V-Serisi Avantgarde Edition| Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar

Yeni V-Serisi Avantgarde Edition

Panaromik cam tavanı, deri döşemeli ve iklimlendirme sistemine sahip koltukları, 4MATIC ve AIRMATIC özelliği ile konfor alanınızı yeniden tanımlar. Eşsiz. V Ötesi...

Size yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor.

Prestij, güç ve konforun mükemmel uyumu. Eşsiz bir deneyim! Mercedes-Benz tasarım harikası V-Serisi deneyimine etkileyici dış tasarımı, çarpıcı çizgileri ve geniş, pürüzsüz yüzeylerin etkileşimine hazır olun. Bu çağdaş Mercedes-Benz tasarım dili ve kusursuz konfor karşısında bildiklerinizi unutun. Çarpıcı dış kısım, istek üzerine daha da kişiselleştirilebilir.

Sahip olduğu 237 BG motoru, 4MATIC özelliği ve körüklü süspansiyon sistemi sayesinde her koşulda prestijli ve kusursuz konforlu bir yolculuğu size garanti eder.

Yeni V-Serisi Avantgarde Edition

Eşsiz. V Ötesi...

Öne çıkan özellikler.

  1. Konfor
  2. Tasarım
  3. Yolcu Alanı
  4. Güvenlik
  5. Verimlilik
Konfor

Elektrikli ayarlanabilir koltuk, touchpad ve 10,25 inç MBUX ekranı ile multimedya deneyimini eşsiz bir noktaya taşıyor. 8 kişiye kadar özelleştirilebilir ve genişletilebilir sistemiyle yeni bir eğlence anlayışı sunuyor. Akıllı Telefon Entegrasyonu Burmester® Surround Ses Sistemi sayesinde her türlü ihtiyacınıza cevap veriyor.

Etkileyici Dış Tasarım

Mükemmel dış tasarımıyla yepyeni bir tarz yükseliyor... Keskin çizgiler, geniş ve pürüzsüz yüzeylerin yarattığı güçlü duyguları siz de hissedeceksiniz. V-Serisi, gövde renginde ön ve arka tampon, ortam aydınlatmalı dış aynalar, panoramik cam tavan, otomatik açılır bagaj kapağı ve açılabilen arka cam bölmesi ile yolculuklarınıza şık bir dokunuş yapıyor. Kişiselleştirilebilir dış tasarımıyla, kendi tarzınızı yaratmaya hazır mısınız?

Ferah bir iç mekan.

Cömert bir şekilde boyutlandırılmış iç mekan, hem ergonomi hem de görsel ve dokunsal değer çekiciliği ile örnek teşkil ediyor. V-Serisi, geniş ve ferah iç mekan tasarımıyla yaşam tarzınıza en uygun konforu sunuyor. Panoramik cam tavan ile sınırları ortadan kaldırıyor, ortam aydınlatması sayesinde gece yolculuklarına rahatlatıcı bir ambiyans yaratıyor. Ayrıca, iki sıcaklık kontrollü çift bardak tutucusu veya soğutmalı bölmeden alacağınız içeceklerle, size veya yolculuklarınıza nefis tatlar katıyor.

Entegre güvenlik.

Güvenli sürüşte, yeni bir seviye. Mercedes-Benz’in entegre güvenlik konseptiyle uyumlu çalışan V-Serisi güvenlik donanımı, 2014 Euro NCAP testinden aldığı beş yıldızla mümkün olan en iyi notu elde etmiştir. Bu güvenlik donanımı; tehlike durumunda güvenli sürüş sağlıyor, herhangi bir kazada maksimum korumayı etkinleştiriyor, olası hasarı sınırlıyor ve kaza sonuçlarını hafifletiyor.

Yüksek verimlilik, kusursuz konfor.

Sahip olduğu 237 BG motoru, 4MATIC özelliği ve körüklü süspansiyon sistemi sayesinde her koşulda prestijli ve kusursuz yolculuğu size garanti ediyor. 500 Nm tork, 237 BG gücündeki 4 silindirli dizel motor ve 9G-TRONIC otomatik şanzıman, çevik sürüş performansı ve yüksek verimlilik sağlıyor. Birbiriyle mükemmel bir şekilde koordine edilmiş aktarma organları sayesinde yakıt tüketiminde tasarruf sunuyor ve unutulmaz sürüş konforuyla unutulmaz bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

Her koşulda prestij.

Yüksek verimlilik seviyesi, yüksek sürüş konforu.

Common-Rail direkt enjeksiyon ve turbo beslemeye sahip 4 silindirli dizel motoru, V-Serisi modellerinde ekonomik ve sürdürülebilirliğinin temelini oluşturur. Dört silindirli 1.950 cm3 ’lük motoru sayesinde 237 Bg motor gücüne sahip olan Yeni V-Serisi güç ve verimlilikte öne çıkar. V-Serisi modellerinde 9ileri 9G-TRONIC otomatik şanzıman standart olarak sunulmaktadır.

4MATIC sistemi ile kaygan zeminde çekişi yetersiz kalan tekerlekler 4ETS Elektronik Çekiş Sistemi yardımıyla frenlenebilir. Aynı zamanda sistem, tahrik torkunu iyi kavrama seviyelerine sahip tekerleklere aktarır. Dört tekerlekten çekiş sistemi aracın yüksekliğini değiştirmez.

Zorlu yol koşullarında olsanız da: AIRMATIC havalı süspansiyon, süspansiyonu yol yüzeyine uyacak şekilde ayarlayabilir. Sönümleme, her bir tekerlek için otomatik olarak mevcut sürüş durumuna veya yolun durumuna göre düzenlenebilir. Bu nedenle, havalı süspansiyon size her durum için mükemmel sürüş konforu sağlayabilir.

Yeni V-Serisi'ni sizin için mükemmel ve prestijden ödün vermeyen bir sürüş keyfi sunan donanımlarını inceleyin.

Fiyat Listesi.

Yeni V-Serisi için fiyatları görün ve kampanyalı faiz oranlarından yararlanmak için ödeme planınızı oluşturun. 

Broşür.

Yeni V-Serisi hakkında detaylı bilgi için e-broşürü indirebilirsiniz.

Görsellerdeki araçlar opsiyonel donanım veya donanımsal farklılıklar içerebilir.