Konforda yeni boyut.

En küçük detaya kadar üstün kalite özellikleri

Yeniden geliştirilmiş Actros, hareket özgürlüğü, ortam ferahlığı ve konfor gibi terimleri sürücünün günlük faaliyetlerini göz ardı etmeksizin tamamen yeniden tanımlamaktadır.

2,13 metre tavan boşluğu, yüksek depolama kapasitesi ve mükemmel hareket özgürlüğü gibi özellikleri sayesinde uzun mesafeli nakliye faaliyetlerine yeni bir boyut kazandırır. Düz zeminli varyantlarda opsiyonel olarak sunulan 2300 mm genişlik seçeneğiyle, yeni Actros genişlik konusunda standartları belirlemektedir. 2500 mm genişlikteki kabinlerde bulunan depolama bölmeleri yardımcı sürücü tarafına kadar uzanarak ön camın üzerinde etkileyici bir kafa boşluğu elde edilmesini sağlar.

Çalışma, yaşam ve uyuma konforunda yeni bir boyut.

Yeni çalışma alanı yaratılırken, pratik çözümler sunan gelişmiş ergonomi özelliklerine odaklanıldı. Hem ergonomik hem de işlevsel açıdan mükemmel uyumlu bir dizi bileşen sayesinde sürücünün yolda kendisini rahat hissetmesini sağlayan bir ortam yaratıldı. Yeni kokpit, yeni koltuklar ve yeni çok işlevli direksiyon simidi bu geliştirmelerden sadece bazıları. Tüm işlevler uzun mesafeli nakliye faaliyetlerindeki iş akışlarını optimize etmek için tasarlanmıştır ve sezgisel olarak işletilebilir.

Sıcak renk konseptli ve kendinizi evinizde hissettirecek iç mekan tasarımı, ince tasarım unsurları, yüksek kaliteli, mükemmel işlenmiş ve temizlemesi kolay materyaller, yeni Actros'un içinde oldukça hoş bir ortam yaratılabilmesini sağlamıştır. Yeni geliştirilmiş yataklar derin uykular çekebilmenizi sağlar, sayısız pratik detay ve opsiyonel iç mekan tasarımları ise kendinizi iyi hissetmenizin yanı sıra kabin konforuna yepyeni bir boyut kazandırır.