Haberler ve Etkinlikler | Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar

COVID-19 Önlemlerimiz

COVID-19 Bilgilendirme

Değerli Müşterilerimiz,

Mercedes-Benz Hafif Ticari araçlar olarak olarak dünyada ve ülkemizde yaşanmakta olan COVID-19 salgınına dair gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Sağlık otoritelerimizin paylaştığı tüm önlemleri dikkatlice uyguluyor, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve faaliyet gösterdiğimiz tüm alanları korumak, bu konuda doğru adımları atmak için maksimum çaba sarf ediyoruz.

Bayilerimizde hem satış ve servis personelimiz hem de siz değerli müşterilerimiz için hijyen ve güvenlik önlemlerimizi aldık.

Alınan Aksiyonlar:

1.       Her sabah bayi personeli için ateş ölçümü yapılır.

2.       Bayi personelleri hijyen için maske ve eldiven kullanır ve eldivenler sıklıkla değiştirilir.

3.       Tüm müşteri temas noktalarına dezenfektanlar yerleştirilmiştir.

4.       Müşteri ve personel temas noktaları, kapı kolları, asansör tuşları, masa üstleri, ekranlar, lavabo alanları gibi temas edilen tüm alanlar gün içinde artan sıklıkla dezenfektanlar ile temizlenmektedir.

5.       Müşterilerimize hizmet esnasında, sosyal mesafeye dikkat edilir ve arada en az bir metre mesafe bırakarak hizmet sağlanır.

6.       Her çalışan, müşteri karşılama öncesi ve sonrasında ellerini dezenfekte eder.

7.       İkram alanı çalışanı, hizmet öncesi ellerini tekrar tekrar dezenfekte eder.

8.       Misafir ağırlama süreçlerinde; hijyen kuralları geçerlidir & yapılacak ikramlarda tek kullanımlık Mercedes-Benz logolu karton bardaklar/tabaklar ile servis edilmekte ve bu dönem de açık yiyecek ikramı sunulmamaktadır.

9.       Kapılar açılıp kapatılırken, tek kullanımlık kağıt peçeteler kullanılmakta & her kullanımdan sonra kağıt peçeteler imha edilmektedir.

10.   Araç bakım/onarım işlemlerine başlanmadan önce direksiyon ve koltukların üstü örtülür.

Lorem Ipsum