Ödüllerin yıldızı, Yeni A-Serisi Sedan. 

Ödüllerin yıldızı, Yeni A-Serisi Sedan. 

Mixx Awards 2020

A-Serisi Sedan’ın pazarlama alanlarında gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerle üç yeni ödüle layık görüldük. Bu kapsamda 2019 yılında satışa sunulan yeni A-Serisi Sedan için gerçekleştirilen kampanya “En İyi Programatik Kullanımı” kategorisinde Martech Awards ödülünü kazandı.

 

Markamız, dijital reklamcılığı geliştiren ekiplerin ve markaların ödüllendirildiği MIXX Awards 2020’den de iki ödülle ayrıldı. Şirket, “A-Serisi Sedan Kutlamaları” ile “Kampanya Etkililiği” kategorisinde reklam ajansı Publicis Emil ile gerçekleştirdiğimiz çalışmada Gümüş MIXX ve “A-Serisi Sedan Lansman Kampanyası” ile “Marka Konumlandırma/Farkındalık Yaratma Kampanyaları” kategorisinde medya ajansı OMD ile gerçekleştirdiğimiz çalışmada Bronz MIXX ödüllerini kazandık. A-Serisi Sedan’ın Türkiye’ye gelişini güçlü bir şekilde duyurma ve hedef kitlenin dikkatini çekecek bir iletişime imza atma hedefiyle başlattığımız kampanya ilgiyle karşılandı. Sosyal medyada sıkça gördüğümüz özel gün iletişimlerine esprili bir yaklaşım getirerek ve kullanıcılara sunduk. A-Serisi Sedan’ın Türkiye’ye gelişi, hiç kutlanmayan, enteresan günlerle beraber kutladık.

 

Mercedes-Benz A-Serisi Sedan’ın bu kapsamdaki kampanyaları toplamda Facebook ve Instagram’da 2.2 milyon izlenirken, paylaşımlar 8.4 milyon etkileşim yarattı.