Vito Panelvan.

Haziran ayına özel kredili alımlarda 150.000 ₺ 'ye 36 ay vade ve %0,75 faiz seçeneği sizleri bekliyor!

Kendi işinin patronları da terfi eder.

Hafif ticari araçların uzmanı Mercedes-Benz’den gerçek ticaret erbapları ve işinin uzmanları için bir araç: Vito. Sadece işiniz için ihtiyaç duyduğunuz ekonomiklik, esneklik ve yüksek kalite standartlarını sağlamakla kalmayıp aynı zamanda yolcularınızın hak ettiği konfor ve güvenliği de sizlere sunacak.
Her türlü yol şartına uygun olarak tasarlanan yeni Vito, çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir olan Mercedes-Benz kalitesini yollara taşır. 100 km’de 6,3 litreye kadar düşen karma yakıt tüketimi ile hiç olmadığı kadar ekonomiktir. Varacağınız noktaya daha güvenli bir şekilde gidebilmeniz için yorgunluk asistanı (Attention Assist) ve rüzgar savrulma asistanı (Crosswind Assist) gibi çok sayıda yardımcı güvenlik sistemleri ile mümkün olan en yenilikçi güvenlik özelliklerini standart olarak sunar.

Öne çıkan özellikler.

  1. Kalite
  2. Verimlilik
  3. Güvenlik
  4. Yükleme Alanı
  5. Konfor
Siz hazırsanız, o da hazırdır. Ortaklar işte bu güveni vermelidir.

Vito, sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz. Tam galvanizli karoseri sayesinde hiçbir şey ona kolay kolay zarar veremeyecek ve yıllar sonra bile aracınızın yüksek 2. el değerine sahip olmasını sağlayacaktır. Size başarı yolunda eşlik etmeden önce, mühendislerimiz Vito’yu yoğun kalite ve güvenlik kontrollerinden geçirerek, yüksek Mercedes-Benz standartlarındaki dayanıklılığını ve uzun ömürlülüğünü test ederler.

Tasarruflu tüketim sayesinde daha ileriye gidin.

İster şehiriçi trafiğinde olsun, isterse şehirlerarası yollarda Vito’yu, tamamen sizin taleplerinize göre uyarladık. Standart donanım kapsamındaki 6 ileri mekanik şanzıman, performans ile yakıt tüketimi arasında ideal bir uyum sağlar. Bunlara standart donanım kapsamındaki elektrikli servo direksiyon eklendiğinde ortaya düşük ses seviyesi, maksimum verimlilik ve sürüş konforu çıkar. Standart olarak sunulan Basic tipi süspansiyon ile Vito, sizi ve yolcularınızı, en güvenli ve en ekonomik şekilde hedefinize ulaştıracaktır.

Tüm yolculuklarda işinizi sağlama alın.

Geleceğe yön veren güvenlik sistemleri sadece sizin ve yolcularınızın değil, standart donanım kapsamındaki yorgunluk asistanı (Attention Assist) ve Rüzgar Savrulma Asistanı (Crosswind Assist) ile trafikte seyreden diğer araçların da güvenliğini artırır. Güvenliğe yönelik donanımınızın geliştirilmesi için geniş bir yelpazeden oluşan alternatifler arasından seçim yapmanız yeterlidir. Yeni güvenlik standartlarını belirleyen ve gideceğiniz yerlere daha güvenli bir şekilde ulaşabilmenizi sağlayacak Vito’nun size sunduğu yardımcı sistemlerinden bazıları: Kör Nokta Asistanı, Şerit Takip Asistanı, Çarpışma Önleme Asistanı.

Geniş yükleme alanı

Vito Panelvan, her türlü yükün üstesinden gelir ve hiçbir yük onu kolay kolay yoramaz. İşinize ve size mükemmel derecede destek olur. Vito Panelvan, 3 metreye kadar olan yükleme alanı uzunluğu, azami 6,6 m3 ’lük yükleme alanı hacmi sunar. Vito Panelvan, geniş yükleme alanı ve alçak yükleme tabanı sayesinde sizlere aynı zamanda yükleme kolaylığı sağlar.

Burada işin keyfini çıkarabilirsiniz.

Standart olarak sunulan yüksek kaliteli iç ve tavan kaplaması, iç mekan aydınlatması, tutamakları, dört adet gerdirme halkası ve ray sistemine sahip TPO kaplamalı tabanı Vito Panelvan'ın yükleme alanındaki konfor özelliklerindendir.  Işığın yansımasını Ayrıca standart donanım kapsamında SD hafıza kartı yuvasına ve USB bağlantısına sahip radyo telematik sistemleri, krom uygulamalı ve deri kaplamalı multifonksiyonel direksiyon simidi ve vites topuzu, hız sabitleyici ve elektromekanik servo direksiyon ile Vito Panelvani en üst seviyede sürüş konforu, ideal işlevsellik ve en iyi kaliteyi bir arada sağlamaktadır.

Gövde tipleri.

Araç uzunluğu
Uzun
Ekstra uzun
Yükleme alanı
Yükleme alanı hacmi
Yükleme alanı uzunluğu
 Azami yükleme kapasitesi
4,38 m²
6,0 m3
2.831 mm
1.195 kg
4,76 m²
6,6 m3
3.061 mm
1.170 kg

Teknik Özellikler.

Yükünüzü taşıyacak güçlü motorlar.

  • 114 Bg güce sahip 1.598 cc önden çekişli 
Vito Panelvan'ın hem sürüş konforunu hem de yükleme alanında işinizi kolaylaştıracak tüm donanımlarını inceleyin.

Fiyat Listesi.

Vito Panelvan için fiyatları görün ve kampanyalı faiz oranlarından yararlanmak için aylık ödemeleri hesaplayın.

Broşür.

Vito Panelvan hakkında detaylı bilgi için e-broşürü indirebilirsiniz.
Görsellerdeki araçlar opsiyonel donanım veya donanımsal farklılıklar içerebilir.

Lorem Ipsum