C-Serisi Coupé.

Etkileyici çeviklik.

Hiç kuşkusuz, Mercedes-Benz C-Serisi Coupé herkesi etkiler. Karşı konulmaz görünümü ile kendinden emin bir şekilde yolları fetheder ve herkesin dikkatini çeker. Otomobilde bireyselliğini konuşturmak ve çevikliği tüm duyuları ile hissetmek isteyenler için en kesin ifade biçimi. Kaputun altında bir sporcunun kalbi ve neredeyse sınırsız bir sürüş deneyimi için bugüne kadar geliştirdiğimiz en iyi Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş) teknolojileri. Sizi de yanında sürüklemesine izin verin.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

CLA Coupé.

Havanın bile nefesini keser.

CLA Coupé ortaya çıktığında şehrin popüler semtleri sahne olur, sesiz arka sokaklarsa sahne arkası kulise dönüşür. Avangart tasarımı ise yeni standartlar yaratır. Yollarla oynaması ustacadır. Sahnelerin yıldızı dijital dünyada da kendini göstermektedir. CLA Coupé, sürücü, araç ve dış dünya arasında muhteşem bir bağlantı sunar.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

CLS Coupé.

Yollar için estetik.

İlk bakışta büyüler. CLS Coupé bir Sedanın konforunu bir Coupé'nin zarafeti ile birleştirir ve haklı olarak bir stil ikonu olarak gösterilir. Dört kapı, arka bölümde rahat koltuklar ve lüks iç mekanı ile kendinizi rahat hissetmeniz için geniş bir alan sunar. Araca binin ve motorun gücünün yola aktarıldığı anın keyfini çıkartın.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

E-Serisi Coupé.

Büyük formatlı modern konfor.

Yeni E-Serisi Coupé, seçkin Gran Turismo'ların geleneğinde dört tam donanımlı koltukta seyahat için her türlü konforu ve yeterince alanı sunmaktadır. Bununla birlikte başka hiç bir Coupé'de olamayacağı kadar dinamik ve güvenli biçimde yolculuk edersiniz. Mükemmel orantıları ve duyumsal netliği yeni E-Serisi Coupé'yi bir tasarım klasiği olarak taçlandırır. Eşsiz teknoloji paketi ise onu aklın başyapıtı haline getirir. Siz daha neyi bekliyorsunuz?

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

S-Serisi Coupé.

Gran Performer.

Saf lüks ve rakipsiz sürüş deneyiminin karşılaşması. S-Serisi Coupé, iki farklı dünyanın en iyilerini bir araya getirir: Nefes kesen tasarım ve en muazzam performans. Bu esnada otoritesini öyle sempatik biçimde ortaya koyar ki, yollarda büyük bir karizmatik otorite olarak algılandığı söylenebilir. Ayrıca iç mekanının kalitesi de atletik kararlılığı kadar çekicidir: Seçkin materyaller ve en üst seviyede konfor. Kalp coşar, mantık ikna eder.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

Yeni S-Serisi Coupé.

Nefes kesici cazibeye sahip tasarım.

Yeni S-Serisi Coupé, lüks Coupé segmentinde yeni standartlar oluşturuyor. Hayallerinizi süsleyen yeni nesil araç hem son derece güçlü bir dış mekan görünümü ile hem de tarz dolu ve eşsiz lüks iç mekan tasarımı ile hayran bırakıyor.

GLC Coupé.

Estetiğin ve atletik yapının yeni formu.

GLC Coupé, SUV ögelerini ve Coupé hatlarını görülmemiş bir zirvede bir araya getirmektedir. Güçlü ifadeye sahip dışa vurumcu bir Coupé olarak geniş omuzları ve yüksek kapı üst kenarı ile kendini etkileyici biçimde gösterir. Yolda sıra dışı çevik yol hakimiyeti ve sportifliğiyle göz alıcıdır. Bununla birlikte GLC Coupé günlük kullanıma da tam anlamıyla uygun olup geniş bir iç hacim ve uyarlanabilir bir yük alanı sunar. Tam size göre yapılmış bir araç.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

GLE Coupé.

Eşsiz biçimde çevik. Sıra dışı biçimde etkileyici.

GLE Coupé, otomobil üretim sanatında yeni bir dışa vurumculuğu temsil eder. SUV görünümünü bir Coupé'nin dinamizmi ve zarafeti ile birleştirir. Tasarımı SUV ve Coupé özelliklerini bir araya getirirken, sürüş tutumu ise performans ve çevikliği birleştirir. Yüksek oturma pozisyonu iyi bir sürüş hissi sağlar ve iç mekandaki yatay tasarım çizgisi son derece sportif bir ortam oluşturur. Modern lüksü bir de yeni dinamik formu ile deneyimleyin.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

Mercedes-AMG GT.

Sizi yanında sürüklemek üzere burada.

Uzun motor kaputu, iyice geriye doğru konumlandırılmış kokpit, geniş ve güçlü arka kısım. İşte bunlar, Mercedes-AMG'ye ait bir spor otomobilin orantılarıdır. Siz binip Start tuşuna basarsınız. O da uysalca derin bir nefesle uyanır. Ama şimdilik; çünkü gaz pedalına dokunduğunuz anda o beygir güçlerinin her biri ayrı ayrı birleşerek AMG'ye özgü o eşsiz ses orkestrasını meydana getirir. Mercedes-AMG GT'nin V8 motoru tam gücünü açığa çıkardığında muazzamdır. Süzülürken kendinden emindir.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı