Yeni nesil Unimog.

Standartlar belirliyor.Sınırları yeniden çiziyor.

Mercedes-Benz'den yeni Unimog donanım taşıyıcı.

İlerleme ve emniyet, mükemmellik ve sorumluluk, performans ve inovasyon: Unimog müşterilerinin Mercedes-Benz ile özdeşleştirdiği değerlerden sadece birkaçı. Bu değerleri yeni Unimog'da yeniden yorumladık. Sonuçta da, üretkenlik, verimlilik ve çevreye saygı konularında yeni standartlar belirleyen özel bir donanım taşıyıcı araç ortaya çıktı. Bu araç, en yeni ticari araç teknolojilerini benzersiz bir sistem ve donanım taşıyıcı uzmanlığıyla birleştirerek her açıdan başarılı bir konsepte imza atıyor. Artık her zamankinden daha güçlü: Yeni Unimog geleceğe yapılan bir yatırım.

Yeni Unimog donanım taşıyıcıyla ilgili argümanlar:

Benzersiz bir araç konsepti: Mercedes-Benz Unimog donanımlarla çalışmak üzere özel tasarlandı. Günümüzde pek çok uygulamada bunun avantajlarını fazlasıyla sunuyor. Sahadaki güvenilirliğinin ve emniyetinin yanı sıra benzersiz sistem ve donanım taşıma tasarımı sayesinde Unimog 60 yıldan bu yana mükemmel bir profesyonel ticari araç olarak başarıyla kullanılıyor. Mercedes-Benz onlarca yıldır uluslararası donanım ve gövde üreticileriyle yakın işbirliği yaparak uzmanların bilgi ve tecrübelerini Unimog iş ortaklarının bilgi ve tecrübeleriyle birleştiriyor ve kişiselleştirilmiş sistem çözümlerine dair ön gereklilikleri başarıyla karşılıyor.

Daha fazla verimlilik: Yeni BlueEfficiency Power teknolojileri yeni Unimog'un son derece verimli bir şekilde kullanılabilmesini sağlayarak hem üretkenliği artırır hem de Euro VI emisyon standardının karşılanmasını mümkün kılar. Yeni dizel motorlar maks. 220 kW (300 hp) güç ve eskisinden daha yüksek tork üretirler. Ayrıca Unimog, tamamen orantısal ve daha güçlü VarioPower® güç hidrolikleri sayesinde, donanımları içeren uygulamalarda daha fazla güç ve kontrol sunar.

Gerçek inovasyon: Yeni sinerjik tahrik sistemi, görevine tam anlamıyla hazırdır.
Sistem pek çok fayda sunar: 0 ila 50 km/s arasındaki çalışma hızı kademesiz ve motor devrinden bağımsız olarak ayarlanabilir ve hız regülatörü sayesinde ayarlanan seviyede tutulabilir. Hareket ve manevralar sırasında kademesiz ve mekanik tahrik arasında kolayca geçiş yapılabilir. Sistem bu sayede kullanıcıların işini kolaylaştırır ve üretkenliğini artırır.