A-Serisi.

Yeni nesle uygun Sedan.

Hareketsiz durumdayken mükemmel görünmek. 0'dan 100 km/saate kalıcı bir izlenim bırakmak. Hem A'dan B'ye gitmek için, hem de WWW'ye girmek için durup dururken yeni standartlar yaratmak. A-Serisi zamanın ruhunu yakalar; hem de tam kalbinden. İlk bakışta ve her metrede atletiktir. Kendi sınıfında şimdiye kadar görülmemiş kapsamda ve gelişmişlikte yenilikçi Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş) teknolojileri ile. Hiç bir kalıba uymaz. Ama hayatınıza tam uyar.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

C-Serisi Sedan.

Sofistike sportiflik.

C-Serisi Sedan, rakipsiz konfor ile sınırsız sürüş keyfini bir araya getirir. Büyük Sedanlarımızın da sahip olduğu bu estetik tasarım, Mercedes-Benz'in duyulara hitap eden saf tasarım yaklaşımının bir ifadesidir. Akıllı hafif yapı, mükemmel aerodinamik ve ekonomik motorlar onları son derece verimli hale getirir. Beklentilerinizi yükseltin. Rakipsiz bir sürüş deneyimi yaşayın.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

E-Serisi Sedan.

Sürüş konforu ve sürüş güvenliğinin simgesi.

E-Serisi Sedan, yeni Mercedes-Benz tasarım felsefesinin etkileyici bir sonucudur. Başka hiç bir üst sınıf sedanın sahip olamadığı kadar modern bir stil ve sofistike bir sportiflik sunar. Donanımlarında bulunan Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş) teknolojileri sürücüyü hissedilir biçimde rahatlatarak bir sedan için eşsiz, bir E-Serisi için ise tipik olan konfor ve güvenlik sağlarlar.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

Yeni S-Serisi Sedan.

Yeni nesil Business konforu.

Yeni S-Serisi Sedan, verimlilikte ve konforda otomobillerin yeni standardını temsil eder; kapsamlı yenilikleri onu Premium segmentinde en üst sıraya taşır. Örneğin taşıdığı yolcuların fiziksel ve zihinsel konforunu önemser. Sizi isterseniz canlandıran, isterseniz rahatlatan konfor sistemleri sayesinde. Ve gözünü hiçbir şeyin üzerinden ayırmayarak sürücüyü hissedilir biçimde rahatlatan asistan sistemleriyle. Tüm yollarda mükemmel güvenlik için.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

Mercedes-Maybach S-Serisi Sedan.

Lüks otomobilitenin zirvesi.

Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi Sedan geleneksel zarafeti en üstün lüksle birleştirir. Heybetli görünüşü bu taahhüdü her açıdan vurgular. İç mekan, cömertçe sunulmuş bir genişlik hissine ve hem iş ortamı hem de seçkin bir dinlenme odası olarak kullanılabilecek çok fonksiyonlu bir mimariye sahiptir. First Class (birinci sınıf) yolcusu olarak bekleyebileceğiniz her konfora sahiptir. Şoförünüz son teknoloji asistan sistemleri ile en iyi şekilde desteklenir.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı