X-Class Power.

İlham veren tasarım, gözalıcı etki! Mart ayına özel kredili alımlarda 150.000 TL 36 vade ve %0,79 faiz avantajı!.

 

V6 gücünü keşfedin.
Series

Şehirde konforu sür, ya da doğada kaybol.

POWER; cazibeli donanımıyla, tasarım, konfor ve değer algısını yepyeni bir seviyeye taşıyor. Bunlara yüksek teknolojili LED farlar, KEYLESS-GO, elektrikli olarak ayarlanabilir, bel destekli ön koltuklar, THERMOTRONIC klima, 360 derece kamera ve PARKTRONIC örnek olarak gösterilebilir. 6 çift kollu tasarıma sahip 19” hafif alüminyum alaşımlı jantlar, krom kaplamalı dış görünüş elemanları ve LED teknolojisine sahip arka farlar POWER serisinin üstünlüğünü görsel olarak da ortaya koyar. Premium etkisi, iç alandaki ARTICO deri / DINAMICA mikrofiber döşemeler ve dikişli deri gösterge paneli ile kendini göstermeye devam eder. Bu seriye özel, mat siyah, kahverengi ahşap ve alüminyum görünümünde dekoratif öğe seçenekleri ile çekicilik artar.

Öne çıkan özellikler.

  1. Offroad
  2. Performans
  3. Tasarım
  4. Konfor
  5. Güvenlik
  6. Dayanıklık
  7. İşlevsellik
Gücüyle agresif.

Arka tekerlek tahrikli kullanımdan 4MATIC dört çeker tahriğine geçip, dört çeker modunu “Low” (4L – Düşük Hız) olarak ayarlayıp (arazi tipi devir düşürme dişlisi), arka aks diferansiyel kilidini devreye aldıktan sonra en zorlu arazilerde dahi emin biçimde ilerlersiniz. 222 mm’lik yerden yükseklik, aracınızla arazi arasında yeterince mesafe sağlar. Macera yaşamak istediğinizde X-Class sizinle %100’e varan diklikteki yamaçları aşar ve yaklaşık 49 derecelik yan eğime kadar dengeli sürüşü korur. Bu özellik arazi sürüşlerini çok daha keyifli hale getirir. Hafif arazi üzerinde veya zorlu yol koşullarında ise bir diğer dört çeker modu olan “High” (4H – Yüksek Hız) kullanılabilir. 

Sınırsız sürüş keyfi!

Araca binin, çalıştırın ve düşük devirlerde bile sizin için hazır bekleyen gücü ve torku hissedin. Belirgin çamurlukları ve geniş tekerlekleri sadece etkileyici görünmekle kalmaz, aynı zamanda geniş iz açıklığı ve fark yaratan helezon yaylı arka süspansiyon sistemiyle X-Class’a üstün viraj dengesi ve mükemmel sürüş dinamikleri kazandırır. Böylece sonraki her viraj sürüş zevkini daha fazla arttırır. 

İlham veren tasarım

Dikkat çekeceksiniz! X-Class, Mercedes-Benz’e özgü eşsiz tasarımı ile bakışları bir mıknatıs gibi üzerine çeker. Merkezinde etkileyici Mercedes Yıldızı bulunan heybetli ön ızgara, şık ön koruma, aracın güçlü duruşunu destekleyen uzun motor kaputu ve LED teknolojisi seçeneği ile çarpıcı far tasarımı X-Class’a baskın bir görünüm sağlar. Bu görünüme yan tasarımların net çizgisel geçişleri ve 19” boyutunda hafif alüminyum alaşımlı jantlar ve belirgin çamurluklar da katkıda bulunur.

Konforuyla zarif

Pick-up sınıfı için ayrıcalıklı premium ambiyansı: İsteğe bağlı olarak alınabilen siyah veya kahverengi deri donanım ve yatay olarak düzenlenmiş geniş sürüş kokpiti, dekoratif öğeleriyle X-Class, pick-up araçlar arasında tamamen özel, yeni bir segment oluşturuyor. Kullanımı kolay, ergonomik tasarıma sahip kontrol üniteleri ve modern multimedya sistemleri sayesinde, sürüş esnasında Mercedes-Benz’e özgü konforun keyfini yaşarsınız. İç mekanda ideal sıcaklığı sağlayan THERMOTRONIC çift bölgeli otomatik klima sistemi, elektrikli ayarlanabilir bel destekli rahat ön koltuklar ve konforlu çok kollu helezon yaylı süspansiyon sistemi, yolculuğunuzu keyfe dönüştürür. Dar alanlarda sorun yaşamanız durumunda ise 360° kameraya sahip Park Paketi ile kontrol sizde kalır.

Tarzı dışında da güvenli.

X-Class standart donanımın içinde bulunan ve sürüş esnasında sürücüyü destekleyen yardımcı sistemlere sahiptir: Örnek niteliğindeki yardımcı sistemler, otoyol ve kırsal sürüşlerin yanı sıra şehir trafiğinde de kritik durumları algılayabilir ve sürücüye yardımcı olabilirler. Aktif Fren Asistanı, Şerit Takip Asistanı ve 3600 kameraya sahip PARKTRONIC yardımcı sistemlerden sadece bazılarıdır. Ayrıca emniyet kemerleri ve perde hava yastığı dahil 7 adet standart hava yastığıyla acil durumlar için her zaman hazırdır. Ön aksta 17" ve arka aksta 16" fren diskleri sayesinde frenleme mekanizması da daha güvenlidir.

Bir tondan fazla yük taşıyabilenin güçlü bir omurgaya ihtiyacı vardır.

X-Class her yönden sağlamdır: 1.000 kg’dan fazla yük taşır ve 3.500 kg’a kadar çekme kapasitesine sahiptir. Bunun için son derece sağlam ve sarsılmaz bir iskelet yapısı gereklidir. Bundan dolayı pick-upımızı yüksek kaliteli çelikten, sağlam bir merdiven tip şasi üzerine inşa ettik. Böylece aracı rahatlıkla yükleyebilir ve tüm zor yol koşullarını kolaylıkla aşabilirsiniz. Opsiyonel olarak sunulan, paslanmaz çelikten üretilmiş alt karter koruma, engebeli arazide motoru, şanzımanı ve egzoz sistemini korur. Ancak X-Class sadece dayanıklılık ve yükleme kapasitesiyle yetinmez. Çok kollu helezon yaylı arka süspansiyon sayesinde sürüş keyfi ve konforu da yol boyunca devam eder.

Seçeneklerle dolu bir yükleme alanı.

Dağ bisikletleri, saman yığınları, zincirli testereler ve çok daha fazlası X-Class ile kolaylıkla taşınır: 1581 mm uzunluğunda sağlam ve temizlenmesi kolay kasa kirli, ıslak veya tozlu nesnelerle hiç sorun çıkarmadan yüklenebilir. 1.016 kg'a varan yükle çok daha büyük işleri yapmaktan sizi alıkoyan hiçbir şey olmaz. Kasada tekerlek kemerleri arasında kalan mesafe bile çapraz biçimde yüklenmiş bir Euro palet için yeterince geniştir. Yüklerin yerlerinde kalmasını sağlamak için 475 mm yüksekliğindeki yan duvarlara entegre edilmiş olan yük sabitlemek içn ray sistemi vardır. Arka tampondaki basamak sayesinde yükleme alanına çok daha kolay girebilirsiniz. Kasa duvarında bulunan 12 V priz, alet takımları gibi elektrikli cihazların bağlanmasını sağlar. Ayrıca LED kasa aydınlatması karanlıkta yükleme ve boşaltma yaparken yükleme alanını aydınlatır.

Fiyat Listesi.

X-Class için kampanyalı fiyatları görün ve size uygun kredi seçeneklerinden faydalanın.

 

Görsellerdeki araçlar opsiyonel donanım veya donanımsal farklılıklar içerebilir.

Lorem Ipsum