ve AMG Start-up göstergesi bulunan AMG ana menüsüne sahip AMG kombine gösterge

  • AMG'ye özgü koltuk desenli AMG Nappa deri döşemeye, optimize edilmiş yan desteğe ve koltuk sırt dayanaklarında "AMG" plakalarına sahip AMG spor koltuklar

  Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC Coupé: karma yakıt tüketimi: 11,9 l/100 km;
  karma CO2 emisyonları: 278 g/km.Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.

 • GLE 63 S 4MATIC Coupé

  S modelinde,

  AMG 5,5 litre V8 biturbo motor

  tarafından sağlanan 430 kW emrinizde.

  760 Nm

  tork sayesinde

  0'dan 100 km/saat'e 4,2 saniyede çıkar.

  Daima en iyi formunda: Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC Coupé.

  Biçimsel olarak en iyisi.

  Sürüş performansı daha güçlü yorumlandı. Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC dört tekerlekten çekiş sistemi Coupé mevcut duruma meydan okuyor ve erişilemez olana özlemleri gideriyor: En üst seviyede sportiflik, estetik ve lüks.

  Dış mekanda öne çıkan özellikler.

  • Parlak siyah A-Wing'e sahip S modeline özgü AMG ön apron, gümüş krom A-Wing süs çıtası

  • Süs çıtasına sahip S modeline özgü AMG arka apron ve gümüş krom renginde difüzör yüzgeçleri

  İç mekanda öne çıkan özellikler.

  • Ön koltuk başlıklarına işlenmiş "AMG" arması (ergonomik koltuklar ile birlikte temin edilemez)

  • Kauçuk giydirmeli, polisajlı paslanmaz çelikten spor pedallar

  Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC Coupé: karma yakıt tüketimi: 11,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları:
  278 g/kmYakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.

AMG donanımları


AMG donanımları – nefes kesen dinamizm.

AMG donanımları sayesinde Mercedes-AMG GLE Coupé'unuz sıra dışı bir sürüş deneyimine her zaman hazır.

AMG donanımları


AMG donanımları – nefes kesen dinamizm.

AMG donanımları sayesinde Mercedes-AMG GLE Coupé'unuz sıra dışı bir sürüş deneyimine her zaman hazır.

Işıklandırılmış AMG biniş yeri çıtaları

Özel tasarım AMG spor koltuklar

AMG Performance direksiyon simidi

AMG karbon motor muhafazası

AMG yüksek performanslı fren tertibatı

AMG SPEEDSHIFT PLUS 7G-TRONIC

AMG Performance 4MATIC dört tekerlekten çekiş sistemi

AMG Sportif Motor ve Egzoz Ses Düzeni

Sürüş özellikleri


Sürüş özellikleri.

Daha fazla boylamasına çeviklik. Daha fazla enlemesine dinamizm. GLE Coupé'nin DYNAMIC SELECT sürüş karakter seçim fonksiyonu ve ACTIVE CURVE SYSTEM'i (aktif viraj sistemi) sayesinde.

Standart donanımdan AMG modeline kadar: GLE Coupé ilk metrelerden itibaren gerçek bir spor coupé sürüyor hissi verir. Üst düzey doğallık ve çeviklik; kişiye özel ayar seçenekleri sayesinde teknoloji her zaman sürücünün yanında.

Sürüş özellikleri


Sürüş özellikleri.

Daha fazla boylamasına çeviklik. Daha fazla enlemesine dinamizm. GLE Coupé'nin DYNAMIC SELECT sürüş karakter seçim fonksiyonu ve ACTIVE CURVE SYSTEM'i (aktif viraj sistemi) sayesinde.

Standart donanımdan AMG modeline kadar: GLE Coupé ilk metrelerden itibaren gerçek bir spor coupé sürüyor hissi verir. Üst düzey doğallık ve çeviklik; kişiye özel ayar seçenekleri sayesinde teknoloji her zaman sürücünün yanında.

Hakimiyet, programlama ile belirlenebilir.

DYNAMIC SELECT sürüş karakter seçim fonksiyonu ve AIRMATIC dinamik sürüş paketine sahip Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC Coupé.

Hakimiyet, programlama ile belirlenebilir.

Sürüş dinamiği, sürüş keyfi ve sürüş konforu; GLE Coupé'de her şey sadece seçim meselesidir. Beş farklı DYNAMIC SELECT sürüş karakter seçim fonksiyonu programı ile motor, direksiyon sistemi, vites tertibatı ve yürüyen aksamın karakteristiği konforludan sportife kadar istediğiniz gibi ayarlanabilir. Özel olarak tasarlanmış, uyarlanabilir amortisör sistemi ADS PLUS'a sahip AIRMATIC dinamik sürüş paketi, seçilen sürüş programına göre konforludan en sportif moda kadar sürüş ve otoyol koşullarına tamamıyla uyum sağlar.

