Mercedes-AMG, IWC Schaffhausen ile buluştu.

Mercedes-AMG, IWC Schaffhausen ile buluştu.

Mercedes-AMG, IWC Schaffhausen ile buluştu.

Türkiye pazarında satışa sunulmaya hazırlanan Mercedes-AMG’nin en yeni modeli GT 4-Kapı Coupé, dünyanın en prestijli saat markalarından biri olan IWC Schaffhausen ile beraber düzenlenen etkinlikte, titiz işçilik ve zamansız tasarım meraklılarıyla buluştu. 2013 yılından beri işbirlikleri devam eden Mercedes-AMG ve IWC Schaffhausen’ın düzenlediği Saat Yapımcılığı Atölyesi’nde katılımcılar irili ufaklı yüzlerce saat parçasını sökerek yeniden bir araya getirdiler.

Mercedes-AMG GT 4-Kapı Coupé, Türkiye’de satışa sunulmasına kısa bir süre kala, çok özel bir etkinlikte meraklıları ile buluştu. 29-30 Nisan ve 2-3 Mayıs tarihlerinde IWC Schaffhausen Saat Yapımcılığı Atölyesi’nde bir araya gelen konuklar en yeni Mercedes-AMG modeli olan GT 4-Kapı Coupé’yi ve IWC’nin yeni modellerini yakından incelediler.

Mercedes-AMG GT 4-Kapı Coupé’nin Türkiye lansmanı öncesindeki bu özel gösterimde konuklar bir günlüğüne de olsa çok sayıdaki saat parçasını söküp, yeniden bir araya getirerek IWC Schaffhausen’in saat ustalığını deneyimlemiş oldular.