Vito Select.

Haziran ayına özel kredili alımlarda 150.000 ₺ 'ye 36 ay vade ve %0,75 faiz seçeneği sizleri bekliyor!

Fiyatları görün.

Güç, ekonomi ve konforun mükemmel uyumu.

Her türlü yol şartına uygun bir şekilde tasarlanmış olan Vito Select, çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir olan Mercedes-Benz kalitesini yollara taşıyor. 4 silindirli 1.950 cm³ ve 190 Bg’lik motoru ile güç ve verimlilik konusunda öne çıkıyor. 100 km‘de 5.7 litre karma yakıt tüketimi ile ekonomiktir. Varacağınız noktaya daha güvenli gidebilmeniz için Yorgunluk Asistanı (Attention Assist), Rüzgar Savrulma Asistanı (Crosswind Assist), akıllı aydınlatma sistemi, Şerit Takip Asistanı, Çarpışma Önleme Asistanı ve Kör Nokta Asistanı gibi çok sayıda yardımcı güvenlik sistemleri ile mümkün olan en yenilikçi güvenlik özelliklerini standart olarak sunar. 

Öne çıkan özellikler.

  1. Kalite
  2. Verimlilik
  3. Güvenlik
  4. Yolcu Alanı
  5. Konfor
Aileniz için uzun ömürlü ve güvenilir bir yol arkadaşı.

Ailenizin yeni üyesi Select’inizle uzun ömürlü ve güvenilir bir yol arkadaşlığı yaşayabilmeniz için sizin adınıza gereken her şeyi düşünüyoruz. Vito Select ile çok kapsamlı kalite testlerini başarıyla geçmiş, Mercedes-Benz kalitesinde üretilmiş bir araç satın alıyorsunuz. Vito Select, zorlu yol şartlarına tamamen uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tamamen galvanizli karoser ile kapsamlı korozyon önlemi sayesinde, yıllar sonra da ailenizin en güvenilir ve dayanıklı üyesi olmaya devam edecektir.

Ekonomik mucize

Vito Select ile Mercedes-Benz‘in güvenilirliğini ve uzun ömürlülüğünü seçmiş bulunmaktasınız. Bunu, diğer özelliklerinin yanı sıra tamamen galvanizli karoser ile kanıtlıyor. Ama sadece bu değil: Vito Select, yakıt tüketimi düşük motorları ve yenilikçi BlueEfficiency teknolojileri sayesinde mükemmel emisyon değerlerine ulaşıyor ve ekonomik açıdan da geleceğe doğru başarılı bir yolun önünü açıyor. Sürekli teknik iyileştirmelerin ve yakıt tüketimini düşüren ilave önlemlerin kombinasyonu sayesinde, Vito Select ile 100 km‘de 5,7 litreye varan karma yakıt tüketimi ve azami 15.000 km‘lik servis aralıkları ile tüm zamanların en ekonomik Vito Select’i ile yollardasınız. 

Tüm yolculuklarda işinizi sağlama alın.

Geleceğe yön veren güvenlik sistemleri sadece sizin ve yolcularınızın değil, standart donanım kapsamındaki Yorgunluk Asistanı (Attention Assist) ve Rüzgar Savrulma Asistanı (Crosswind Assist) ile trafikte seyreden diğer araçların da güvenliğini artırır. Mercedes-Benz ayrıca, aralarında yan hava yastıkları ve perde hava yastıklarından oluşan toplam beş adet hava yastığı sayesinde, tüm yolcuların korunmasında da her zamanki gibi sınıfında örnek olmuştur. Güvenliğe yönelik donanımınızın geliştirilmesi için geniş bir yelpazeden oluşan alternatifler arasından seçim yapmanız yeterlidir. Yeni güvenlik standartlarını belirleyen ve gideceğiniz yerlere daha güvenli bir şekilde ulaşabilmeniz için Vito Select size Çarpışma Önleme Asistanı, Şerit Takip Asistanı, Kör Nokta Asistanı gibi yardımcılar sunar.

Yolcularınız için en iyisi

Pratik kilitleme tertibatına sahip koltuk ray sistemi sayesinde koltuk sıralarının konumları değişebilir ve koltuklar yüz yüze bakar konuma getirilebilir. Vito Select, birinci ve ikinci koltuk sırasındaki daha rahat, esnek ve ayarlanabilir konfor tipi koltuk sıraları ile yolcu bölümünde altı kişiye kadar yer sunar.

Ayrıca yolcu bölümünde yarı otomatik olarak kontrol edilebilen klima, sağ sürgülü kapının yanında kapatma tuşu, iç mekan aydınlatma ve deri koltuklar gibi donanım özellikleri ile de yolcuların konforu için arka tarafta her şey düşünülmüştür. Select Plus modellerinde sunulan cam tavan ve elektrikli sol kapı ise iyi düşünülmüş konfor donanımlarıdır.

Sürüşün keyfini çıkarın.

Standart donanım kapsamında SD hafıza kartı yuvasına ve USB bağlantısı ve entegre geri görüş kamerasına sahip radyo telematik sistemleri, krom uygulamalı ve deri kaplamalı multifonksiyonel direksiyon simidi, elektromekanik servo direksiyon, hız sabitleyici, Aktif Park Asistanı, LED akıllı ışık sistemi, akustik paket, ön-arka halı kaplama ve katlanabilir suni deri kaplamalı lüks yolcu koltukları ile Vito Tourer Select ve Select Plus en üst seviyede sürüş konforu, ideal işlevsellik ve en iyi kaliteyi bir arada sağlamaktadır.

Güçlü ve verimli.

Common-Rail direkt enjeksiyon ve turbo beslemeye sahip 4 silindirli dizel motoru, Vito Select’in ekonomik ve sürdürülebilirliğinin temelini oluşturur. Dört silindirli 1.950 cm3 ’lük motoru sayesinde 190 Bg motor gücüne sahip olan Vito Select güç ve verimlilikte öne çıkar. Vito Select araçlarında 9ileri 9G-TRONIC otomatik şanzıman standart olarak sunulmaktadır. 9G-TRONIC şanzıman, önceki nesil şanzıman tipine göre daha yumuşak ve seri vites geçişleri sunarken Eco Start/ Stop özelliği ile ekonomiklik de sağlanmaktadır. Ayrıca Vito Select, onarım masraflarında güvenilir kalite ve iyileştirilmiş onarım kolaylığı ile de ekonomik avantaj sunmaktadır. Azami 15.000 km olan bakım aralıkları ise bakım masraflarını düşürür. Böylece Vito Select, ekonomiklik konusunda da sınıfının öncüsüdür.

Çok özel hissedeceksiniz.

THERMOTRONIC otomatik çift bölgeli klima

Panoramik cam tavan

Sıkışmayı önleyen elektrikli sol sürgülü kapı

Vito Select'in hem siz hem de yolcularınız için mükemmel bir sürüş keyfi sunan donanımlarını inceleyin.

Fiyat Listesi.

Vito Select için fiyatları görün ve kampanyalı faiz oranlarından yararlanmak için aylık ödemeleri hesaplayın.

Broşür.

Vito Select hakkında detaylı bilgi için e-broşürü indirebilirsiniz.
Görsellerdeki araçlar opsiyonel donanım veya donanımsal farklılıklar içerebilir.

Lorem Ipsum