Sprinter Kamyonet | Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar
Sprinter kamyonet

Dayanıklı ve güçlü: Sprinter kamyonet.

Yüzünü geleceğe dönmüş, verimli, güvenilir. Sprinter Kamyonet, Nisan ayına özel fırsatlarla sizi bekliyor!

Fiyatları Görün

Yüzünü geleceğe dönmüş, verimli, güvenilir.

Taşımacılık işinizde doğru olanı bulmanızı sağlayacak kadar çok yönlü ve tüm dikkatleri üzerine çekecek kadar iyi görünümlü. Yeni Sprinter kamyonet 2 araç uzunluğu, tek kabin veya çift kabin seçeneği ve ayrıca 9,2 m2'ye kadar yükleme alanı ile her işe uygun çeşitlilik sunar. Sunmuş olduğu seçenekler ile hem verimli araçlara hem de kapsamlı donanıma sahip araçlara ulaşmanızı sağlar.

Sürücüler akıllı kumanda ve gösterge konseptinden ve ayrıca multimedya ve asistan sistemi seçenekleri gibi ihtiyaçlara göre bireysel olarak uyarlanabilen modüler muhafaza konseptinden faydalanabilir. 

Böylelikle Sprinter, yeniliğin gücü ve 20 yılı aşan tecrübesi sayesinde yüzünü geleceğe dönmüş, verimli ve güvenilir mobilite çözümü olarak şirketinizi ileri taşıyan yeni bir kilometre taşı haline gelir.

Öne çıkan özellikler.

  1. Ürün konsepti
  2. İç tasarım
  3. Sektör çözümleri
  4. Güvenlik
  5. Verimlilik
Hem göze hitap eder hem işinize.

Yeni Sprinter kamyonetin sürücü kabini, Mercedes-Benz'e özgü radyatör kaplaması ve modern tasarımlı farlarla görsel olarak öne çıkan bir özelliktir. Yeniden tasarlanan sürücü bölmesi de yüksek kaliteli tasarımı ve kusursuz işlevselliği ile hayran bırakır. Örneğin akıllı ve modüler raf konsepti ve KEYLESS-START fonksiyonu ile.

9,2 m2'ye kadar genişletilebilen yükleme alanı ise yüksek kaliteli alüminyum kasa kapakları ile sınırlandırılır. Böylelikle yan yana iki tane 1.200 x 1.000 mm büyüklüğündeki endüstriyel paleti alabilen, palet yüklemesine uygun ve dayanıklı bir yükleme alanı oluşturulur. İstenmesi halinde kasanın sağ ve sol altındaki muhafaza kutuları, örneğin aletler veya materyaller için kilitlenebilir ve su sıçramalarına karşı korunaklı bir muhafaza sunar. Her bir kutunun hacmi 30 litredir.

Diğer avantajlar arasında, tahrik versiyonlarına yönelik büyük yelpaze yer alır: Sprinter kamyonetinizi kullanım profiline ve istediğiniz sürüş tutumuna göre ön tekerleklerden, arka tekerleklerden veya tüm tekerleklerden tahrik1 ile sipariş edebilirsiniz. Vites değişimi manuel olarak 6 ileri manuel şanzıman2 veya otomatik olarak 7G-TRONIC PLUS ya da segmentinde eşi benzeri olmayan 9G-TRONIC otomatik şanzıman üzerinden gerçekleştirilir3.

Yeni Nesil İç Dizayn

Yeni Sprinter kamyonetler işlevselliği ve yüksek kalitesiyle mükemmel bir denge yaratıyor. Olağanüstü görüş kabiliyeti ve ileri teknolojinin kullanıldığı donanımıyla sürüş keyfini maksimuma çıkarıyor. 7 veya 10 inç dokunmatik MBUX multimedya sisteminin araç içindeki geniş kontrol gücüyle teknolojinin rahatlığı yol boyunca hissediliyor. İç dizaynın en dikkat çekici parçalarından biri olan deri direksiyon simidi üzerinden birçok kontrol sağlanabiliyor. 

Nakliye işi neredeyse Sprinter orada.

Sprinter kamyonet, 9,2 m2 büyüklüğündeki yükleme alanı ile birçok şeyi mümkün kılar. Tek veya çift kabin ve ayrıca 2 araç uzunluğu etkileyici versiyon çeşitliliğinin temelini oluşturur. Bu çeşitlilik 2 motor, sayısız özel donanım, yürüyen aksam versiyonları ile genişletilir. Böylelikle 5,000 kg'a kadar müsaade edilen toplam ağırlığa sahip araçlar oluşturulabilir. Gereken durumlarda ilave olarak 3.500 kg'lık çekme kapasitesine sahip çeki demiri ile yükseltilebilir. İstenmesi halinde kasanın sağ ve sol altındaki muhafaza kutuları, örneğin aletler için kilitlenebilir ve su sıçramalarına karşı korunaklı bir muhafaza sunar.

Başarı hikayenizi garanti altına alır.

Sprinter kamyonet, tamamen güvenlik temelinde tasarlanmıştır. Konstrüksüyonu ve materyal bileşimi sayesinde oldukça stabil olan iskelet yapısı bunun için gereken dayanıklı temeli oluşturur.

Buna bir de çok sayıda asistan sistemi eklenir. Çünkü en tecrübeli sürücü bile desteğin gerekli ve yardımcı olabileceği durumlara düşer. Teklif, standart rüzgar savrulma asistanı ve aktif fren asistanından şerit takip asistanına kadar uzanır; aktif fren asistanı ve şerit takip asistanı 3.500 kg'dan fazla müsaade edilen toplam ağırlığa sahip olan araçlar için standart olarak temin edilebilir. İsteğe bağlı olarak temin edilebilen yüksek performanslı LED farlar otoyolu karanlıkta geniş ve net bir şekilde aydınlatır.

İhtiyaç olduğunda standart hava yastığı bir çarpışma durumunda sürücüyü korumaya yardımcı olur. İstek üzerine sürücü ve ön yolcu için ilaveten 5 hava yastığı temin edilebilir.

Yeri geldiğinde verimli.

Sprinter ile seçiminizi, verimliliğini 20 yılı aşkın bir süredir etkileyici bir şekilde kanıtlamış olan bir araçtan yana yapmış olursunuz. Yeni Sprinter kamyonet, kanıtlanmış kalitesi ve güvenilirliği ile başarı hikayesine kaldığı yerden devam ediyor. Bu sayede en baştan işinizde sizin en büyük yardımcınız olur.

İyi olanı daha da iyi hale getirmeyi sevdiğimiz için dizel motorlarımızı tüketim açısından daha da optimize ettik.

Böylelikle Sprinter kamyonet, tasarruflu bir yakıt tüketimini ve akıllı işlevselliği tamamen verimli bir iş ortağı olarak sunar.

1

Tüm tekerleklerden tahrikli versiyonun 2018 yılının 4. çeyreğinden itibaren sunulması beklenmektedir.

2

Standart 6 ileri manuel şanzımanın, V6 silindirli dizel motor OM642 ile bağlantılı olarak 2018 yılının 4. çeyreğinden itibaren sunulması beklenmektedir.

3

Sadece ön tekerleklerden tahrikli versiyonla bağlantılı olarak.

Her talebinize göre uygun.

Yük taşımacılığı kadar çeşitli.

Sunmuş olduğu donanım seçenekleri ile şasinin ve kamyonetin işinize uygun bir şekilde özelleştirilmesini sağlar. Kamyonetinizin yükleme alanı, uzun boy seçeneği ve standart tek kabin ile azami boyutuna ulaşır. Taşıma kapasitesi öncelikli olarak geliyorsa 5.000 kg'lık ağırlık versiyonu sizin için en iyisi olacaktır. Tek kabin seçeneğinde en fazla 3 kişilik yer bulunurken çift kabinde çalışma sahasına 7 kişiden oluşan küçük ekipler bile ulaşabilir.

Sprinter şasi ve kamyonetin versiyon çeşitliliğine genel bakış:

  • 2 araç uzunluğu: orta ve uzun
  • 2 sürücü kabini: tek kabin ve çift kabin
  • Kamyonet için 9,2 m²'ye kadar yükleme alanı
  • 3.500 kg ve 5.000 kg müsaade edilen toplam ağırlık ile temin edilebilir,
  • Ön tekerleklerden, arka tekerleklerden ve tüm tekerleklerden tahrik ile1 temin edilebilir
1

Tüm tekerleklerden tahrikli versiyonun 2018 yılının 4. çeyreğinden itibaren sunulması beklenmektedir.

Sprinter Kamyonet Broşürü