Kariyer Fırsatları

Kariyer Fırsatları

 • Başvuru Süreci

  Mercedes Benz Otomotiv kariyer fırsatlarına aşağıdaki link aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Sistemde daha önceden oluşturulmuş bir hesabınız varsa “Oturum Aç” butonuna tıklayarak e-posta adresi ve şifre bilgilerinizi girerek açık pozisyonlarımızı görüntüleyebilirsiniz. Üyeliğinizin olmaması durumunda “Bir Hesap Açın” butonuna tıklayarak kişisel bilgilerinizi girerek yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz.

   

  Sisteme giriş yaptıktan sonra “İş İlanı Arama” sekmesinden açık pozisyonlara ulaşabilirsiniz. İlanları anahtar kelime, dil, bölüm, departman, lokasyon ve yayınlanma tarihi filtrelerini kullanarak görüntüleyebilirsiniz. Gelen sayfada hangi pozisyon ile ilgileniyorsanız onun üzerine tıkladığınızda karşınıza o pozisyona ait detaylar gelecektir. İlan detay sayfasında “Başvur” butonuna tıklayarak o iş ilanına başvurabilirsiniz. Aday Profilim sayfasından, mevcut özgeçmişlerinizi düzenleyebilir, yeni özgeçmiş oluşturabilirsiniz.

 • Eğitim ve Geliştirme

   Kariyer Fırsatları

  Uzaktan eğitim, çalıştay, konferans, söyleşi, sınıf eğitimi, vb. çeşitli eğitim yöntemleri içeren ve geniş bir yelpazede sunduğumuz kişisel gelişim ve mesleki yetkinlik programlarına ilave olarak şirketimizin ihtiyacına özel yapılandırılan, yönetici/yönetici adayı gelişim programlarımıza verdiğimiz önemle ve tüm çalışanlarımızın profesyonel gelişimlerine ilişkin kendi sorumluluklarının farkında olacakları yüksek performans odaklı çalışma kültürü yaratılmasına katkı sağlayarak çağdaş insan kaynakları yönetimi yaklaşımını benimsiyoruz.

  Aramıza katıldığınız ilk günden itibaren profesyonel gelişiminizi sağlamak üzere ihtiyaç duyduğunuz gelişim alanlarına odaklanan çok sayıda gelişim olanakları sunmaktayız.

   

  Mercedes Benz Otomotiv ailesinin bir üyesi olduğunuzda,

  • Eğitim faaliyetlerimizin başlangıç noktasında yer alan oryantasyon programı sayesinde, şirket ve markamızı yakından tanıma ve birim faaliyetlerimiz ile güncel projeler hakkında detaylı bilgi edinme fırsatı bulur,
  • Seçkin eğitim ve danışmanlar ile gerçekleştirdiğimiz kişisel gelişim programları ile belirli yetkinlik alanlarında bilgi ve beceriler kazanabilir,
  • Tanınmış konuşmacıları misafir ettiğimiz konferans ve söyleşilerimize katılarak yeni bakış açıları elde edebilir,
  • İhtiyaca yönelik öngörülen yurtdışı eğitim olanaklarından faydalanabilir,
  • İhtiyaca yönelik tüm kademelerdeki çalışanlarımıza sunulan Yabancı Dil Eğitimi Destek Süreci’nden yararlanarak yabancı dil yetkinliğinizi geliştirebilir,
  • MBA, Yüksek Lisans ve Doktora programlarına katılımda sunduğumuz destek ile pratik bilgilerinizin yanı sıra teorik bilgilerinizi de geliştirme ve güncelleme olanağına kavuşursunuz.

  Liderlik ve Yönetici Gelişim Programları

   

  Şirketimizin önemli rekabet gücünü oluşturan yöneticilerimizin günümüz iş dünyasının ihtiyaçlarına uygun yönetim ve liderlik becerilerini güncel yönetim teorileri ve liderlik modelleri eşliğinde kazanmalarını sağlayabilmek amacıyla gerek yurt içinde lokal danışmanlar ile gerekse yurtdışında ana firmamızın sağladığı olanaklar ile yöntem olarak çeşitlilik gösteren ve fark yaratan gelişim olanakları ile desteklenmelerini hedeflemekteyiz.

   

  Ana hedefimiz, yöneticilerimize ve çalışanlarımıza yüksek standartlarda eğitim ve gelişim olanakları sunarak onları sürekli geliştirmek ve şirket başarısına sürekli katkı yapan ve bunu hisseden, işinde mutlu çalışanlardır.

   

  "İnsana yapılan yatırım, en yüksek getirili yatırımdır.”