X-Class Pure.

 İyi düşünülmüş işlevselliğiyle gündelik hayatın zorlu görevlerine hazırlıklıdır. 

 

En etkileyici şekliyle sağlamlık.

PURE; iyi düşünülmüş işlevselliğiyle gündelik hayatın zorlu görevlerine hazırlıklıdır. Sahip olduğu klima sistemi, bilgi, eğlence ve bağlantı imkanları sağlayan 7” ekranlı Audio 20 USB ve çok yönlü ayarlanabilir sürücü ve ön yolcu koltukları rahatlık ve konforu ön plana çıkartır. Yükleme alanının her iki yan duvarında bulunan toplam dört adet sabitleyici halka, yükleri güvence altına almayı kolaylaştırır. Ön sis farları sürüş güvenliğini arttırırken, LED kasa aydınlatması ise karanlıkta yüklemeyi sağlar. 

Öne çıkan özellikler.

  1. Dayanıklık
  2. Performans
  3. İşlevsellik
  4. Konfor
  5. Güvenlik
Bir tondan fazla yük taşıyabilenin güçlü bir omurgaya ihtiyacı vardır.

X-Class her yönden sağlamdır: 1.000 kg’dan fazla yük taşır ve 3.200 kg’a kadar çekme kapasitesine sahiptir. Bunun için son derece sağlam ve sarsılmaz bir iskelet yapısı gereklidir. Bundan dolayı pick-upımızı yüksek kaliteli çelikten, sağlam bir merdiven tip şasi üzerine inşa ettik. Böylece aracı rahatlıkla yükleyebilir ve tüm zor yol koşullarını kolaylıkla aşabilirsiniz. Opsiyonel olarak sunulan, paslanmaz çelikten üretilmiş alt karter koruma, engebeli arazide motoru, şanzımanı ve egzoz sistemini korur. Ancak X-Class sadece dayanıklılık ve yükleme kapasitesiyle yetinmez. Çok kollu helezonik yaylı arka süspansiyon sayesinde sürüş keyfi ve konforu da yol boyunca devam eder.

Sınırsız sürüş keyfi!

Araca binin, çalıştırın ve düşük devirlerde bile sizin için hazır bekleyen gücü ve torku hissedin. Belirgin çamurlukları ve geniş tekerlekleri sadece etkileyici görünmekle kalmaz, aynı zamanda geniş iz açıklığı ve fark yaratan helezon yaylı arka süspansiyon sistemiyle X-Class’a üstün viraj dengesi ve mükemmel sürüş dinamikleri kazandırır. Böylece sonraki her viraj sürüş zevkini daha fazla arttırır. 

Seçeneklerle dolu bir yükleme alanı.

Dağ bisikletleri, saman yığınları, zincirli testereler ve çok daha fazlası X-Class ile kolaylıkla taşınır: 1581 mm uzunluğunda sağlam ve temizlenmesi kolay kasa kirli, ıslak veya tozlu nesnelerle hiç sorun çıkarmadan yüklenebilir. 1067 kg'a varan yükle çok daha büyük işleri yapmaktan sizi alıkoyan hiçbir şey olmaz. Kasada tekerlek kemerleri arasında kalan mesafe bile çapraz biçimde yüklenmiş bir Euro palet için yeterince geniştir. Yüklerin yerlerinde kalmasını sağlamak için 475 mm yüksekliğindeki yan duvarlara entegre edilmiş olan yük sabitleyici halkalar vardır. Arka tampondaki basamak sayesinde yükleme alanına çok daha kolay girebilirsiniz. Kasa duvarında bulunan 12 V priz, alet takımları gibi elektrikli cihazların bağlanmasını sağlar. Ayrıca LED kasa aydınlatması karanlıkta yükleme ve boşaltma yaparken yükleme alanını aydınlatır.

Dışı sert, içi konforlu.

Pick-up sınıfı için ayrıcalıklı premium ambiyansı: Yatay olarak düzenlenmiş geniş sürüş kokpiti ve dekoratif öğeleriyle X-Class, pick-up araçlar arasında tamamen özel, yeni bir segment oluşturuyor. Kullanımı kolay, ergonomik tasarıma sahip kontrol üniteleri ve modern multimedya sistemleri sayesinde, sürüş esnasında Mercedes-Benz’e özgü konforun keyfini yaşarsınız. İç mekanda ideal sıcaklığı sağlayan iklimlendirme sistemi, çok yönlü ayarlanabilir rahat ön koltuklar ve konforlu çok kollu helezon yaylı süspansiyon sistemi, yolculuğunuzu keyfe dönüştürür. Dar alanlarda sorun yaşamanız durumunda ise isteğe bağlı olarak alınabilen geri görüş kamerası ile kontrol sizde kalır.

Tarzı dışında da güvenli.

X-Class standart donanımın içinde bulunan ve sürüş esnasında sürücüyü destekleyen yardımcı sistemlere sahiptir: Örnek niteliğindeki yardımcı sistemler, otoyol ve kırsal sürüşlerin yanı sıra şehir trafiğinde de kritik durumları algılayabilir ve sürücüye yardımcı olabilirler. Aktif Fren Asistanı ve Şerit Takip Asistanı yardımcı sistemlerden sadece bazılarıdır. Ayrıca emniyet kemerleri ve perde hava yastığı dahil 7 adet standart hava yastığıyla acil durumlar için her zaman hazırdır. Ön aksta 17" ve arka aksta ise 16" fren diskleriyle frenleme mekanizması daha güvenlidir.

Fiyat Listesi.

X-Class için kampanyalı fiyatları görün ve size uygun kredi seçeneklerinden faydalanın.

Güç Yanında!

Yol maceralarımız ve daha fazlası için Türünün X Örneği sitesini takipte kalın ve sosyal medyada bizi takip edin!

Görsellerdeki araçlar opsiyonel donanım veya donanımsal farklılıklar içerebilir.

Lorem Ipsum