Vito Tourer | Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar

Vito Tourer.

Vito; konforlu yolcu bölümü, göz alıcı dış tasarımı ve gelişmiş güvenlik özellikleri ile #HerAçıdanGüzel. 

Fiyatları görün

Vito, aileniz için de işiniz için de #HerAçıdanGüzel

Rotayı siz belirliyorsunuz, geri kalan her şeyi Vito Tourer hallediyor. Base, Pro ve Select model seçenekleri, 136, 190 ve 237 beygirlik motor tipleri ve zengin donanım seçenekleri ile her ihtiyacınıza uygun bir Vito Tourer var.

 

Mercedes-Benz Vito I Her Açıdan Güzel

Konforlu yolcu bölümü, yenilenen dış tasarımı ve üstün güvenlik özellikleri ile #HerAçıdanGüzel.

 

 

     

 

#HerAçıdanGüzel bir deneyim!

Vito Tourer
Vito Tourer Select'i Keşfet!

Öne çıkan özellikler.

  1. Tasarım
  2. Güvenlik
  3. Konfor
  4. Performans
Aileniz için uzun ömürlü ve güvenilir bir yol arkadaşı.

Ailenizin üyesi Vito’nuzla uzun ömürlü ve güvenilir bir yol arkadaşlığı yaşayabilmeniz için sizin adınıza gereken her şeyi düşünüyoruz. Yenilenen Vito Tourer ile çok kapsamlı kalite testlerini başarıyla geçmiş, Mercedes-Benz kalitesinde üretilmiş bir araç satın alıyorsunuz. Vito Tourer, zorlu yol şartlarına tamamen uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tamamen galvanizli karoser ile kapsamlı korozyon önlemi sayesinde, yıllar sonra da ailenizin en güvenilir ve dayanıklı üyesi olmaya devam edecektir. 

Tüm yolculuklarda işinizi sağlama alın.

Vito Tourer, geleceğe yön veren güvenlik sistemleri sadece sizin ve yolcularınızın değil, standart donanım kapsamındaki Aktif Fren Asistanı ( Active Brake Assist), Yorgunluk Asistanı (Attention Assist) ve Rüzgar Savrulma Asistanı (Crosswind Assist) ile trafikte seyreden diğer araçların da güvenliğini artırır. Mercedes-Benz ayrıca, aralarında yan hava yastıkları ve perde hava yastıklarından oluşan toplam beş adet hava yastığı sayesinde, tüm yolcuların korunmasında da her zamanki gibi sınıfında örnek olmuştur.

Yolcularınız için en iyisi

Pratik kilitleme tertibatına sahip koltuk ray sistemi sayesinde koltuk sıralarının konumları değişebilir ve koltuklar yüz yüze bakar konuma getirilebilir. Vito Select, birinci ve ikinci koltuk sırasındaki daha rahat, esnek ve ayarlanabilir konfor tipi koltuk sıraları ile yolcu bölümünde altı kişiye kadar yer sunar.

Ayrıca yolcu bölümünde yarı otomatik olarak kontrol edilebilen klima, sağ sürgülü kapının yanında kapatma tuşu, iç mekan aydınlatma ve deri koltuklar gibi donanım özellikleri ile de yolcuların konforu için arka tarafta her şey düşünülmüştür. Select Plus modellerinde sunulan cam tavan ve elektrikli sol kapı ise iyi düşünülmüş konfor donanımlarıdır.

Ekonomik mucize

Vito Tourer ile Mercedes-Benz’in güvenilirliğini ve uzun ömürlülüğünü seçmiş bulunmaktasınız. Bunu, diğer özelliklerinin yanı sıra tamamen galvanizli karoser ile kanıtlıyor. Ama sadece bu değil: Vito Tourer, yakıt tüketimi düşük motorları ve yenilikçi BlueEFFICIENCY teknolojileri sayesinde mükemmel emisyon değerlerine ulaşıyor ve ekonomik açıdan da geleceğe doğru başarılı bir yolun önünü açıyor. Sürekli teknik iyileştirmelerin ve yakıt tüketimini düşüren ilave önlemlerin kombinasyonu sayesinde, Vito Tourer ile 100 km’de 5,8 litreye kadar düşen karma yakıt tüketimi ve azami 15.000 km’lik servis aralıkları ile ekonomik Vito ile yollardasınız.” 

Güçlü ve verimli.

Herkes gideceği yere ulaşır. Asıl olan konforlu ve güvenli bir şekilde ilerleyebilmektir. İster şehiriçi trafiğinde olsun, isterse şehirlerarası yollarda, Sınıfının en çok satan 9 kişilik aracı Vito Tourer'ı tamamen sizin taleplerinize göre uyarladık. Bunlara elektrikli servo direksiyon ve 9 ileri otomatik şanzıman 9G-TRONIC eklendiğinde, ortaya düşük ses seviyesi, maksimum verimlilik ve sürüş konforu çıkar. Standart donanım kapsamındaki 9 ileri otomatik şanzıman, performans ile yakıt tüketimi arasında ideal bir uyum sağlar. Hangi motor seçeneğinde karar kıldığınız önemli değil, standart olarak sunulan konfor tipi süspansiyon ile Yeni Vito Tourer, sizi ve yolcularınızı, konfordan ödün vermeden taşır

  • 136 Bg gücüne sahip 1.950 cc arkadan itişli
  • 190 Bg gücüne sahip 1.950 cc arkadan itişli
  • 237 Bg gücüne sahip 1.950 cc arkadan itişli

Vito Tourer Select

Güç ve konforun mükemmel uyumunu Vito Tourer Select ile keşfetmek için tıklayın!

Fiyat Listesi.

Vito Tourer için fiyatları görün ve kampanyalı faiz oranlarından yararlanmak için aylık ödemeleri hesaplayın.

Broşür.

Vito Tourer hakkında detaylı bilgi için e-broşürü indirebilirsiniz.
Görsellerdeki araçlar opsiyonel donanım veya donanımsal farklılıklar içerebilir.