+Paket.

+Paket.

+Paket hizmeti ile işinizi sağlama alın.

Sprinter, Vito ve X-Class araçlarınız için en geniş kapsamıyla Mercedes-Benz Uzatılmış Onarım Garantisi’ni hizmetinize sunuyoruz. Aracınızı satın alırken ya da 2 yıllık garanti süresi sona ermeden +Paketinizi* alın, ekstra 1 yıl Mercedes-Benz koruması ile yolda olmanın keyfini sürün.

 

Bu hizmet, Türkiye sınırları içindeki tüm Mercedes Benz Otomotiv Hizmetler ve Ticaret A.Ş. (“MBO”) yetkili servislerinde geçerli olup, araçta oluşabilecek malzeme ve/veya montajdan kaynaklanan teknik arızaların, müşteri talebine göre belirlenmiş süre boyunca onarılmasına ilişkindir.
+Paket koşullarının geçerli olabilmesi için, aracın 2 yıllık garanti süresi boyunca kullanma kılavuzlarında belirtilen periyodik bakım ve onarımların Mercedes-Benz yetkili servislerince gereken zamanlarda ve orijinal yedek parçalar ile yapılmış olmalıdır.
+Paket Süresi;
Araç satış tarihinden itibaren geçerli 2 yıl garanti süresini takip eden;
Sprinter araçlar için;
• 1 yıl boyunca ve/veya aracın toplam km’si 200.000 km’ye ulaştığında sona erer. (Hangisi önce gerçekleşirse)
Vito araçlar için;
• 1 yıl boyunca ve/veya aracın toplam km’si 160.000 km’ye ulaştığında sona erer. (Hangisi önce gerçekleşirse)
X-Class araçlar için;
• 1 yıl boyunca ve/veya aracın toplam km’si 70.000 km’ye ulaştığında sona erer. (Hangisi önce gerçekleşirse)* Sadece 1 Temmuz 2020'ye kadar satılmış olan araçlar için geçerlidir.

* Detaylı bilgi edinmek ve ücret bilgisi almak için bayi ve yetkili servislerimize başvurabilirsiniz.

Lorem Ipsum