X-Class.

Haziran ayına özel kredili alımlarda 150.000 ₺ 'ye 36 ay vade ve %0,75 faiz seçeneği sizleri bekliyor!

Zıtlıklardan doğan bir başyapıt.

Pick-up dünyasının sınırlarının ötesine hiç kimse geçmemişti. Ta ki o keşfedilene kadar… Konforuyla zarif, gücüyle agresif. Zıtlıklardan doğan bir başyapıt.

Doğanın zorluklarına üstünlükle meydan okurken göz alıcı tasarımıyla da bakışları üzerine çeker. Zorlu arazi koşullarının üstesinden rahatlıkla gelecek kadar dayanıklı ve güçlü, büyük şehirlerin kaosunda dikkatleri üzerinize toplayacak kadar etkileyicidir. Gündelik iş hayatının fonksiyonel ve güvenilir ortağı olmasının yanı sıra, özel hayatınızdaki aktivitelerinizde de en iyi yol arkadaşınızdır. Farklı hayat tarzlarını tamamen yepyeni bir biçimde bir araya getiren X-Class’ı size sunuyoruz. Premium pick-up segmentini tanımlayan Mercedes-Benz X-Class’ın dünyasına hoş geldiniz!

Gücüyle agresif.

X-Class sadece dayanıklılık ve yükleme kapasitesiyle yetinmez. Çok kollu helezonik yaylı arka süspansiyon sayesinde sürüş keyfi ve konforu da yol boyunca devam eder. Macera yaşamak istediğinizde X-Class sizinle %100’e varan diklikteki yamaçları aşar ve yaklaşık 49 derecelik yan eğime ve 45 derecelik dik eğime kadar dengeli sürüşü korur. Bu özellik arazi sürüşlerini çok daha keyifli hale getirir. Arka tekerlek tahrikli kullanımdan 4MATIC dört çeker tahriğine geçip, dört çeker modunu “Low” (4L – Düşük Hız) olarak ayarlayıp (arazi tipi devir düşürme dişlisi), arka aks diferansiyel kilidini devreye aldıktan sonra en zorlu arazilerde dahi emin biçimde ilerlersiniz. X-Class. Türünün X Örneği.

Konforuyla zarif.

Türünün X Örneği bir model ve pick-up sınıfı için ayrıcalıklı premium ambiyansı: Siyah veya kahverengi deri donanım1 ve yatay olarak düzenlenmiş geniş sürüş kokpiti, dekoratif öğeleriyle X-Class, pick-up araçlar arasında tamamen özel, yeni bir segment oluşturuyor. Kullanımı kolay, ergonomik tasarıma sahip kontrol üniteleri ve modern multimedya sistemleri sayesinde, sürüş esnasında Mercedes-Benz’e özgü konforun keyfini yaşarsınız. 

Gücün en şık hali.

  • KEYLESS-GO
  • 360 derece kameraya sahip PARKTRONIC
  • 19" alüminyum alaşımlı jantlar

Broşür.

X-Class hakkında detaylı bilgi için e-broşürü indirebilirsiniz.
Görsellerdeki araçlar opsiyonel donanım veya donanımsal farklılıklar içerebilir.

Lorem Ipsum