Sprinter Kamyonet.

Ticarette vizyon sahibi olanların tercihi, Sprinter Kamyonet.

Sprinter her zaman olduğu gibi, çekiciliğinden ödün vermeden birçok pratik özelliği size sunuyor. İster uzun ister kısa olsun, ister alçak ister yüksek tavanlı olsun, dinamik hatlar, tatmin edici boyutlar ve karakteristik Mercedes-Benz yüzü, her aracın değişmez özelliğidir. Sprinter’ınız varsa, her zaman güvenebileceğiniz profesyonel bir iş ortağınız var demektir.

Yüksek standartlarda konfora ve rahatlığa sahip sürücü mahali ile Sprinter Kamyonet, sizi benzersiz bir sürüş deneyimine davet ediyor. Kullanım kolaylığı ve rahatlığının yanı sıra sahip olduğu geniş alan ve akıllı çözümler sayesinde Sprinter araçlara güvenebilir, iş stresini üzerinizden atabilirsiniz.

Öne çıkan özellikler.

  1. Güvenlik
  2. Güç
  3. Konfor
  4. Boyutlar
Güvenliğiniz için her zaman daha fazlası Sprinter'da.

Sprinter Kamyonet araçlar sürücü ve yolculara en üst seviyede güvenlik sağlamaktadırlar. Yüke duyarlı 9. nesil Adaptive ESP, Anti-Blok-Sistemi (ABS), Fren Asistan Sistemi (BAS), Anti Patinaj Sistemi (ASR), rampa kalkış desteği, yağmurda fren desteği ve Elektronik Fren Ön Hazırlığı (prefill) teknolojilerini standart olarak sunan Sprinter Kamyonet işinizi güvenle yapmanızı sağlar. Ayrıca aracınıza üstün güvenlik özelliklerinden Rüzgar Savrulma Asistanı, Çarpışma Önleme Asistanı, Kör Nokta Asistanı veya Şerit Takip Asistanı gibi donanımları da ekleyebilirsiniz.

Ekstra verimli ve yüksek performanslı motorlar.

2.143 cm3 hacme sahip 143 Bg ve 163 Bg ile 2.987 cmhacme sahip 190 Bg 4 ve 6 silindirli motorlar yüksek performans ve düşük yakıt tüketimiyle her zaman yanınızdadır. Ayrıca SCR Teknolojisi ve BlueTEC sistemi ile yakıt tüketimini azaltırken, düşük emisyon oranlarıyla da çevrecidir.

İşlevsel ve konforlu.

Maksimum konfor sağlayacak şekilde tasarlanmış ergonomik lüks yolcu koltukları her sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak standartlardan daha fazlasını sunmaktadır. Artık yoldayken de konfordan ödün vermenize gerek yok. Sprinter Kamyonet sizin için en önemli kriterlerin ne olduğunun gayet farkında. Fonksiyonel iç mekanı, çalışma için istediğiniz her şeyin tam olarak ihtiyaç duyduğunuz yerde olmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. 7G-TRONIC şanzıman sayesinde yüksek sürüş konforu, kromajlı rötuşlara sahip yeni multifonksiyonel direksiyon simidi ve ergonomik olarak tasarlanmış kontrol ünitesi Sprinter Kamyonet'inizi işlevsel ve konforlu hale getirmektedir.

Geniş ürün yelpazesiyle aradığınız her şey.

Sprinter Kamyonet araçlar 3,5t’dan 5t’a kadar azami yüklü ağırlık, 5,8 m2 ile 9,1 m2 arasındaki yük alanı, 3 aks mesafesi, 3 gövde uzunluğu ve 2 kabin çeşidi ile kullanıcılarına ideal taşıma çözümleri sunmaktadırlar. Yaklaşık 3t’a kadar yükleme kapasitesi ile Sprinter Kamyonet, oldukça farklı ihtiyaçlara ve sektörlere cevap verebilen güçlü bir temel oluşturmaktadır.

Teknik Özellikler.

  • 2.143 cmhacme sahip 143 Bg Euro 6  4 silindirli dizel motor
  • 2.143 cmhacme sahip 163 Bg Euro VI 4 silindirli dizel motor
  • 2.987 cmhacme sahip 190 Bg Euro VI 6 silindirli dizel motor

Donanımlar.

Sprinter, kamyonet, donanım, konfor, radyo, ses, telematik

Audio 10

Sprinter, kamyonet, donanım, yük, taşıma, yük bağlama, güvenlik

Yük sabitleme halkaları

Sprinter, kamyonet, donanım, dış ayna, elektrikli ayna, ısıtmalı ayna

Elektrik kumandalı ve ısıtmalı dış aynalar

Sprinter, kamyonet, güvenlik, yokuş, rampa, kalkış, destek

Rampa Kalkış Desteği

Sprinter, kamyonet, güvenlik, fren, asistan, esp, yük

9. nesil Adaptive ESP

Opsiyonel Donanımlar.

Sprinter, kamyonet, donanım, konfor, radyo, ses, telematik

Audio 15

Sprinter, kamyonet, vites, şanzıman, 7 ileri, otomatik

7G-TRONIC Otomatik Vites

Sprinter, kamyonet, donanım, konfor, direksiyon, tuş

Multifonksiyonel Direksiyon

Tüm Donanım Seçenekleri.

Araç özelliklerini görün.

Aracınız için standart olarak sunulan donanımlara göz atın veya kişiselleştirmek için opsiyonel donanımlardan istediğinizi seçin.

Fiyat Listesi.

Araç ve opsiyonel donanım fiyatlarını inceleyin.

Tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatlarını ve indirimleri görün.

Finansman.

Kampanyalı faiz oranlarını kaçırmayın.

Yeni aracınıza kavuşmak için size sunduğumuz kampanyalı faiz oranları ve finansman olanaklarından yararlanın.

Broşür.

Sprinter Kamyonet hakkında detaylı bilgi için e-broşürü indirebilirsiniz.
Görsellerdeki araçlar opsiyonel donanım veya donanımsal farklılıklar içerebilir.