Dayanıklı ve güçlü: Sprinter kamyonet.

Yüzünü geleceğe dönmüş, verimli, güvenilir.

Konfigüratör

Yüzünü geleceğe dönmüş, verimli, güvenilir.

Taşımacılık işinizde doğru olanı bulmanızı sağlayacak kadar çok yönlü ve tüm dikkatleri üzerine çekecek kadar iyi görünümlü. Yeni Sprinter kamyonet 3 araç uzunluğu, standart sürücü kabini veya çift kabin ve ayrıca 9,2 m2'ye kadar yükleme alanı ile etkileyici bir çeşitlilik sunar. Sahip olduğu çok sayıdaki versiyon ve donanım, hem giriş seviyesinde verimli araçlara hem de kapsamlı donanıma sahip araçlara ulaşmanızı sağlar.

Yeni sunulan ön tekerleklerden tahrikli araçlar için arka tekerleklerden tahrikli araçlara göre örneğin daha düşük bir giriş fiyatı ve ilave yük kapasitesi sunulur. Sürücüler akıllı kumanda ve gösterge konseptinden ve ayrıca multimedya ve asistan sistemi seçenekleri gibi ihtiyaçlara göre bireysel olarak uyarlanabilen modüler muhafaza konseptinden faydalanabilir. Elbette başarısı kanıtlanmış öğeleri koruduk. Örneğin çok sayıdaki üstyapı ve eklenti çözümü, büyük değişiklikler gerektirmeden kullanılmaya devam edilebilir.

Böylelikle Sprinter, yeniliğin gücü ve 20 yıllık tecrübe sayesinde yüzünü geleceğe dönmüş, verimli ve güvenilir mobilite çözümü olarak şirketinizi ileri taşıyan yeni bir kilometre taşı haline gelir.

Öne çıkan özellikler.

Neredeyse her talebinize göre uyarlanır.

Yük taşımacılığı kadar çeşitli.

Sayısız araç versiyonu ve donanım seçeneği, şasinin ve kamyonetin taşımacılık işine göre uyarlanmasını sağlar. Kamyonetinizin yükleme alanı, uzun araç uzunluğu ve standart sürücü kabini ile azami boyutuna ulaşır. Yük kapasitesi öncelikli olarak geliyorsa 5.500 kg'lık ağırlık versiyonu sizin için en iyisi olacaktır. Standart sürücü kabininde en fazla 3 kişilik yer bulunurken çift kabinde çalışma sahasına 7 kişiden oluşan küçük ekipler bile ulaşabilir. Ayrıca özel sektör talepleri için kalitesi kanıtlanmış çok sayıda üstyapıcı çözümleri sunulur.

Sprinter şasi ve kamyonetin versiyon çeşitliliğine genel bakış:

  • 3 araç uzunluğu: kompakt, standart ve uzun
  • 2 sürücü kabini: standart sürücü kabini ve çift kabin
  • Kamyonet için 9,2 m²'ye kadar yükleme alanı
  • 3.000 kg, 3.500 kg, 4.100 kg ve 5.000 kg müsaade edilen toplam ağırlık ile temin edilebilir,
  • azami olarak 5.500 kg müsaade edilen toplam ağırlık için çok sayıda ek yükleme ve yük indirme seçeneği
  • 5.500 kg'lık ağırlık versiyonunda 3.000 kg'dan fazla azami yük kapasitesi
  • Ön tekerleklerden, arka tekerleklerden ve tüm tekerleklerden tahrik ile1 temin edilebilir
1

Tüm tekerleklerden tahrikli versiyonun 2018 yılının 4. çeyreğinden itibaren sunulması beklenmektedir.

İhtiyaçlarınıza özel üstyapı çözümleri.

Hafif ticari aracınızın profesyonel taleplerinizi karşılaması için.

İhtiyaçlarınızın biraz daha özel olduğu durumlarda Mercedes-Benz sizin için doğru çözümü bulabilir. Size yardımcı olur ve tek elden veya sertifikalandırılmış ortaklarımızdan dayanıklı ve ideal kullanım özelliklerine sahip üstyapı çözümleri sunarız. Bu sayede inşaat, tedarik ve el ustalığı işleriniz için ideal bir ekipmana sahip olursunuz.

Mercedes PRO: işinizi kolaylaştırır ve hızlandırır.

Mercedes PRO1, günlük işlerinize yönelik hem güncel hem de geleceğe dönük tüm servis hizmetleri, çözümler ve dijital hizmetleri sunan yeni Mercedes-Benz Vans markasıdır. Hedefimiz: işinizi daha verimli bir hale getirmek için dijital olanaklardan faydalanmak.
Mercedes PRO, bu amaçla size uygun tüm hizmetleri web tabanlı bir platformda tutarlı bir şekilde birleştirir. Başlangıçta sürekli olarak geliştirilecek ve bireysel ihtiyaçlarınıza uyarlanacak olan seçkin hizmetler sunulacaktır. Amacımız, geliştirdiğimiz geleceğin teknolojileri ile ihtiyaçlarınızı birleştirmek ve bunları akıllı bir şekilde çalışma hayatınıza entegre etmektir.

1

Mercedes PRO, belirli Avrupa ülkelerinde ve 09/2018 tarihinden itibaren ABD'de temin edilebilir. Mercedes-Benz bayinizden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Lorem Ipsum