MercedesCard sahiplerine özel indirim ayrıcalıkları!

MercedesCard sahiplerine özel indirim ayrıcalıkları!

MercedesCard indirim ayrıcalıkları

Artık uçak biletinizi Maximum Mobil’den alabilirsiniz. Üstelik 30 Nisan 2019 tarihine kadar MercedesCard’ınızla Maximum Mobil uygulaması üzerinden tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri uçak bileti alımına 20 MaxiMil hediye.

Maximum Mobil uygulaması üzerinden dilediğiniz havayoluna ait uçuşu kolayca seçebilir, ister MaxiMillerinizi ve MaxiPuanlarınızı kullanarak ister taksitle yurt içi ve yurt dışı uçak biletinizi anında alabilirsiniz. Üstelik 30 Nisan tarihine kadar MercedesCard’ınızla Maximum Mobil uygulaması üzerinden tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri uçak bileti alımına 20 MaxiMil hediye. Kampanyaya katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

MercedesCard’a başvurmak için Maximum Mobil’i yükleyerek talebinizi iletebilirsiniz www.maximum.com.tr/indir veya MERCEDES boşluk TC Kimlik Numaranızı 4402’ye gönderebilirsiniz. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.