Vito Tourer.

Haziran ayına özel kredili alımlarda 150.000 ₺ 'ye 36 ay vade ve %0,75 faiz seçeneği sizleri bekliyor!

Fiyatları görün.

Ailenize de işinize de yer var.

Rotayı siz belirliyorsunuz, geri kalan her şeyi yeni Vito Tourer hallediyor. Base, Base Plus ve, Pro model seçenekleri, 136 ve 163 beygirlik motor tipleri ve zengin donanım seçenekleri ile her ihtiyacınıza uygun bir Vito Tourer var.

 

Öne çıkan özellikler.

  1. Kalite
  2. Verimlilik
  3. Güvenlik
  4. Yolcu Alanı
  5. Konfor
Aileniz için uzun ömürlü ve güvenilir bir yol arkadaşı.

Ailenizin üyesi Vito’nuzla uzun ömürlü ve güvenilir bir yol arkadaşlığı yaşayabilmeniz için sizin adınıza gereken her şeyi düşünüyoruz. Vito Tourer ile çok kapsamlı kalite testlerini başarıyla geçmiş, Mercedes-Benz kalitesinde üretilmiş bir araç satın alıyorsunuz. Vito Tourer, zorlu yol şartlarına tamamen uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tamamen galvanizli karoser ile kapsamlı korozyon önlemi sayesinde, yıllar sonra da ailenizin en güvenilir ve dayanıklı üyesi olmaya devam edecektir. 

Ekonomik mucize

Vito Tourer ile Mercedes-Benz’in güvenilirliğini ve uzun ömürlülüğünü seçmiş bulunmaktasınız. Bunu, diğer özelliklerinin yanı sıra tamamen galvanizli karoser ile kanıtlıyor. Ama sadece bu değil: Vito Tourer, yakıt tüketimi düşük motorları ve yenilikçi BlueEFFICIENCY teknolojileri sayesinde mükemmel emisyon değerlerine ulaşıyor ve ekonomik açıdan da geleceğe doğru başarılı bir yolun önünü açıyor. Sürekli teknik iyileştirmelerin ve yakıt tüketimini düşüren ilave önlemlerin kombinasyonu sayesinde, Vito Tourer ile 100 km’de 5,7 litreye kadar düşen karma yakıt tüketimi ve azami 15.000 km’lik servis aralıkları ile ekonomik Vito ile yollardasınız.” 

Tüm yolculuklarda işinizi sağlama alın.

Geleceğe yön veren güvenlik sistemleri sadece sizin ve yolcularınızın değil, standart donanım kapsamındaki Yorgunluk Asistanı (Attention Assist) ve Rüzgar Savrulma Asistanı (Crosswind Assist) ile trafikte seyreden diğer araçların da güvenliğini artırır. Mercedes-Benz ayrıca, aralarında yan hava yastıkları ve perde hava yastıklarından oluşan toplam beş adet hava yastığı sayesinde, tüm yolcuların korunmasında da her zamanki gibi sınıfında örnek olmuştur. Güvenliğe yönelik donanımınızın geliştirilmesi için geniş bir yelpazeden oluşan alternatifler arasından seçim yapmanız yeterlidir. Yeni güvenlik standartlarını belirleyen ve gideceğiniz yerlere daha güvenli bir şekilde ulaşabilmeniz için Vito Tourer size Çarpışma Önleme Asistanı, Şerit Takip Asistanı, Kör Nokta Asistanı gibi yardımcılar sunar.

Yolcularınız için en iyisi

Pratik kilitleme tertibatına sahip koltuk ray sistemi sayesinde koltuk sıralarının konumları değişebilir ve koltuklar yüz yüze bakar konuma getirilebilir. Vito Tourer, birinci ve ikinci koltuk sırasındaki daha rahat, esnek ve ayarlanabilir konfor tipi koltuk sıraları ile yolcu bölümünde altı kişiye kadar yer sunar.

Ayrıca yolcu bölümünde isteğe bağlı yarı otomatik olarak kontrol edilebilen klima, sağ sürgülü kapının yanında kapatma tuşu, iç mekan aydınlatma ve deri koltuklar gibi donanım özellikleri ile de yolcuların konforu için arka tarafta her şey düşünülmüştür.

Sürüşün keyfini çıkarın.

Standart donanım kapsamında SD hafıza kartı yuvasına ve USB bağlantısına sahip radyo telematik sistemleri, krom uygulamalı ve deri kaplamalı multifonksiyonel direksiyon simidi, elektromekanik servo direksiyon, hız sabitleyici, ön-arka halı kaplama ve katlanabilir lüks yolcu koltukları ile Vito Tourer en üst seviyede sürüş konforu, ideal işlevsellik ve en iyi kaliteyi bir arada sağlamaktadır. Ferah bir tasarım, yüksek kaliteli malzemeler ve ayrıca diğer birçok donanım özelliği ile tamamlanmış olan iç mekan, sizin için gerekli olan her şeyi sunar. Ayrıca Vito Tourer’ı aracınızda düzen sağlayacak çok sayıda pratik muhafaza gözü ile donattık.

Güçlü ve verimli.

Herkes gideceği yere ulaşır. Asıl olan konforlu ve güvenli bir şekilde ilerleyebilmektir. İster şehiriçi trafiğinde olsun, isterse şehirlerarası yollarda, Vito Tourer’ı 9 kişilik aile aracı olarak tamamen sizin taleplerinize göre uyarladık. Bunlara standart donanım kapsamındaki, elektrikli servo direksiyon ve 9 ileri otomatik şanzıman 9G-TRONIC eklendiğinde, ortaya düşük ses seviyesi, maksimum verimlilik ve sürüş konforu çıkar. Standart donanım kapsamındaki 9 ileri otomatik şanzıman, performans ile yakıt tüketimi arasında ideal bir uyum sağlar. Hangi motor seçeneğinde karar kıldığınız önemli değil, standart olarak sunulan konfor tipi süspansiyon ile Vito Tourer, sizi ve yolcularınızı, konfordan ödün vermeden taşır.

  • 136 Bg gücüne sahip 1.950 cc arkadan itişli
  • 163 Bg gücüne sahip 1.950 cc arkadan itişli
Vito Tourer'ın hem siz hem de yolcularınız için mükemmel bir sürüş keyfi sunan donanımlarını inceleyin.

Fiyat Listesi.

Vito Tourer için fiyatları görün ve kampanyalı faiz oranlarından yararlanmak için aylık ödemeleri hesaplayın.

Broşür.

Vito Tourer hakkında detaylı bilgi için e-broşürü indirebilirsiniz.
Görsellerdeki araçlar opsiyonel donanım veya donanımsal farklılıklar içerebilir.

Lorem Ipsum