Vito Mixto ve Kombi.

Haziran ayına özel kredili alımlarda 150.000 ₺ 'ye 36 ay vade ve %0,75 faiz seçeneği sizleri bekliyor! 

Kendi işinin patronları da terfi eder.

Hafif ticari araçların uzmanı Mercedes-Benz’den gerçek ticaret erbapları ve işinin uzmanları için bir araç: Vito. Sadece işiniz için ihtiyaç duyduğunuz ekonomiklik, esneklik ve yüksek kalite standartlarını sağlamakla kalmayıp aynı zamanda yolcularınızın hak ettiği konfor ve güvenliği de sizlere sunacak.
Her türlü yol şartına uygun olarak tasarlanan yeni Vito, çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir olan Mercedes-Benz kalitesini yollara taşır. 100 km’de 6,3 litreye kadar düşen karma yakıt tüketimi¹ ile hiç olmadığı kadar ekonomiktir. Varacağınız noktaya daha güvenli bir şekilde gidebilmeniz için yorgunluk asistanı (Attention Assist) ve rüzgar savrulma asistanı (Crosswind Assist) gibi çok sayıda yardımcı güvenlik sistemleri ile mümkün olan en yenilikçi güvenlik özelliklerini standart olarak sunar. Vito, sınıfında ilk defa önden çekişli veya arkadan itişli tahrik sistemleri ile her türlü kullanım ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Öne çıkan özellikler.

  1. Kalite
  2. Verimlilik
  3. Güvenlik
  4. Yükleme Alanı
  5. Konfor
Siz hazırsanız, o da hazırdır.

Vito, sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz. Tam galvanizli karoseri sayesinde hiçbir şey ona kolay kolay zarar veremeyecek ve yıllar sonra bile aracınızın yüksek 2. el değerine sahip olmasını sağlayacaktır. Size başarı yolunda eşlik etmeden önce, mühendislerimiz Vito’yu yoğun kalite ve güvenlik kontrollerinden geçirerek, yüksek Mercedes-Benz standartlarındaki dayanıklılığını ve uzun ömürlülüğünü test ederler.

Tasarruflu tüketim sayesinde daha ileriye gidin.

İster şehiriçi trafiğinde olsun, isterse şehirlerarası yollarda, ön ve arka tekerlek olmak üzere iki farklı tahrik seçeneği arasından seçim yapabilme imkanı ile Vito’yu, tamamen sizin taleplerinize göre uyarladık. Standart donanım kapsamındaki 6 ileri mekanik şanzıman, performans ile yakıt tüketimi arasında ideal bir uyum sağlar. Bunlara standart donanım kapsamındaki, elektrikli servo direksiyon ve isteğe bağlı 7 ileri otomatik şanzıman 7G-TRONIC PLUS eklendiğinde, ortaya düşük ses seviyesi, maksimum verimlilik ve sürüş konforu çıkar. Hangi tahrik seçeneğinde karar kıldığınız önemli değil, standart olarak sunulan Basic Plus tipi süspansiyon seçeneği ile Vito, sizi ve yolcularınızı, en güvenli ve en ekonomik şekilde hedefinize ulaştıracaktır.

Tüm yolculuklarda işinizi sağlama alın.

Geleceğe yön veren güvenlik sistemleri sadece sizin ve yolcularınızın değil, standart donanım kapsamındaki yorgunluk asistanı (Attention Assist) ve Rüzgar Savrulma Asistanı (Crosswind Assist) ile trafikte seyreden diğer araçların da güvenliğini artırır. Güvenliğe yönelik donanımınızın geliştirilmesi için geniş bir yelpazeden oluşan alternatifler arasından seçim yapmanız yeterlidir. Yeni güvenlik standartlarını belirleyen ve gideceğiniz yerlere daha güvenli bir şekilde ulaşabilmenizi sağlayacak Vito’nun size sunduğu yardımcı sistemlerinden bazıları: Kör Nokta Asistanı, Şerit Takip Asistanı, Çarpışma Önleme Asistanı.

Geniş yükleme alanı

Vito'da taşınması gereken her şey için yer vardır. 1,9 m yükleme alanı uzunluğu ile 3.050 kg'lık bir araç olarak bolca yük alır. Özellikle de yükün yanı sıra kişileri de taşımanız gerektiğinde Vito Mixto kesinlikle doğru seçimdir. Kısmen camlı olması, rahat biniş imkanı ve azami 5 kişiye yönelik uyarlanabilir koltuk düzeni sayesinde işlevsellik, konfor ile tanışır. Gerekirse, isteğe bağlı arka koltuk sırası birkaç el hareketiyle sökülebilir.

Ayrıca: Vito'da, yükleme ve boşaltma sırasında daha fazla konfor, verimlilik ve emniyet için geniş kapı açıklıkları ve alçak yükleme kenarı ile en zor görevlerin bile kolayca üstesinden gelebilirsiniz.

Burada işin keyfini çıkarabilirsiniz.

İşinizin rahat yönlerinden bahsedelim: Vito, geniş iç mekanı ile çalışırken keyiflenmenizi sağlayacaktır. Koltuklar dayanıklı kumaş kılıfları ile büyülerken ergonomik döşemeler sayesinde uzun yolculuklarda bile rahat olacaksınız. Sürücü ve ön yolcu için opsiyon olarak sunulan koltuk ısıtması soğuk mevsimde değerli bir ekstradır. 

Elektromekanik servo direksiyon ve tempomat, multifonksiyonel direksiyon ve yol bilgisayarı seçenekleri sayesinde çalışma yeriniz size özel tasarlanmıştır. 

Vito'nuzun kalitesini daha da artıracak krom renkli gösterge tablosu, kapı kolları ve kontrol düğmeleri standart opsiyon olarak sunulmaktadır.

Gövde tipleri.

Araç uzunluğu
Uzun
Ekstra uzun
Yükleme alanı
Yükleme alanı uzunluğu
Yükleme alanı hacmi
 Azami yükleme kapasitesi
2,26 m2 
1.664 mm
3,6 m3
1.285 kg
2,63 m2
1.894 mm
 4,1 m3
1.260

Teknik Özellikler.

Yükünüzü taşıyacak güçlü motorlar.

  • 114 Bg güce sahip 1.598 cc önden çekişli 
  • 136 Bg güce sahip 2.143 cc arkadan itişli
Vito Mixto ve Kombi'nin hem sürüş konforunu artıran hem de yükleme alanında işinizi kolaylaştıran tüm donanımlarını inceleyin.

Fiyat Listesi.

Vito Mixto ve Kombi için fiyatları görün ve kampanyalı faiz oranlarından yararlanmak için aylık ödemeleri hesaplayın.

Broşür.

Vito Mixto/Kombi hakkında detaylı bilgi için e-broşürü indirebilirsiniz.
Görsellerdeki araçlar opsiyonel donanım veya donanımsal farklılıklar içerebilir.

Lorem Ipsum