Fiyatlar ve Finansman

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar.

Fiyatlar, Kampanyalar ve Finansman Koşulları.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler'in desteğini yanınıza hissedin.

Hayalinizdeki Mercedes-Benz ile aranızdaki en kısa yol.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Mercedes-Benz marka araç sahibi olmak isteyen müşterilerine ihtiyaçları ve gereksinimleri doğrultusunda geliştirdiği çeşitli ödeme planları sunar.

Standart Ödeme Planı

Geliriniz sabit ve düzenli ise, Standart Ödeme Planı tam size göre olabilir. Seçtiğiniz vade boyunca, aylık tutarı sabit geri ödemelerle dilediğiniz araca sahip olabilirsiniz. Standart Ödeme Planı ile “Standart Dışı” bir yaşamı planlayabilirsiniz.

Mevsimsel Ödeme Planı

Ödemeleriniz, gelirinize göre mevsimsel olarak değişebilir. Size ve şirketinize özel ödeme koşulları ile gelirinizin arttığı dönemlerde yüksek tutarlı, gelirinizin nispeten azaldığı dönemlerde küçük tutarlı ödemelerinizi yapabilirsiniz.

+3 Finansman

+3 Finansman Ödeme Planı ile ödemelerinizin tutarını ve vadesini gelirinize uygun olarak belirleyebilirsiniz. Düşük tutarlı düzenli ödemelerinizin ardından vade sonunda toplu bir ödemeyle aracınıza rahatlıkla sahip olabilirsiniz veya vade sonunda son ödeme tutarınızı yeniden kredilendirebilirsiniz. Tercihiniz yepyeni bir araçsa eski aracınızı geri verip kalan tutar için düşük ödemeli yeni bir kredi planına sahip olabilirsiniz.

2.El Finansman

2. El Mercedes-Benz marka bir araç almayı düşünüyorsanız, 2. El Finansman sizin için en uygun seçenek. Aracınıza Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in sunduğu avantajlardan yararlanarak sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, bir yetkili bayimize uğrayarak finansal hizmet alternatiflerimizden birini seçmek.

Mercedes-Benz Kasko.

Yıldızlar Korumamız Altında.

Mercedes-Benz Kasko ile siz değerli müşterilerimiz için tek noktada tam hizmet sunma yaklaşımımızı daha da güçlendirdik. Mercedes-Benz Group AG'nin uluslararası deneyimleri, yerel edinimleri ve aracınızı yakından tanımanın getirdiği birikimle, ihtiyacınıza en uygun kasko çözümlerini geliştirdik. Mercedes-Benz yıldızından yola çıkarak hayallerinizdeki aracınızı korumak için Mercedes-Benz Kasko paketini hazırladık.

 

Aracınız her şeyiyle Mercedes-Benz olarak kalsın.


Mercedes-Benz Kasko, Mercedes-Benz çatısı altında kendinizi güvende hissedeceğiniz bir yol arkadaşıdır. Kalite ve güveni temsil eden Mercedes-Benz’inizin başına gelebilecek birçok riski teminat altına alarak güvenliğinizi ve aracınızın bütünlüğünü korur.
Mercedes-Benz Kasko’nuz ile Mercedes-Benz dünyasının daha birçok ayrıcalığını yaşayacaksınız. İşte bunlardan bazıları:

 

 • Mercedes-Benz’in güvenlik ve kalite özelliklerinin sürekliliği araçlarımızın üstün teknolojik özellikleri, konfor ve güvenlik sistemleri ile bağlantılıdır. Mercedes-Benz araçlarının bu özelliklerinin ve sistemlerinin ilk günkü gibi devrede olması için tüm onarım işlemleri yetkili servislerimiz tarafından gerçekleştirilir.
 • Yetkili servislerimizde eğitimli ve tecrübeli uzmanlar tarafından orijinal yedek parça kullanılarak onarım işlemi gerçekleştirilir.
 • Aracınız Mercedes-Benz standartlarına uygun onarım metotları ile onarılır.
 • Yetkili servis çatısı altında yapılan onarım kapsamı 1 yıl boyunca yedek parça ve işçilik garantisine sahiptir.
 • Cam hasarları yetkili servislerimizde onarılır veya orijinal cam ile değiştirilir. İlk cam hasarı, hasarsızlık indiriminizi
  etkilemez.
 • Ayrıca Mercedes-Benz Kasko'nuz ile poliçe vadesi sonunda kazanacağınız hasarsızlık indirimini etkilemeden, mini onarımlarınız Mercedes-Benz yetkili servisleri tarafından gerçekleştirilir.
 • Standart kaskolara göre daha geniş teminatlar ve daha kapsamlı poliçeler sunulur.
 • Tek poliçe ile 4 yıla kadar poliçe imkanı bulunmaktadır.
  Böylece üzerinde onarım yapılan Mercedes-Benz aracının üstün teknolojik özellikleri, güvenlik sistemleri ve 2.El değeri korunmuş olur.