Her yolculukta daha fazla verimlilik

Yeni Atego, kargo dağıtım faaliyetlerinin gelecekte de ekonomik bir şekilde sürdürülebilmesini sağlamak üzere tasarlanmış bir dizi teknik özellikle donatılmıştır. Bunun anlamı açıkça düşük yakıt sarfiyatıdır. Ve elbette düşük toplam işletme giderleri: Aracın hizmet ömrü boyunca!

Hafif kargo dağıtım faaliyetlerinizi daha da düşük maliyetli ve kârlı hale getirmek amacıyla, yeni Atego özellikle ekonomiye büyük bir önem verilerek tasarlanmıştır.

2016'da yürürlüğe giren yeni Euro VI emisyonu standardına uygun yeni motorları buna en iyi örneklerden biridir. Yakıt tasarruflu bu sıralı 4 ve 6 silindirli motorlar düşük yakıt sarfiyatıyla yüksek güvenilirlik sunarlar. Düşük yakıt sarfiyatına katkıda bulunan diğer özellikler arasında ise, daha az yakıt sarf eden yardımcı tüketici sistemler, opsiyonel Mercedes PowerShift 3 otomatikleştirilmiş vites değiştirme sistemi ve optimize edilmiş aktarma organı konfigürasyonları yer alır. FleetBoard® EcoSupport, sürücünün yakıt tasarruflu bir sürüş stilini sürdürmesine destek olmak üzere gösterge tablosuna standart olarak entegre edilmiştir. Daha uzun bakım aralıkları, pek çok bileşenin uzun hizmet ömrüne sahip olması ve Atego'nun bakım-onarım dostu tasarım da genel işletme giderlerinin düşük tutulmasına yardımcı olur.

Yeni Atego'nun giderleri azaltmaya yardımcı olan bir başka özelliği ise, daha da geliştirilmiş gövde montaj kapasitesidir. ABS, patinaj kontrolü ve yokuşta kalkış desteği barındıran standart elektronik fren sistemi, frenleme sırasında da yüksek verimlilik elde edilmesini sağlar.

Bu standart donanımın yanı sıra, FleetBoard® gibi verimlilik artırıcı opsiyonel hizmetler de kargo dağıtım faaliyetlerinde ekonomik verimliliği artırmaya yardımcı olur. Sizin de görebileceğiniz gibi, yeni Atego'nun hem bugün hem de gelecekte size en üstün verimliliği sağlayabilmesi için hiçbir detayı atlamadık.

DAHA FAZLA BİLGİ