Duygusal zeka.

Mercedes-Benz GLE Coupé'de direksiyon tertibatı ve yürüyen aksam.

Duygusal zeka.

GLE Coupé'nin iyi düşünülmüş ve uyarlanabilir sistemleri, yolda çok da fazla çeviklik sağlar. Sportif direkt direksiyon, hissedilebilir derecede çevik araç reaksiyonlarını ve belirgin derecede yüksek şerit takibini mümkün kılar. İsteğe bağlı olarak da sahip olabileceğiniz ACTIVE CURVE SYSTEM (aktif viraj sistemi), yürüyen aksam dengeleyicilerinin yardımıyla, virajları geçerken raylar üzerinde sürüyormuşçasına güvende hissettirir.

Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC Coupé: karma yakıt tüketimi: 11,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 278 g/km[1]

Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş)


Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş)

Performansı destekleyen konfor ve örnek niteliğinde güvenlik.

Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş)


Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş)

Performansı destekleyen konfor ve örnek niteliğinde güvenlik.

İster trafiğin yoğun olduğu saatte, ister uzun gece sürüşlerinde, isterse bilmediğiniz yollarda olsun, GLE Coupé'unuz tam da stresli durumlarda üzerinizdeki yükü belirgin şekilde hafifletir. Bunun arkasında Mercedes-Benz ile her sürüşü güvenli ve benzersiz kılan bir konsept vardır: Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş). Çünkü direksiyonun ardında geçirdiğiniz zaman, sizin zamanınızdır. Rahatlama zamanı. Enerji depolama zamanı. Böylece gideceğiniz yere öncelikle güvenli, ama her zaman rahat bir şekilde gidersiniz.

Aktif şerit takip yardımcısı

Ön camda sanal gösterge paneli

Aktif kör nokta yardımcısı

Yan rüzgar yardımcısı


GLE Coupé'un Mercedes-Benz Intelligent Drive teknolojileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

GLE Coupé, her türlü sürüş koşuluna kolayca adapte olabilmeniz için daha fazla konfor, güvenlik ve eğlence sunan çeşitli teknolojilere sahiptir.


GLE Coupé'un Mercedes-Benz Intelligent Drive teknolojileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

GLE Coupé, her türlü sürüş koşuluna kolayca adapte olabilmeniz için daha fazla konfor, güvenlik ve eğlence sunan çeşitli teknolojilere sahiptir.

Akıllı teknolojiler


Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş); Ayrıntılardaki teknolojiler.

Performansı destekleyen konfor ve örnek niteliğinde güvenlik.

Akıllı teknolojiler


Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş); Ayrıntılardaki teknolojiler.

Performansı destekleyen konfor ve örnek niteliğinde güvenlik.

Direksiyon yardımcılı DISTRONIC, aktif takip yardımcısı

Ön camda sanal gösterge paneli

MAGIC VISION CONTROL cam yıkama sistemi

Aktif kör nokta yardımcısı

PRE-SAFE® PLUS

Konsantrasyon kaybı yardımcısı ATTENTION ASSIST

Aktif şerit takip yardımcısı

Yan rüzgar yardımcısı

Kavşak fonksiyonlu aktif fren yardımcısı

PRE-SAFE® sistemi

Dört tekerlekten çekiş sistemi 4MATIC

DYNAMIC SELECT sürüş karakter seçim fonksiyonu

360° kamera sistemine sahip park paketi

COMAND müzik, eğlence sistemi ve navigasyon ön hazırlığı

Otomatik Uzun Far Yardımcısı Plus

LED Intelligent Light System (akıllı ışık sistemi)

KEYLESS-GO paketi

Bang & Olufsen BeoSound AMG

Bağlantılar


Bağlantılar: Yeniye düşkün.

GLE Coupé'daki gelişmiş teknolojiler sürücünün aracıyla ve aracın tüm dünyayla bağlantısını sağlar. Kapsamlı konfor hizmetleri daha fazla güvenlik, daha fazla bağlantı imkanı ve daha büyüleyici bir sürüş deneyimi sunar.

Bağlantılar


Bağlantılar: Yeniye düşkün.

GLE Coupé'daki gelişmiş teknolojiler sürücünün aracıyla ve aracın tüm dünyayla bağlantısını sağlar. Kapsamlı konfor hizmetleri daha fazla güvenlik, daha fazla bağlantı imkanı ve daha büyüleyici bir sürüş deneyimi sunar.

