Sprinter Minibüs.

KDV indirimiyle birlikte 74.000 TL'ye varan peşin indirimi veya %0 faiz seçeneğiyle!

Ticarette vizyon sahibi olanların tercihi, Sprinter Minibüs.

Sprinter her zaman olduğu gibi, çekiciliğinden ödün vermeden birçok pratik özelliği size sunuyor. İster uzun ister kısa olsun, ister alçak ister yüksek tavanlı olsun, dinamik hatlar, tatmin edici boyutlar ve karakteristik Mercedes-Benz yüzü, her aracın değişmez özelliğidir. Sprinter’ınız varsa, her zaman güvenebileceğiniz profesyonel bir iş ortağınız var demektir.

Sprinter minibüslerin 22+1 kişiye kadar sunduğu koltuk düzenleri, arka aksta ince veya kalın tek tekerlek seçeneği, 3 farklı gövde uzunluğu ve 2 farklı aks mesafesi müşterilerine ergonomi ve konforu bir arada sunmaktadır. Geniş ve özel donanım yelpazesi ile sınıfında en fazla alternatifi sunan Sprinter minibüsler en özel ihtiyaçları bile karşılayabilmektedir. 

İster personel ve öğrenci servisi, ister turizm ve şehiriçi yolcu taşımacılığı yapın, Sprinter minibüslerin sektöre özel geliştirilmiş çözümleri ile yolunuz daima kusursuzluğa çıkar. 

Öne çıkan özellikler.

  1. Güvenlik
  2. Güç
  3. Konfor
  4. Yolcu Kapasitesi
Her açıdan güvenli.

Güvenliğiniz birinci önceliğimizdir. Bu nedenle Sprinter minibüs için güvenlik özelliklerimizde köklü iyileştirmeler gerçekleştirdik. Adaptive ESP sistemine dayalı ve araç üzerinde standart donanım olarak gelen “Rüzgar Savrulma Asistanı” ile birlikte opsiyonel olarak “Sürüş Asistanı Paketi” ve “Şerit Takip Paketi” sunulmaktadır. Bu özellikler kritik durumlarda sürücüye destek olmakta ve güvenli bir seyahat sağlama amacıyla tasarlanmış güvenlik özelliklerini mükemmel bir şekilde tamamlamaktadır.

Ekstra verimli ve yüksek performanslı motorlar.

2.143 cm3 hacimli 163 Bg güce sahip motorlar yüksek performans ve düşük yakıt tüketimiyle her zaman yanınızdadır. Ayrıca SCR Teknolojisi ve BlueTEC sistemi ile yakıt tüketimini azaltırken, düşük emisyon oranlarıyla da çevrecidir.

İşlevsel ve konforlu.

Maksimum konfor sağlayacak şekilde tasarlanmış yeni nesil ergonomik lüks yolcu koltukları her sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak standartlardan daha fazlasını sunmaktadır. Artık yoldayken de konfordan ödün vermenize gerek yok. Sprinter minibüs sizin için en önemli kriterlerin ne olduğunun gayet farkında. Fonksiyonel iç mekanı, çalışmak için istediğiniz her şeyin tam olarak ihtiyaç duyduğunuz yerde olmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Opsiyonel olarak sunulan 7G-Tronic şanzıman sayesinde yüksek sürüş konforu, kromajlı rötuşlara sahip yeni multifonksiyonel direksiyon simidi ve ergonomik olarak tasarlanmış kontrol ünitesi Sprinter minibüsünüzü işlevsel ve konforlu hale getirmektedir. 

Yolcu Kapasitesi

Sprinter Minibüs'lerin 22+1 kişiye kadar sunduğu koltuk düzenleri, arka aksta ince veya kalın tek tekerlek seçeneği, 3 farklı gövde uzunluğu ve 3 farklı aks mesafesi ile müşterilerine ergonomi ve konforu bir arada sunmaktadır. Geniş ve özel donanım yelpazesi ile sınıfında en fazla alternatifi sunan Sprinter Minibüs araçlar en özel ihtiyaçları bile karşılayabilmektedir.

13+1 bagajlı, 14+1, 15+1, 15+1 bagajlı, 16+1, 16+1 bagajlı, 18+1, 19+1, 20+1 ve 22+1 seçenekleriyle Sprinter Minibüs ihtiyaç duyduğunuz her seçenekle yanınızda!

Teknik Özellikler.

  • 2.143 cmhacme sahip 163 Bg Euro VI 4 silindirli dizel motor

Donanımlar.

Sprinter, minibüs, okul, güvenlik, sistem, şerit takip, asistan

Şerit Takip Asistanı

Sprinter, minibüs, okul, güvenlik, çarpışma, kaza, önleme, asistan, sistem

Çarpışma Önleme Asistanı

Sprinter, minibüs, okul, donanım, dış ayna, ısıtmalı ayna, elektrikli ayna, görüş

Elektrik kumandalı ve ısıtmalı dış aynalar

Sprinter, minibüs, okul, güvenlik, asistan, yokuş, destek, rampa

Rampa Kalkış Desteği

Sprinter, minibüs, okul, güvenlik, hız, sabitleyici, tempomat

Hız Sabitleyici

Sprinter, minibüs, okul, donanım, konfor, koltuk, sürücü koltuğu, körüklü, süspansiyonlu

Körüklü sürücü koltuğu

Opsiyonel Donanımlar.

Sprinter, minibüs, okul, donanım, konfor, vites, şanzıman, 7 ileri, otomatik

7G-TRONIC Otomatik Vites

Sprinter, minibüs, okul, güvenlik, ayna, kör nokta, asistan, sistem

Kör Nokta Asistanı

Sprinter, minibüs, okul, donanım, konfor, geri, görüş, kamera

Geri görüş kamera sistemi

Tüm Donanım Seçenekleri.

Araç özelliklerini görüntüleyin.

Aracınız için standart olarak sunulan donanımlara göz atın veya kişiselleştirmek için opsiyonel donanımlardan istediğinizi seçin.

Fiyat Listesi.

Araç ve opsiyonel donanım fiyatlarını inceleyin.

Tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatlarını ve indirimleri görün.

Finansman.

Kampanyalı faiz oranlarını kaçırmayın.

Yeni aracınıza kavuşmak için size sunduğumuz kampanyalı faiz oranları ve finansman olanaklarından yararlanın.

Broşür.

Sprinter Minibüs hakkında detaylı bilgi için e-broşürü indirebilirsiniz.
Görsellerdeki araçlar opsiyonel donanım veya donanımsal farklılıklar içerebilir.