G-Serisi.

Tüm yollarda en ileride.

Önüne ne çıkarsa çıksın, G-Serisi 35 yılı aşkın bir süredir öncü bir iş başarıyor. Zapt edilemez olarak kabul edilen arazilere girmeye cesaret etti. Hatta etkilenmeden, düz bir şekilde ve her zaman önde, metropollerin en derin uçurumlarına kadar ilerliyor. Graz'daki manufakturumuzda gerçekleşen el işçiliği üretim, değeri ancak en zorlu şartlarda tamamen kavranabilen ve çok uzun bir süre geçtikten sonra bile hala hissedilebilen bir kaliteye sahiptir. Gerçek bir arazi aracını tanıyın.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

GLA.

Sınıfının en sportif offroad aracı.

Yeni yollar izlemek; asfaltın dışında ve bilinmeyen arazide. Merak ve maceraperestlik konusunda yeni GLA gerçek bir Offroad aracıdır. Diğer yandan, dinamik tasarım çizgileri, neredeyse bir spor coupé gibi saf bir ileri atılma dürtüsü yayar. Bunlar GLA'yı safkan bir Crossover yapar. Şehir onun doğal ortamıdır. Planladığınız her maceraya buradan atılır. Yeni GLA'ya hoş geldiniz.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

GLC.

Fonksiyonelliğin ve çevikliğin akıllı birleşimi.

GLC hayatın her alanında güvenilir ve sofistike bir yol arkadaşıdır ve her zaman sportifliği ile öne çıkmaya hazırdır. İç hacmi örnek teşkil edecek biçimde geniş olup yeni Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş) teknolojileri en üst seviyede güvenlik sağlar. İster aile ile büyük bir seyahate ister arkadaşlarla büyük bir maceraya gidilsin, GLC'de sizi büyük bir özgürlük bekliyor. Kendi sınıfının en gelişmiş SUV'larından birini keşfedin.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

GLE.

Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak.

Dinamizm. Atılganlık. Verimlilik. Kendi içinde bu özellikleri bir araya getirebilen bir kişi huzuru bulur, elde ettiklerinin kıymetini bilir. Ve önüne çıkan her şeyin üstesinden rahatlıkla gelir. İster asfaltta, ister arazide; GLE, sadece tek bir yola bağlı kalmayanlar için yapılmıştır. İç mekanı en iyi konfora sahip olup, geniş bir mekan hissi verir. Karşınıza hangi zorlu görevi çıkarsa çıksın; GLE ile mükemmel bir yol arkadaşınız olur.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

GLS.

Sınırsız hakimiyet.

Zaman geçse, başarılar kazanılsa, tecrübe artsa da hedefler azalmaz. Sadece, onlara uzanan yol güzelleşir. Özellikle de S-Serisinin SUV'u GLS'deyseniz. Sükuneti ve huzuru, bu haliyle henüz hiç yaşamadınız. Gücü, her zaman yeterlidir. Sınırları, bilinmiyor. Konfor, yer, donanım seçenekleri. Hiç sorun değil. GLS tam da uzun ve rahat yolculuklar için tasarlanmıştır. Ama GLS ile yolların dışında da kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı