Yeni Vito Tourer Select.

Konforlu yolcu bölümü, göz alıcı dış tasarımı ve üstün güvenlik özellikleri ile #HerAçıdanGüzel. Şubat ayına özel 150.000 TL'ye 36 ay vade %0,59 faiz avantajı sizleri bekliyor!

Fiyatları görün

Yüksek Performans

Common-Rail direkt enjeksiyon ve turbo beslemeye sahip 4 silindirli dizel motoru, Vito Tourer Select’in ekonomik ve sürdürülebilirliğinin temelini oluşturur. Dört silindirli 1.950 cm3 ’lük motoru sayesinde 190 Bg motor gücüne sahip olan Vito Tourer Select güç ve verimlilikte öne çıkar. Vito Tourer Select araçlarında 9ileri 9G-TRONIC otomatik şanzıman standart olarak sunulmaktadır. 9G-TRONIC şanzıman, önceki nesil şanzıman tipine göre daha yumuşak ve seri vites geçişleri sunarken Eco Start/ Stop özelliği ile ekonomiklik de sağlanmaktadır. Ayrıca Vito Tourer Select, onarım masraflarında güvenilir kalite ve iyileştirilmiş onarım kolaylığı ile de ekonomik avantaj sunmaktadır. Azami 15.000 km olan bakım aralıkları ise bakım masraflarını düşürür. Böylece Vito  Tourer Select, ekonomiklik konusunda da sınıfının öncüsüdür.

Çok özel hissedeceksiniz.

THERMOTRONIC otomatik çift bölgeli klima

Panoramik cam tavan

Sıkışmayı önleyen elektrikli sol sürgülü kapı

Fiyat Listesi.

Yeni Vito Tourer Select için fiyatları görün ve kampanyalı faiz oranlarından yararlanmak için aylık ödemeleri hesaplayın.

Lorem Ipsum