Yeni S-Serisi Sedan.

Yeni nesil Business konforu.

Yeni S-Serisi Sedan, verimlilikte ve konforda otomobillerin yeni standardını temsil eder; kapsamlı yenilikleri onu Premium segmentinde en üst sıraya taşır. Örneğin taşıdığı yolcuların fiziksel ve zihinsel konforunu önemser. Sizi isterseniz canlandıran, isterseniz rahatlatan konfor sistemleri sayesinde. Ve gözünü hiçbir şeyin üzerinden ayırmayarak sürücüyü hissedilir biçimde rahatlatan asistan sistemleriyle. Tüm yollarda mükemmel güvenlik için.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

S-Serisi Coupé.

Gran Performer.

Saf lüks ve rakipsiz sürüş deneyiminin karşılaşması. S-Serisi Coupé, iki farklı dünyanın en iyilerini bir araya getirir: Nefes kesen tasarım ve en muazzam performans. Bu esnada otoritesini öyle sempatik biçimde ortaya koyar ki, yollarda büyük bir karizmatik otorite olarak algılandığı söylenebilir. Ayrıca iç mekanının kalitesi de atletik kararlılığı kadar çekicidir: Seçkin materyaller ve en üst seviyede konfor. Kalp coşar, mantık ikna eder.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

Yeni S-Serisi Coupé.

Nefes kesici cazibeye sahip tasarım.

Yeni S-Serisi Coupé, lüks Coupé segmentinde yeni standartlar oluşturuyor. Hayallerinizi süsleyen yeni nesil araç hem son derece güçlü bir dış mekan görünümü ile hem de tarz dolu ve eşsiz lüks iç mekan tasarımı ile hayran bırakıyor.

S-Serisi Cabriolet.

Şaşırma duygusunu geri getiriyor.

Özgürlüğün değeri nedir? S-Serisi Cabriolet'nin kanıtladığı gibi; Değeri kıyaslanamaz. Sürüşü paha biçilemez bir tarza dönüştüre bir Mercedes. Öylesine şık, öylesine lüks ki, sadece tente değil, aynı şekilde otomobil meraklılarının gözleri ve ağızları da sonuna kadar açılır. Kendinize zaman ayırın. Diğer her şeyi unutun ve en konforlu Cabriolet'mizin sürükleyici sürüş dinamiğini tüm duyularınızla hissedin.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

Yeni S-Serisi Cabriolet.

Duyularınızı rahatlatan üstü açık sürüş.

Sıcak hava, yormayan güneş ışığı, karşı konulmaz yumuşak deri ve parlak piyano boyası. Tasarımın duyumsal netliği. Yeni S-Serisi Cabriolet'deki tek bir sürüş bile gerçek bir duygu seline kapılmanızı sağlar. Açık göğün altında daha konforlu, daha lüks ve daha akıllı bir seyahat yapamazsınız.

Mercedes-Maybach S-Serisi Sedan.

Lüks otomobilitenin zirvesi.

Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi Sedan geleneksel zarafeti en üstün lüksle birleştirir. Heybetli görünüşü bu taahhüdü her açıdan vurgular. İç mekan, cömertçe sunulmuş bir genişlik hissine ve hem iş ortamı hem de seçkin bir dinlenme odası olarak kullanılabilecek çok fonksiyonlu bir mimariye sahiptir. First Class (birinci sınıf) yolcusu olarak bekleyebileceğiniz her konfora sahiptir. Şoförünüz son teknoloji asistan sistemleri ile en iyi şekilde desteklenir.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı