Sprinter Minibüs | Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar

Sprinter Minibüs Sana Yakışır.

Fiyatları görün.

Yeni Sprinter Minibüs Sana Yakışır.

Mercedes-Benz Sprinter Minibüs, Türk şoförlerinden ilham alan yeni özellikleriyle yola çıkmayı bekliyor. Çekiciliğinden ödün vermeden birçok pratik özellik sunan Sprinter, karakteristik yüzüyle de asaletini koruyor.

Sprinter, konforlu iç paneli ve akıllı asistanlarıyla her an güven veren profesyonel bir iş ortağı olmaya geliyor. Her detayıyla şoförlerin ve yolcuların konforunu en üst seviyeye çıkarıyor. Yüksek kaliteli tasarımı ve mükemmel işlevselliği ile etkileyici bir sürüş keyfi sunuyor.

Yenilikçi gücü ve 20 yılı aşkın tecrübesiyle Sprinter, verimli ve güvenilir bir taşımacılık çözümü oluşturuyor.

İşini en iyi şekilde yapmak isteyenlere 3. Nesil Sprinter çok yakışacak.

Genel bakış

  1. Dış tasarım
  2. İç tasarım
  3. Teknoloji
  4. Konfor
  5. Güvenlik
  6. Performans
Şehirli Dış Dizayn

Mercedes-Benz Yeni Sprinter şehrin her haline ayak uyduran dış dizaynı ile dikkat çekiyor. LED ön ve arka farları, boyalı tamponu ve krom ön ızgarası Sprinter’ın karakteristik yüzünü oluşturuyor. 270 derece açılabilen bagaj kapıları, ısıtmalı ve ayarlanabilir yan aynaları ve viraj aydınlatmalı sis lambalarıyla her yolculukta farkını ortaya koyuyor. Ayrıca yolcu bölümündeki karartılmış camlarla da yolcuları meraklı gözlerden koruyor.

3. Nesil Sprinter minibüslerin modern dış dizaynı hem işini seven şoförlere hem de yolculara çok yakışacak.

Yeni Nesil İç Dizayn

Yeni Sprinter minibüsler işlevselliği ve yüksek kalitesiyle mükemmel bir denge yaratıyor. Olağanüstü görüş kabiliyeti ve ileri teknolojinin kullanıldığı donanımıyla sürüş keyfini maksimuma çıkarıyor. 7 veya 10 inç dokunmatik MBUX multimedya sisteminin araç içindeki geniş kontrol gücüyle teknolojinin rahatlığı yol boyunca hissediliyor. İç dizaynın en dikkat çekici parçalarından biri olan deri direksiyon simidi üzerinden birçok kontrol sağlanabiliyor. Sprinter, yolcu bölümündeki USB şarj bağlantısıyla da yolculuğu daha keyifli hale getiriyor.

Geleceğin Teknolojisi Sana Yakışır

3. Nesil Sprinter minibüslerdeki üstün teknolojik donanımla yolculuğun keyfi %100 artıyor. Kamera sistemleriyle, kör noktalar en aza iniyor. Sprinter minibüslerdeki üstün teknolojik donanım, yakıt tasarrufu ve düşük bakım maliyetleriyle avantajlı bir yolculuk sunuyor. Güvenliği en üst noktaya çıkarırken, maliyetleri en aza indiriyor.

Konforlu Yolculuk Sana Yakışır

3. Nesil Sprinter siz şoförler ve yolcularınız için konforu en üst seviyeye çıkarıyor.

Optimum sıcaklık seviyesini sağlayan ısıtma sistemi, akıllı yağmur silecekleri, her yolcu için USB girişleri  ve özel koltuklarıyla Sprinter minibüsler, yollardaki konforun yeni adı oluyor. Maksimum konfor, hem size hem yolcularınıza çok yakışacak.

Güvenli Yolculuk Sana Yakışır

Sprinter minibüslerde güvenliği daha da artırmak için birden fazla asistan çalışıyor. Aktif Fren Asistanı, Kör Nokta Asistanı ve Yorgunluk Asistanı daha güvenli bir yolculuk sağlıyor.

3. Nesil Sprinter, sınıfında tek olarak sunduğu elektrik destekli direksiyon sistemi, yağmur sensörü, yolcu hava yastığı ve akıllı asistanlarıyla sana çok yakışacak.

Bu Performans Sana Yakışır

Optimum güç ve tasarruf ilkesi ile üretilen motor seçeneklerine sahip Sprinter, sürtünmenin azalmasıyla yakıt tüketimi açısından optimizasyon sağlıyor.

163 beygirlik motor, 7 ileri otomatik ve 6 manuel vites seçenekleriyle sunuluyor. SCR (Selective Catalytic Reduction) (Seçici Katalitik İndirgeme) teknolojisi, zorlu Euro6 veya Euro-VI emisyon standartlarını sağlıyor. Egzoz gazını katalitik bir konvertörden geçirerek de azot oksit emisyonunu azaltıyor.

Öne çıkan özellikler

Yüksek performanslı LED farlar

10 inç dokunmatik ekrana sahip MBUX Multimedya Sistemi

Aktif fren asistanı

Lüks iç panel

Krom detaylı deri direksiyon simidi

Yolcu bölümü klima sistemi

Sprinter Minibüs Broşürü