C-Serisi Cabriolet.

Yılın 365 günü üstü açık sürüş keyfi.

C-Serisi Cabriolet'de yaz hiç sona ermez. Bu, akıllı Cabriolet özellikleri ve 50 km/saat hıza kadar açılıp kapanabilen tam otomatik kumaş tente ile sağlanır. Kendinizi sportiflik ve yaşam tarzı ile yoğurulmuş nefes kesici bir stil ile çerçevelenmiş çok yoğun bir sürüş deneyimine hazırlayın.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

Yeni E-Serisi Cabriolet.

Yoğun haz için açık.

Açık göğün altında konfor ve lüks. Yeni E-Serisi Cabriolet, klasik kumaş tenteli üstü açık Cabriolet araç geleneğiyle tam bir uyum içindedir. Pürist, duygulara hitap eden tasarım ile en modern teknolojileri ve dört kişilik cömert bir uzun yol konforunu bir araya getirir. Sportif ve lüks bir sürüş deneyimine ve maksimum açık hava keyfine hazır olun.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

S-Serisi Cabriolet.

Şaşırma duygusunu geri getiriyor.

Özgürlüğün değeri nedir? S-Serisi Cabriolet'nin kanıtladığı gibi; Değeri kıyaslanamaz. Sürüşü paha biçilemez bir tarza dönüştüre bir Mercedes. Öylesine şık, öylesine lüks ki, sadece tente değil, aynı şekilde otomobil meraklılarının gözleri ve ağızları da sonuna kadar açılır. Kendinize zaman ayırın. Diğer her şeyi unutun ve en konforlu Cabriolet'mizin sürükleyici sürüş dinamiğini tüm duyularınızla hissedin.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

Yeni S-Serisi Cabriolet.

Duyularınızı rahatlatan üstü açık sürüş.

Sıcak hava, yormayan güneş ışığı, karşı konulmaz yumuşak deri ve parlak piyano boyası. Tasarımın duyumsal netliği. Yeni S-Serisi Cabriolet'deki tek bir sürüş bile gerçek bir duygu seline kapılmanızı sağlar. Açık göğün altında daha konforlu, daha lüks ve daha akıllı bir seyahat yapamazsınız.

SL.

Efsanevi spor otomobil geleneği.

SL; muhtemelen bu kadar coşku yaratan başka harfler yoktur. Açık göğün altında modern lüksü ve sportifliği kutlayan ikonik bir tasarımın içinize işlemesine izin verin. SL'in efsanevi sportifliğini en yeni yürüyen aksam teknolojisi ile dinamik bir şekilde bugüne uyarladık. Benzersiz bir sürüş deneyimi ve güvenlik ile konforda en üst seviyede standartlar için. İster rahat bir gezinti ister sportif viraj dinamiği olsun; her sürüşünüzü ilk anınızdaki gibi hissedin.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

SLC.

Havayı titretir.

Etkileyici tasarım. Maksimum performans. Nefes kesen motor sesi. Ve 20 saniyeden az bir sürede açılıp kapanan elektro hidrolik Vario tavan. SLC, bir Roadster'ın rakipsiz sürüş coşkusunu bir Coupé'nin gündelik kullanıma uygunluğu ve yüksek ses konforu ile bir araya getiriyor. Her an için daha da yoğun bir sürüş deneyimine hazır. Ve ritmi belirleyen sizsiniz.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

Mercedes-AMG GT Roadster.

En yoğun duygular için şekillendirildi.

Mercedes-AMG GT Roadster, tipik AMG sürüş performansı ile sınırsız üstü açık sürüş keyfinin mükemmel birleşimidir. Klasik bir spor otomobilin orantıları ve yeni AMG Panamericana radyatör ızgarası ile tam kalbinizden vuruyor. Yüksek kaliteli iç mekanı ile tam bir otomobil yarışı atmosferi hissettirir. Bir de yalnızca on bir saniyede üstü açıldıktan sonra V8 motorun tüm gücünü saf ve engelsiz biçimde tüm duyularınızla hissedebilirsiniz. Üstü açık sürüş için daha iyi bir sebep olabilir mi?

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı