Sprinter Panelvan

Aynı Sprinter. Farklı Planlar!

Fiyatları görün

Yüzünü geleceğe dönmüş, verimli, güvenilir.

Taşımacılık işinizde doğru olanı bulmanızı sağlayacak kadar çok yönlü ve tüm dikkatleri üzerine çekecek kadar iyi görünümlü. Yeni Sprinter panelvan 3 araç uzunluğu, 2 tavan yüksekliği ve 15,5 m3'lük yükleme alanı hacmi ile etkileyici bir çeşitlilik sunar. Sahip olduğu çok sayıdaki versiyon ve donanım, hem giriş seviyesinde verimli araçlara hem de kapsamlı donanıma sahip araçlara ulaşmanızı sağlar.

Yeni sunulan ön tekerleklerden tahrikli araçlar, arka tekerleklerden tahrikli araçlarla karşılaştırıldığında avantajlı fiyat, ilave yük kapasitesi ve daha alçak bir yükleme yüksekliği sunar.

 

Böylelikle Sprinter, yeniliğin gücü ve 20 yılı aşan tecrübe sayesinde yüzünü geleceğe dönmüş, verimli ve güvenilir iş ortağınız olarak işinize çok yakışacak.

Öne çıkan özellikler.

  1. Ürün konsepti
  2. Sektör çözümleri
  3. Güvenlik
  4. Verimlilik
Hem göze hitap eder hem işinize.

Yeni Sprinter Panelvan, görsel olarak da öne çıkan bir araçtır: Tasarımı, modern Mercedes-Benz tasarım konseptinin izlerini takip eder. Yeniden tasarlanan sürücü bölmesi de yüksek kaliteli tasarımı ve kusursuz işlevselliği ile hayran bırakır. Örneğin akıllı ve modüler raf konsepti, ağırlığa göre optimize edilmiş bir plastik zemin ve yüklenebilir tekerlek davlumbazı gibi pratik seçeneklerle ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilirsiniz. Sürgülü kapı basamağındaki isteğe bağlı palet desteği, örneğin virajlı sürüşlerde bagaj yükünü stabilize eder ve etkili bir sabitlemeyi mümkün kılar.

Yeni Sprinter Panelvan sunmuş olduğu önden çekiş, arkadan itiş ve 4x4 seçenekleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Geniş ürün gamı sayesinde yeni Sprinter panelvanınıza kullanım profilinize ve istediğiniz sürüş tutumuna göre sahip olabilirsiniz.

Yük taşıma denince Yeni Sprinter orada.

Sprinter Panelvanlar sahip oldukları: 3 farklı araç uzunluğu, 2 farklı tavan yüksekliği ve 3 motor, etkileyici bir versiyon çeşitliliğinin temelini oluşturur. Böylelikle 5,000 kg'a kadar müsaade edilen toplam ağırlığa sahip araçlar oluşturabilirsiniz. Sprinter panelvanda azami olarak 15,5 m3 yükleme alanı hacmi sunulur.

Sprinter panelvan, 600'den fazla özel donanım ile tam ihtiyacınıza göre uyarlanabilir. Palet desteği, kaplanmış davlumbazlar ve içeride bulunana tavan bagaj taşıyıcısı seçenekleri ile çok sayıda taşıma işi daha kolay çözülür.

Başarı hikayenizi garanti altına alır.

Sprinter  Panelvan Mercedes-Benz ilkeleri doğrultusunda güvenlik temelinde tasarlanmıştır. Konstrüksüyonu ve materyal bileşimi sayesinde oldukça stabil olan iskelet yapısı bunun için gereken dayanıklı temeli oluşturur.
Buna bir de çok sayıda asistan sistemi eklenir. Çünkü en tecrübeli sürücü bile desteğin gerekli ve yardımcı olabileceği durumlara düşer. Yeni Sprinter Panelvan sahip olduğu Rüzgar Savrulma Asistanı, Aktif Fren Asistanı ve şerit Takip Asistanı gibi seçeneklerle hem sizi hem yükünüzü koruma altına alır.

Dikiz ayna göstergeli geri sürüş kamerasından 360° kamerasına kadar uzanan 3 kamera çözümü isteğe bağlı olarak sürücü konumundan görüşü iyileştirir. İsteğe bağlı olarak temin edilebilen yüksek performanslı LED farlar otoyolu karanlıkta geniş ve net bir şekilde aydınlatır.

İhtiyaç olduğunda standart hava yastığı bir çarpışma durumunda sürücüyü korumaya yardımcı olur. İstek üzerine sürücü ve ön yolcu için ilaveten 5 hava yastığı temin edilebilir.

Yeri geldiğinde verimli.

Sprinter ile seçiminizi, verimliliğini 20 yılı aşkın bir süredir etkileyici bir şekilde kanıtlamış olan bir araçtan yana yapmış olursunuz. Yeni Sprinter panelvan, kanıtlanmış kalitesi ve güvenilirliği ile başarı hikayesine kaldığı yerden devam ediyor. Bu sayede en baştan itibaren verimlilikten faydalanırsınız: cezbedici bir giriş fiyatı ve gerçekten ihtiyaç duyduğunuz şeyleri sipariş ettiğiniz bir çok konfigürasyon seçeneği ile.

İyi olanı daha da iyi hale getirmeyi sevdiğimiz için dizel motorlarımızı tüketim açısından daha da optimize ettik. Yaklaşık 50 kg daha fazla yük kapasitesi şirketinizin verimliliği için bir diğer avantajdır. İsteğe bağlı 50 litrelik yakıt deposu ve plastik taban kaplaması ile araç ağırlığından daha fazla tasarruf edebilirsiniz. Sprinter panelvan ayrıca daha da iyileştirilmiş bir alan seçeneği ve 80 mm daha alçak olan bir yükleme alanı tabanı ile hayran bırakır. Böylelikle daha kolay yükleyebilir ve araca kolay binebilirsiniz.

Sprinter panelvan tasarruflu bir yakıt tüketimini ve akıllı işlevselliği tamamen verimli bir taşıma çözümü altında birleştirir.

Neredeyse her talebinize göre uyarlanır.

Araç uzunluğu
Orta
Uzun
Ekstra uzun
Tavan tipi
Standart tavan
Yüksek tavan
Azami yükleme alanı uzunluğu
Azami yükleme alanı yüksekliği
Azami yükleme alanı
Azami yükleme alanı hacmi
3.272 mm
1.789 mm
5,539 m2
9,5 m3
3.272 mm
2.079 mm
5,539 m2
11 m3
4.307 mm
2.009 mm
6,9 m2
14 m3
4.707 mm
2.009 mm
7,606 m2
15,5 m3
4.707 mm
2.243 mm
7,606 m2
17 m3

Zor işi kolay hale getirir.

Sürücü bölmesi, kusursuz çevre görüşü ile sürücünün çalışma gününü mümkün olduğunca rahat bir hale getirmeye odaklanmıştır. Bunun için farklı konfor ihtiyaçlarının karşılandığı 5 farklı sürücü koltuğu arasından seçim yapabilirsiniz. Bunlara "Aktion Gesunder Rücken" (sağlıklı sırtlar hareketi) AGR e.V. kriterlerini karşılayan koltuklar da dahildir. Modern kumanda ve gösterge konsepti, akıllı telefonların entegre edilebilmesi ve isteğe bağlı multimedya sistemlerine dokunmatik ekran ve multifonksiyonel direksiyon üzerinden kumanda edilmesi ile ön plana çıkar.

Sprinter panelvan, konfor tipi sürücü koltuğu

Konfor tipi sürücü koltuğu

Sprinter panelvan, 10,25 inç dokunmatik ekranlı MBUX multimedya sistemi

10,25 inç dokunmatik ekranlı MBUX multimedya sistemi

Sprinter panelvan, kablosuz şarj özelliği dahil akıllı telefon yuvası

Kablosuz şarj özelliği dahil akıllı telefon yuvası

Sprinter panelvan, sol ve sağ torpido gözü

Sol ve sağ torpido gözü

Sprinter panelvan, KEYLESS-START

KEYLESS-START

Sprinter panelvan, THERMOTRONIC çift bölgeli otomatik klima sistemi

THERMOTRONIC çift bölgeli otomatik klima sistemi

Sprinter Panelvan Broşürü