Kendinizi GLE Coupé'un gelişmiş teknolojilerine bırakın ve daha fazla güvenlik, daha fazla bağlantı imkanı ve daha büyüleyici bir sürüş deneyiminin keyfini çıkarın.

Araçta Apple CarPlay™ ve Android Auto.

Bu donanım sayesinde, uyumlu akıllı telefonlar sisteme entegre edilerek örneğin sesli kumanda ile kontrol edilebilirler. Navigasyon da dahil en önemli uygulamalar ve belirli bazı uygulamalar desteklenir.

Böylece, navigasyon ve trafik bilgileri, medya araçları ve kişi bilgileri, telefonlaşma/FaceTime ve mesajlaşma gibi en güncel yazılımlara ve faydalı verilere erişim sağlanır. Akıllı telefonlar sisteme USB ya da Wi-Fi aracılığıyla bağlanabilir. Akıllı telefona orta konsoldaki kontrol düğmesi üzerinden kumanda edilir.


GLE Coupé'un donanımları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tüm donanım alternatiflerine bir göz atın ve favorilerinizi seçin.


GLE Coupé'un donanımları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tüm donanım alternatiflerine bir göz atın ve favorilerinizi seçin.

Donanım özellikleri


Bireysellik yeniden tanımlandı; öne çıkan donanım özellikleri.

GLE Coupé seçkin detayları ve zarif bileşenleriyle etkileyicidir.

Donanım özellikleri


Bireysellik yeniden tanımlandı; öne çıkan donanım özellikleri.

GLE Coupé seçkin detayları ve zarif bileşenleriyle etkileyicidir.

Tekrar oynat

Konfor parmaklarınızın ucunda.

EASY-PACK elektrikli açılan ve kapanan bagaj kapağı, anahtar üzerindeki bir tuşla ya da sürücü kapısındaki bir düğmeyle açılıp kapatılabilir veya istenen pozisyonda sabitlenebilir.

Böylece yükleme alanının özellikle konforlu bir şekilde doldurulup boşaltılmasını sağlanır. Bu pratik fonksiyonları günlük hayatınızda artık daha fazla kaçırmak istemeyeceksiniz.

Esas olana odaklanır.

Geri görüş kamerası, geri vitese takıldığında otomatik olarak devreye girer ve medya ekranında aracın arkasındaki alanı dinamik yardım çizgileriyle gösterir.

Bu sayede sürücü sürüş manevraları için net bir şekilde yönlendirilir. Ayrıca hareketli veya hareketsiz cisimler ekranda işaretlenir. Geri geri park etmek ve manevra yapmak, geri görüş kamerası ile belirgin şekilde daha kolay ve güvenlidir.

Tekrar oynat

Cömertliğe yapılan en şık vurgu.

İç mekanda da sınırsız. Opsiyonel panoramik sürgülü tavan ferah bir mekan yaratır ve hız ya da yağmur gibi dış etkilere akıllı tepkiler verir.

Tamamıyla camdan yapılmış tavan geniş yüzeyiyle sürücü ve yolcular için iyi görüş imkanı sağladığı gibi, kapalı haldeyken bile aydınlık ve samimi bir iç mekan yaratır.

Her kulak için mükemmel bir keyif.

Bang & Olufsen ile birlikte geliştirilmiş yüksek teknolojili Surround ses sistemi, 14 hoparlör ve 1.400 Watt gücüyle en yüksek seviyede özel bir müzik deneyimi sunar.

Doğal tonda ya da yüksek seviyeli ses dağılımı. Bu sistemle ekstra kaliteli bir ses seviyesi seçebilirsiniz. Çünkü tüm bileşenler GLE Coupé'un akustik özelliklerine uygun olarak tasarlanmıştır.

Aracınıza adım atın ve kendinizi evinizde hissedin.

Rahat ve doğrudan vurmayan ambiyans aydınlatması, tüm iç mekanda samimi bir atmosfer yaratır. Arzuladığınız ışık ambiyansını oluşturmak için üç renk seçeneği mevcuttur.

Beyaz, kehribar ve buz mavisi ışıklar, özellikle geceleri ferah bir mekan hissi üzerinden güven duygusu yaratır. Ambiyans aydınlatması, çok fonksiyonlu direksiyon simidi aracılığıyla rahatlıkla ayarlanabilir. Parlaklık beş farklı kademeye ayrılmıştır.

Resimler ve videolar


GLE Coupé'nin resim ve videoları.

Resimler ve videolar


GLE Coupé'nin resim ve videoları.